Informari si comunicate
20-11-2018
20-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr. 13 sz. korlevel

detalii...
20-11-2018
Comitet executiv. Végrehajtó bizottság

Decizia nr. 11/2018 sz. határozat

detalii...
15-11-2018
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin nr. 22 sz. közlöny

detalii...
14-11-2018
14-11-2018
13-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 12 sz. korlevel

detalii...
13-11-2018
12-11-2018
Comisia de apel

Cazul Biro Attila

detalii...
07-11-2018
Comisia de juniori-Ifjusagi bizottsag

Programul si rezultatul Gheroghe Ene

detalii...
toate comunicatele

CS Bastya Lăzarea

Localitatea Lazarea

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Gyorfi Zsolt
Juniori, G 2008 - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Odorheiu Secuiesc 22 20 1 1 129-8 61p +28
2FK Csikszereda Miercurea Ciuc221831174-2257p+24
3 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 22 16 1 5 126-24 49p +16
4AFC Odorheiu Secuiesc 222150799-4545p+12
5 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 22 12 1 9 92-58 37p +4
6CS Minerul Bălan22121979-7337p+4
7 CS Pro Mureşul Topliţa 22 11 0 11 65-52 33p 0
8VSK Baraolt22821234-7126p-7
9 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3 22 8 1 13 61-82 25p -8
10CS Bastya Lăzarea22331635-9112p-21
11 CS Viitorul Gheorgheni 22 2 1 19 14-167 7p -26
12CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc2200228-2230p-33
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Angi Laszlo 28-11-1997 13001
2 Arzsint Antal 20-09-1989 11392
3 Balla Csaba 01-01-1991 11515
4 Bartalis Attila 22-02-1989 9984
5 Bartalis Csaba 11-08-1981 11075
6 Bartis Barna 14-05-1990 11174
7 Bartis Elod 17-07-1989 9975
8 Benkes David 23-06-2008 13264
9 Benkes Tihamér 19-05-1980 9987
10 Csergő Csaba 19-01-1976 9985
11 Czimbalmos Barnabas 15-04-2008 13267
12 Deák Zoltán 24-05-1986 9976
13 Erőss Tivadar 21-03-1982 11393
14 Feher Tamas 17-04-2008 13263
15 Fulop Laszlo 10-06-1980 11353
16 Gáspár Ernő 10-10-1973 2541
17 Gal Aron 13-02-2002 15249
18 Gal Pal Janos 27-07-2008 13265
19 Gal Pal Peter 19-08-2001 13369
20 Gaspar Attila 27-01-2000 11135
21 Gaspar Csongor 20-09-2008 13259
22 Gaspar David 27-01-2008 13268
23 György Mózes Áron 12-12-1992 7672
24 Győrffy Gábor 06-10-1968 5780
25 Győrffy Zsolt 19-10-1985 11325
26 Jakab Attila 25-04-2002 15251
27 Köllő Csaba 26-10-1971 13024
28 Kis Barna 27-10-1996 13003
29 Kis Csaba Zsolt 15-12-1996 9071
30 Korpos Balazs 01-01-2008 13262
31 Kovacs Csaba 12-11-1995 9980
32 Kovacs Sandor 09-09-1997 13002
33 László Szabolcs 11-09-1989 11322
34 László Tibor 27-01-1986 9991
35 Len Attila 21-05-1992 9973
36 Len Kristof 02-09-1999 13133
37 Len Szabolcs 10-07-1990 11172
38 Márk Csaba 13-10-1974 11171
39 Mathe Norbert 19-01-2008 13269
40 Nagy Csaba 04-08-1977 13312
41 Nagy Zoltán Zsolt 09-03-1999 11093
42 Olah Kristof 29-05-2009 13270
43 Olah Roland 07-05-2001 13214
44 Pall Gellert 22-06-2000 13132
45 Polgar Nandor 20-01-2002 13212
46 Raduly Andras 17-06-2009 13259A
47 Raduly Barna 17-05-1998 13004
48 Szabo Szabolcs 22-03-2001 13309
49 Szasz Arnold 13-06-2001 15232
50 Szasz Balazs 21-06-2008 13257
51 Tóth Elemér 18-06-1989 9983
52 Torok Huba 19-08-2008 13256
53 Vieriu Dumitru 28-11-1997 9619
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 12
17-11-2018
AS Fisag Ciucsângiorgiu
Observatii: Neprezentare anuntata AS Fisag Ciucsangiorgiu
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 11
11-11-2018
AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 10
03-11-2018
CS Bastya Lăzarea
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 9
28-10-2018
ACS Sândominic
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 8
21-10-2018
CS Bastya Lăzarea
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 7
13-10-2018
CS Bastya Lăzarea
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 6
06-10-2018
AS Szefite Sânsimion
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 5
30-09-2018
CS Bastya Lăzarea
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 4
23-09-2018
CS Bastya Lăzarea
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 3
15-09-2018
CS Pro Mureşul Topliţa
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 2
09-09-2018
CS Bastya Lăzarea
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 1
01-09-2018
CS Municipal VSK Gheorgheni
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 8
03-11-2018
CS Bastya Lăzarea
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 6
20-10-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 5
20-10-2018
AS MÜ Frumoasa
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 4
06-10-2018
CS Bastya Lăzarea
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 3
06-10-2018
CS Viitorul Gheorgheni 2
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 2
22-09-2018
CS Bastya Lăzarea
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 1
22-09-2018
AS Străduinţa Mihăileni
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 10
24-11-2018
CS Bastya Lăzarea
Observatii: Toate etapa la Bastya Lazarea
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 8
10-11-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Observatii: Toate etapa la FK Csikszereda
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 7
10-11-2018
CS Bastya Lăzarea
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 5
27-10-2018
CS Pro Mureşul Topliţa
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 4
13-10-2018
CS Bastya Lăzarea
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 3
13-10-2018
AS Elite Gheorgheni
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 2
29-09-2018
CS Bastya Lăzarea
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 1
29-09-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe