Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a 4-aC2 - Liga a 5-a
C3 - Juniori CC4 - Juniori D
C5 - Juniori EC6 - Cupa României
C7 - Turneu calificare Liga Elitelor Under 15C8 - Interliga de iarnă Gheorghe Ola
C9 - Interliga de iarnă Gheorghe Ene
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
Total
1Trocan Daniel315243230032
2Calițoiu Claudiu89012320025
3Catrinoiu Mihai128000310024
4Chitu Vasile53163030021
5Udrescu Cătălin76110140020
6Blîndu Gheorghe Daniel67220110019
7Popescu Daniel106000300019
8Ionescu Gheorghe90021230017
9Pârvan Daniel107000000017
10Lupulescu Laurențiu66000310016
11Banciulea Irinel65011200015
12Banciulea Narcis64000140015
13Tarasinca Ionut - Alin66000210015
14Neferu Constantin Daniel34220120014
15Vlădulescu Andreea Violeta34121030014
16Armășoiu Alexandru13330030013
17Catrinoiu Cătălin15021030012
18Constantinescu David45010200012
19Pădureanu Eugen111000000012
20Bălăcescu Liviu2400030009
21Țuțurigă Ion4400010009
22Tudor Florin1402100008
23Munteanu Marian Ion0411001007
24Vlădoiu Constantin Alin5100000006
25Novac Andrei0300002005
26Balacescu Robert0001300004
27Bălţoi Alexandra0002200004
28Pădureanu Andi Eugen0310000004
29Brebu Bogdan-Ilie0000300003
30Buzner Nicușor0200001003
31Dumitrescu Marian0001200003
32Găman Alexandru0011001003
33Ghidiu Alexandru0000300003
34Marghitu Laurențiu0001101003
35Saulescu Dragos1100000002
36Trocan Eusebiu0000200002
37Chirilă Carla0000100001
38Danaracu Florin0000100001
39Dobrovie Robert0100000001
40Jucătoru Claudiu0100000001
41Mocanu Roland0000100001
42Neagu Alexandru0000100001
43Nișulescu Gheorghe0100000001
44Pungan Gheorghe0010000001
45Stanciu Valentin0000100001
46Stroie Dumitru0000100001
47Stroie Laura0000100001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe