Fodor József


Odorheiu Secuiesc
Arbitru asistent, Categoria I
Data nasterii: 29-01-1972
Meciurile arbitrate
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 12
2018-11-25
AS Fortuna Cecheşti
Cupa Romaniei Etapa 2
2018-11-24
AS Homorod Mereşti
Pauza: 2-2
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 13
2018-11-18
AS Remenyseg Mărtiniş
Liga 6 Etapa 13
2018-11-18
AS Medvenyelv Satu Mare
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 12
2018-11-17
AS Szefite Sânsimion
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 12
2018-11-11
AS Praid
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 12
2018-11-11
CS Metalul Vlăhiţa
Liga 6 Etapa 12
2018-11-11
AS Ocna de Jos
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 11
2018-11-04
AS Căpâlniţa 2008
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 11
2018-11-04
AS Tineretul Morăreni
Liga 6 Etapa 11
2018-11-04
CS Praid
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 10
2018-10-28
AS Gordon Bulgăreni
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 10
2018-10-28
AS Voinţa Bodogoaia
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 10
2018-10-28
AS Farkaslaka Lupeni
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 9
2018-10-21
AS Forţeni
Liga 6 Etapa 9
2018-10-21
AS Nyiko Bisericani
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 9
2018-10-20
CS Bradul Zetea
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 8
2018-10-14
AS Gagyvize Goagiu
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 8
2018-10-14
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Liga 6 Etapa 8
2018-10-14
AS Subcetate
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 7
2018-10-07
AS Tineretul Şimoneşti
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 7
2018-10-07
AS Târnava Beteşti
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 7
2018-10-06
AS Unirea Lueta
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 6
2018-09-30
AS Fortuna Cecheşti
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 6
2018-09-30
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Liga 6 Etapa 6
2018-09-30
AS Subcetate
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 5
2018-09-23
AS Mugeni
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 5
2018-09-23
AS Galambfalva Porumbenii Mari
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 5
2018-09-22
AS Farkaslaka Lupeni
Cupa Romaniei Etapa 1
2018-09-19
AS Tartód Vârşag
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 4
2018-09-16
AS Căpâlniţa 2008
Liga 6 Etapa 4
2018-09-16
CS Praid
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 4
2018-09-15
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Cupa Romaniei Etapa 1
2018-09-13
AS Forţeni
Cupa Romaniei Etapa 1
2018-09-12
AS Praid
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 2
2018-09-09
AS Fisag Ciucsângiorgiu
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 2
2018-09-02
AS Gagyvize Goagiu
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 2
2018-09-02
AS Tartód Vârşag
Liga 6 Etapa 2
2018-09-02
CS Praid
Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei Etapa 1
2018-08-26
AS Mugeni
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 1
2018-08-26
AS Homorod Mereşti
Liga 6 Etapa 1
2018-08-26
AS Ocna de Jos
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe