Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Văduva Vasilica Mădălin (AS Dinamo Inter Stănești)

CS Parângul Bumbești-Jiu - AS Dinamo Inter Stănești
Liga a 4-a, etapa 3 | Data 2019-09-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 16-09-2019

Peagu Anghel Alexandru (CS Petrolul Bustuchin)

CS Petrolul Bustuchin - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Juniori A1, etapa 3 | Data 2019-09-15

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 16-09-2019

Mîșu Nicolae Mădălin (AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia)

CS Petrolul Bustuchin - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia
Juniori A1, etapa 3 | Data 2019-09-15

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 16-09-2019

Sfîrlogea Constantin Claudiu (AS Viitorul Brănești)

AS Viitorul Brănești - AS Unirea Dragotești
Liga a 5-a, etapa 3 | Data 2019-09-11

Abatere: comite un fault grosolan

Rezolutie: Suspendare 2 jocuri


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 12-09-2019 Platit: 150 lei

Roman Ștefan Raul (AS Minerul II Mătăsari)

AS Minerul II Mătăsari - CS Petrolul Bustuchin
Liga a 4-a, etapa 2 | Data 2019-09-07

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 09-09-2019

Argeseanu Remus Valentin (CS Petrolul Bustuchin)

AS Minerul II Mătăsari - CS Petrolul Bustuchin
Juniori A1, etapa 2 | Data 2019-09-07

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 09-09-2019

Rujan Ion Bogdan (AS Dănești)

AS Triumful Borăscu - AS Dănești
Liga a 5-a, etapa 1 | Data 2019-09-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019 Platit: 35 lei

Cocoranu Viali Florentin (AS Dănești)

AS Triumful Borăscu - AS Dănești
Liga a 5-a, etapa 1 | Data 2019-09-01

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019

Popescu Daniel Robert (AS Viitorul Cătunele)

AS Stiinta Dragutesti - AS Viitorul Cătunele
Liga a 5-a, etapa 1 | Data 2019-09-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019 Platit: 35 lei

Scurtu Luis Nicolae (CS Vulturii Fărcășești)

CS Internațional Bălești - CS Vulturii Fărcășești
Liga a 4-a, etapa 1 | Data 2019-09-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-09-2019

Turturea Nicușor Daniel (AS Minerul II Mătăsari)

CS Jiul Rovinari 2016 - AS Minerul II Mătăsari
Liga a 4-a, etapa 1 | Data 2019-09-01

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 02-09-2019

Dragu Florian Catalin (AS Petrolul Stoina)

CS Parângul Bumbești-Jiu - AS Petrolul Stoina
Liga a 4-a, etapa 1 | Data 2019-09-01

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 02-09-2019

Rognean Valentin Iliuță (AS Petrolul Stoina)

CS Parângul Bumbești-Jiu - AS Petrolul Stoina
Juniori A1, etapa 1 | Data 2019-09-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-09-2019

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP