Informari si comunicate
07-12-2018
Hotărâre a Comisiei de Competiții și Disciplină din 6.12.2018

Prin Hotărârea nr. 163/06.12.2018 a Comisiei de Competiții și Disciplină din cadrul AJF Gorj, echipa AS Aninoasa a fost exclusă din campionatul Ligii a 5-a.

detalii...
06-12-2018
La multi ani celor ce poartă numele Sfântului Nicolae!

Tuturor celor care îndrăgesc fotbalul, participă la acest joc în calitate de jucători, antrenori, oficilai ai echipelor, arbitri sau observatori și poartă numele sfântului Nicolae, AJF Gorj le urează un sincer „La mulți ani!”.

detalii...
27-11-2018
Ședință comună arbitri-observatori

Joi, 29 noiembrie 2018, ora 16:00, va avea loc ședința comună observatori-arbitri.

detalii...
20-11-2018
Hotărâre a Comisiei de Competiții și Disciplină

Hotărârea 138/20.11.2018 a Comisiei de Competiții și Disciplină

detalii...
09-11-2018
Ședință de consfătuire cu antrenorii

Comisia Tehnică din cadrul AJF Gorj anunță antrenorii din campionatele județene că în data de 11 decembrie 2018, la ora 16:30, la Sediul AJF Gorj, va avea loc ședința de consfătuire a antrenorilor din județul Gorj.

detalii...
07-11-2018
La mulți ani, Mihail! La mulți ani, Gavril!

AJF Gorj îi sărbătorește pe cei ce poartă numele sfinților arhangheli Mihail și Gavril și le urează ca sfinţii ce îi protejează să le aducă mult noroc, fericire şi împliniri. La mulți ani!

detalii...
05-10-2018
Tragere la sorti Cupa Romaniei

Marți, 09.10.2018, la sediul AJF Gorj, cu începere de la ora 16:00, va avea loc tragerea la sorți pentru sferturile de finală al fazei județene a Cupei României.

detalii...
28-09-2018
Ședință de consfătuire cu antrenorii

Comisia Tehnică din cadrul AJF Gorj anunță că în data de 22 octombrie 2018, la ora 16:30, la Sediul AJF Gorj, va avea loc ședința de consfătuire a antrenorilor din județul Gorj.

detalii...
22-09-2018
Tragere la sorți pentru optimile cupei

Marți, 25 septembrie 2018, va avea loc tragerea la sorți pentru 16-imilor de finală pentru faza județeană a Cupei României, sezonul 2018-2019.

detalii...
14-09-2018
Înscrieri cursuri arbitri

Asociația Județeană de Fotbal Gorj, prin CJA Gorj, organizează cursuri pentru arbitri de fotbal.

detalii...
toate comunicatele

CS Internațional Bălești

Localitatea Bălești

Informatii generale
Teren Comunal / Bălești
Tel/Fax 0253.220.038
Contact 0766.472.781
Staff-ul echipei
Presedinte Mihuțoiu Daniel
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Popescu Mihai
Antrenor Popescu Adrian
Ofiter de paza si securitate Mălăescu Andrei
Medic Giorgi Ionela
Liga a 4-a, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Știința Turceni 15 12 2 1 68-12 38p +17
2CS Vulturii Fărcășești15122164-1238p+14
3 CS Petrolul Bustuchin 15 11 1 3 49-14 34p +13
4CS Gilortul Târgu Cărbunești15102331-1532p+8
5 FC Petrolul Ticleni 15 9 2 4 35-21 29p +8
6AS Unirea Crușeț1591542-2428p+4
7 CS Jiul Rovinari 2016 15 8 3 4 40-16 27p +6
8CS Internațional Bălești1583443-2227p+3
9 CS Novaci 15 6 4 5 45-24 22p +1
10AS Știința Hurezani1562733-4420p-4
11 CS Parângul Bumbești-Jiu 15 6 0 9 34-35 18p -6
12AS Viitorul Negomir15411028-5513p-11
13 AS Avântul Baia-de-Fier 15 3 2 10 24-47 11p -13
14AS Petrolul Stoina15201311-476p-15
15 AS Minerul II Mătăsari 15 1 1 13 15-53 4p -17
16AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia1500156-1270p-21
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Amariei Gheorghe Silviu 08-04-1994 18930
2 Avrămoiu Matei Alexandru 04-12-2000 GJ 22935
3 Bejinariu Petre Cosmin 02-11-1984 12350
4 Bejinaru Octavian Florin 23-03-2003 GJ 22688
5 Bobu Iosebi 13-10-2000 GJ 22065
6 Boncu Andrei Petrișor 05-07-2004 GJ 2268
7 Boncu Ciprian Ionuț 03-02-2000 GJ 22658
8 Băluță Ion Alin 13-11-1997 19594
9 Bălăcescu Liviu 11-08-1985 GJ 22659
10 Cioplean Ionuț Leonard 17-07-2001 GJ 22667
11 Coiculescu Constantin Irinel 20-09-1997 21298
12 Cornescu Elvis Alin 14-12-1986 14485
13 Cosoreci Constantin Răzvan 11-11-2006 GJ 22481
14 Covrig Dumitru Irinel 21-06-2000 19529
15 Dinu Marian Cristian 13-08-1995 15976
16 Ducan Alexandru Marian 01-09-2001 GJ 22844
17 Dumitrescu Ștefan Alexandru 29-12-2006 GJ 22479
18 Epure Alexandru Romică Valentin 30-03-2002 22846
19 Epure Valentin Robert 01-02-2001 GJ 21955
20 Gavrilescu Albert Valentin 19-04-2000 GJ 22842
21 Gîrdu Ion Gabriel 21-07-1991 16335
22 Gîrdu Vasile Claudiu 07-12-1992 16888
23 Girjoaba Marian 15-08-2001 21884
24 Guță Valentin Fabian 17-09-2002 GJ 22823
25 Iovan Nicolae 01-05-1981 9841
26 Jianu Marian Ion 03-04-1986 GJ 22732
27 Manea Constantin Robert 25-02-1995 17051
28 Militaru Raul Octavian 22-10-1998 GJ 22516
29 Murdarea Ionut Madalin 23-04-1988 11649
30 Măciucă Emanuel Gabriel 26-06-2003 GJ 22812
31 Panfiloiu Florian Adelin 05-02-1999 18759
32 Pîrjol Dumitru Eugen 01-02-1985 GJ 11430
33 Peiculeasa Antonio Albert 28-08-2006 GJ 22480
34 Popescu Adrian 25-06-1975 24366
35 Popescu Andrei Nicolae 22-10-2003 GJ 21972
36 Rovența Ion Claudiu 21-07-2001 GJ 22670
37 Rusu Ioan Bogdan 31-05-2002 GJ 22112
38 Răitaru Ion Marian 31-08-2002 GJ 22669
39 Sanda Marian Daniel 22-09-1989 13041
40 Sanfira Văduva Marian Claudiu 30-05-2000 GJ 22843
41 Sapunaru Cornel Matei 27-07-1974 12440
42 Sitoianu Constantin Horia 05-08-1996 17028
43 Săpun Teodor 07-02-2004 20793
44 Tilivea Robert Alin 30-06-1990 12118
45 Tirlea Victor Catalin 30-04-2003 20685
46 Trocan Nicolae Alin 12-06-1980 GJ 10203
47 Trohonel Alexandru Vlăduț 10-10-2002 GJ 22934
48 Ursateanu Ovidiu Valentin 05-08-2001 GJ 22069
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 15
09-12-2018
CS Vulturii Fărcășești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 14
02-12-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 13
25-11-2018
AS Avântul Baia-de-Fier
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 12
18-11-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 11
11-11-2018
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 10
04-11-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 9
28-10-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 8
21-10-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 7
14-10-2018
CS Petrolul Bustuchin
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 6
07-10-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 5
30-09-2018
AS Petrolul Stoina
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 4
23-09-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 3
16-09-2018
CS Jiul Rovinari 2016
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 2
08-09-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 1
02-09-2018
AS Viitorul Negomir
Liga a 4-a, Seniori Etapa 15
09-12-2018
CS Vulturii Fărcășești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 14
02-12-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 13
25-11-2018
AS Avântul Baia-de-Fier
Liga a 4-a, Seniori Etapa 12
18-11-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 11
11-11-2018
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 10
04-11-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 9
28-10-2018
AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Liga a 4-a, Seniori Etapa 8
21-10-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 7
14-10-2018
CS Petrolul Bustuchin
Liga a 4-a, Seniori Etapa 6
06-10-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 5
30-09-2018
AS Petrolul Stoina
Liga a 4-a, Seniori Etapa 4
23-09-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 3
16-09-2018
CS Jiul Rovinari 2016
Liga a 4-a, Seniori Etapa 2
08-09-2018
CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, Seniori Etapa 1
02-09-2018
AS Viitorul Negomir
Cupa României, 16-imi de finală Etapa 1
12-09-2018
CS Internațional Bălești
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe