Informari si comunicate
15-11-2018
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin nr. 22 sz. közlöny

detalii...
14-11-2018
14-11-2018
13-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 12 sz. korlevel

detalii...
13-11-2018
12-11-2018
Comisia de apel

Cazul Biro Attila

detalii...
07-11-2018
Comisia de juniori-Ifjusagi bizottsag

Programul si rezultatul Gheroghe Ene

detalii...
07-11-2018
07-11-2018
06-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr. 11 sz korlevel

detalii...
toate comunicatele

CS Municipal VSK Gheorgheni

Localitatea Gheorgheni

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Juniori, E 2006 - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Odorheiu Secuiesc 18 16 1 1 114-19 49p +22
2FK Csikszereda Miercurea Ciuc181521150-2747p+20
3 VSK Baraolt 18 12 0 6 77-50 36p +9
4CSŞ Odorheiu Secuiesc18110767-2933p+6
5 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 18 10 0 8 94-77 30p +3
6CS Minerul Bălan18100880-7130p+3
7 AFC Odorheiu Secuiesc 2 18 8 0 10 56-76 24p -3
8CS Municipal VSK Gheorgheni18411317-7213p-14
9 AS Tulgheş 18 2 0 16 12-155 6p -21
10CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc1800184-950p-27
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ambrus Szabolcs 29-01-1991 6932
2 Antal Szilamer 26-10-1994 6543
3 Balázs Fülöp Roland 19-03-2006 11539
4 Balazs Hegedus Csaba 19-07-1999 13314
5 Bandila Andrei Sebastian 18-02-2007 13149
6 Baricz Szabolcs 24-03-1998 13011
7 Bartis Szabolcs 10-01-1997 9743
8 Bege Lukacs 29-05-2001 13366
9 Beleciu Alex Iulian 23-01-2002 9534
10 Berecz Norbert 16-06-1992 12460
11 Biro Nandor 07-03-2001 13208
12 Borsos Balazs 04-08-1999 13206
13 Cine Hunor 25-05-1999 9018
14 Cioata Adrian Flavius 24-03-1988 6673
15 Covrig Ioan Sebastian 18-05-2002 9902
16 Csibi Tihamer 21-06-2001 13365
17 Czimbalmos Aron 22-09-2001 13167
18 Deák András 18-09-2006 11538
19 Demeter Hunor 08-03-2003 13151
20 Demeter Norbert Zsombor 31-12-2006 13152
21 Domokos Balazs 24-04-2006 13147
22 Duduj Tibor 14-03-1999 13308
23 Fodor Tamas 01-10-1995 7872
24 Fulop Varga Balazs 23-03-2006 13233
25 Gal Arpad 29-10-2006 13236
26 Gergely Robert 14-12-1986 13089
27 Gyorffy David 08-04-1997 9742
28 Hofman Petrica Razvan 01-10-1992 11624
29 Horvath Krisztian 23-10-2007 13234
30 Iftode Claudiu Catalin 30-06-1984 11511
31 Ilyés Róbert 04-02-1974 1711
32 Keresztes Tihamer 27-04-2000 13134
33 Korpos Tihamer 23-06-2001 13192
34 Kosztandi Mihaly 19-11-1989 11503
35 Kozma Robert 10-05-2001 13213
36 Kurko Mark 03-03-1997 7922
37 Lostun Serban 11-11-1995 16084
38 Mezei Botond 22-04-2006 11720
39 Mihalache Alexandru 16-05-1985 13126
40 Nagy Dénes Zsolt 06-10-1985 6423
41 Nagy Zoltan 12-10-2001 13313
42 Nagy Zsolt 14-11-1986 9302
43 Nicuţa Stefan Alexandru 12-01-1994 7667
44 Pal Ors 22-05-1997 5941
45 Pall Gabor 03-01-2006 13145
46 Paltan Roland 22-11-1994 89120
47 Portik Barna 12-12-2001 13168
48 Rokaly Balazs 12-10-2001 13143
49 Sandor Hunor 17-04-2007 13235
50 Sandor Levente 09-05-1990 6926
51 Scurtu Adrian 17-10-1989 6523
52 Siklodi Csaba 23-04-2001 13170
53 Solyom Erno Zoltan 22-10-1999 9019
54 Szabó Norbert 08-06-1988 11482
55 Szabo Zoltan 12-10-1998 16897
56 Szasz Anita 05-09-2004 13146
57 Szocs Laszlo 01-04-1990 7605
58 Tamas Norbert 22-05-2007 13237
59 Tanko Levente 12-09-1993 8540
60 Tepes Bobu Andrei 23-02-1991 6514
61 Varga Tamás Aladár 29-12-2002 11084
62 Vargyas Robert 26-05-2000 13138
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 12
18-11-2018
CS Municipal VSK Gheorgheni
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 11
10-11-2018
CS Municipal VSK Gheorgheni
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 10
04-11-2018
AS Szefite Sânsimion
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 9
28-10-2018
CS Municipal VSK Gheorgheni
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 8
21-10-2018
CS Bastya Lăzarea
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 7
14-10-2018
CS Pro Mureşul Topliţa
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 6
13-10-2018
CS Municipal VSK Gheorgheni
Observatii: Amanat!
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 5
30-09-2018
AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 4
23-09-2018
CS Minerul Bălan
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 3
16-09-2018
CS Municipal VSK Gheorgheni
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 2
09-09-2018
AS Fisag Ciucsângiorgiu
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 1
01-09-2018
CS Municipal VSK Gheorgheni
Juniori, Jun A1 2000, B1 2002 Etapa 6
26-10-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Juniori, Jun A1 2000, B1 2002 Etapa 5
19-10-2018
CS Municipal VSK Gheorgheni
Juniori, Jun A1 2000, B1 2002 Etapa 3
03-10-2018
CS Municipal VSK Gheorgheni
Juniori, Jun A1 2000, B1 2002 Etapa 2
27-09-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, Jun A1 2000, B1 2002 Etapa 1
22-09-2018
CS Municipal VSK Gheorgheni
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe