Informari si comunicate
22-11-2018
Zona Ciuc-Csik korzet

Buletin inf. nr. 23 korlevel

detalii...
22-11-2018
20-11-2018
20-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr. 13 sz. korlevel

detalii...
20-11-2018
Comitet executiv. Végrehajtó bizottság

Decizia nr. 11/2018 sz. határozat

detalii...
15-11-2018
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin nr. 22 sz. közlöny

detalii...
14-11-2018
14-11-2018
13-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 12 sz. korlevel

detalii...
13-11-2018
toate comunicatele

CS Roseal Odorheiu Secuiesc

Staff-ul echipei
Presedinte Vârlan Ioan Emil
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Mihály Imre
Antrenor Mihály Imre
Antrenor secund Borbáth István
Antrenor secund Bucur Gheorghe
Antrenor copii Jenei Csaba
Juniori, F 2007 - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Odorheiu Secuiesc 20 20 0 0 140-11 60p +30
2FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2201802109-2054p+24
3 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3 20 15 1 4 108-40 46p +16
4ASCS KSE Futsal Targu Secuiesc20122692-4338p+8
5 AS Szefite Sânsimion 20 9 2 9 49-65 29p -1
6AS Elite Gheorgheni20901157-5827p-3
7 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 20 8 2 10 62-36 26p -4
8CS Roseal Odorheiu Secuiesc20411526-7713p-17
9 AFC Odorheiu Secuiesc 2 20 4 0 16 28-86 12p -18
10CS Viitorul Gheorgheni20321523-15911p-19
11 VSK Baraolt 20 3 0 17 21-120 9p -21
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bálint Róbert 25-07-1988 20254
2 Bak István 07-02-1978 10524
3 Bartha Csaba 14-09-1989 8142
4 Bartha Miklós Imre 19-06-1992 12367
5 Bencze Ors 13-07-1997 10794
6 Berkeczi Hunor 10969A
7 Bertalan Lehel 26-09-1989 8145
8 Biró Bence 04-11-2000 12282
9 Bobric Ion Cristinel 24-11-1969 12146
10 Borbáth István 11-06-1956 10895
11 Borbély Fülei István 08-03-1968 12082
12 Cira Adrian Claudiu 09-02-1990 C-218
13 Cojocaru Flavius 11-02-1999 10757
14 Covrig Ionut 02-05-1989 9674
15 Csiki Attila 16-08-2000 10714
16 Dávid Cornel 08-01-1985 12552
17 Derzsi Gyorgy 15-12-2008 14182
18 Dusinszki Sándor 23-07-1969 10939
19 Elekes Mihály 08-02-1993 10808
20 Fejér Zoltán 21-02-1990 12545
21 Fekete Tas 21-07-2008 14108
22 Fodor László 19-02-1981 10896
23 Gál Győző 03-02-1968 10924
24 Gagiu Zsolt 11-08-1979 8476
25 Gal Szilard 21-11-1990 10445
26 Galfi Barna 30-06-1998 10432
27 Hegyi Hunor 27-09-1987 5748
28 Izsák Hunor 14-09-1999 10090
29 Józsa Rajmund 18-08-1999 12408
30 Jakab Tamás 19-05-1999 10197
31 Jenei Csaba 16-02-1975 2831
32 Jenei Kristof 07-05-2008 14101
33 Kandó Attila 29-06-1999 10160
34 Katona Csaba 8134
35 Kovács Barna 31-08-1979 2119
36 Kovács Hunor 12-08-2000 10755
37 Kovacs Levente 19-12-1998 12733
38 Kovacs Szilard 14-08-2007 14104
39 Kovacs Tamas 22-02-1995 12730
40 László Csaba 13-05-1989 8158A
41 Lorincz Samuel 24-10-2007 14180
42 Márton Attila 14-02-1999 10109
43 Mihály Imre 22-10-1955 10899
44 Mihály Lehel 16-02-1976 4389
45 Mihai Mircea Ion 06-07-1967 12469
46 Mogoseanu Ciprian 29-07-1977 7480
47 Nagy Adam 08-05-2008 14100
48 Nagy András 09-10-1969 5463
49 Nagy Peter 03-05-2008 14166
50 Nagy Robert 11-11-2007 14103
51 Nagy Zalan Denes 07-03-1999 10464
52 Nemes Kis Akos 29-11-2008 14102
53 Orban Imre 02-07-1998 8324
54 Orban Robert 10-02-1999 12882
55 Pácsi Zoltán 05-11-1981 5113
56 Pál Katona Csaba 02-02-1989 8137
57 Péter Aron 31-08-1982 10248
58 Péter Dávid 29-05-1998 8425
59 Pal Norbert 25-11-1999 14209
60 Palfalvi Peter 18-06-2008 14210
61 Pallo Szilard 13-08-2007 14181
62 Pavei Puiu Mihai 25-09-1975 10916
63 Peter Arpad 26-02-2007 14128
64 Rugina Daniel 26-02-1988 14239
65 Sandor Zsolt 17-05-2008 14097
66 Sebők Csongor 26-09-1999 10115
67 Somodi Tamás 07-08-1999 10497
68 Szabo Krisztian 18-11-1999 14014
69 Szekely Imre 13-11-2007 14098
70 Szigyártó Zoltán 08-07-1999 10112
71 Szőcs Botond 22-04-1999 10279
72 Talalt Csanad 09-10-2007 14096
73 Tamas Krisztian 06-09-2007 14221A
74 Tifan Mark 27-06-2008 14165
75 Tifán Sándor 21-12-1969 31292
76 Todoran Ivacson Loránd Levente 30-01-1993 10449
77 Torok Lehel 20-02-1998 11336
78 Tőzsér Hunor 25-04-2000 10106
79 Urogdi Istvan 13-06-2008 14105
80 Vári Attila 03-09-1999 10111
81 Vékony Robert 15-02-1989 10809
82 Vajda Attila 28-08-2008 14106
83 Vajda Norbert 09-01-1999 10772
84 Vătămăniuc Sándor 07-08-1980 4385
85 Şurtea Mircea 03-11-1970 12014
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 13
18-11-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 12
10-11-2018
AS Homorod Mereşti
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 11
03-11-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 10
27-10-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 9
21-10-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 8
13-10-2018
AS Andycom Avrămeşti
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 7
06-10-2018
AS Galambfalva Porumbenii Mari
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 6
30-09-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 5
22-09-2018
AS Târnava Beteşti
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 4
16-09-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 3
08-09-2018
AS Tineretul Morăreni
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 2
01-09-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest Etapa 1
25-08-2018
AS Unirea Lueta
Cupa Romaniei Etapa 2
24-11-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Pauza: 0-2
Observatii: Teren sintetic
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 10
17-11-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Observatii: Toate atapa la VASAS Femina
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 9
17-11-2018
CS Praid
Observatii: Toate etapa la VASAS Femina
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 8
04-11-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Observatii: Toate etapa la AFC Odorheiu Secuiesc Duminica. (Terenul e ocupat sambata)
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 7
04-11-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Observatii: Toate etapa la AFC Odorheiu Secuiesc Duminica. (Terenul e ocupat sambata)
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 4
06-10-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Observatii: Toate etapa la Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 3
06-10-2018
AS Homorod Mereşti
Observatii: Toate etapa la Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 2
23-09-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Observatii: Toate etapa la Roseal Odorhei
Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei Etapa 1
23-09-2018
VSK Baraolt
Observatii: Toate etapa la Roseal Odorhei
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe