Informari si comunicate
20-11-2018
20-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr. 13 sz. korlevel

detalii...
20-11-2018
Comitet executiv. Végrehajtó bizottság

Decizia nr. 11/2018 sz. határozat

detalii...
15-11-2018
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin nr. 22 sz. közlöny

detalii...
14-11-2018
14-11-2018
13-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 12 sz. korlevel

detalii...
13-11-2018
12-11-2018
Comisia de apel

Cazul Biro Attila

detalii...
07-11-2018
Comisia de juniori-Ifjusagi bizottsag

Programul si rezultatul Gheroghe Ene

detalii...
toate comunicatele

CS Pro Mureşul Topliţa

Localitatea Topliţa

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Juniori, G 2008 - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Odorheiu Secuiesc 22 20 1 1 129-8 61p +28
2FK Csikszereda Miercurea Ciuc221831174-2257p+24
3 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 22 16 1 5 126-24 49p +16
4AFC Odorheiu Secuiesc 222150799-4545p+12
5 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 22 12 1 9 92-58 37p +4
6CS Minerul Bălan22121979-7337p+4
7 CS Pro Mureşul Topliţa 22 11 0 11 65-52 33p 0
8VSK Baraolt22821234-7126p-7
9 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3 22 8 1 13 61-82 25p -8
10CS Bastya Lăzarea22331635-9112p-21
11 CS Viitorul Gheorgheni 22 2 1 19 14-167 7p -26
12CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc2200228-2230p-33
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexa Dorian 13-04-2005 11793
2 Alexa Razvan 16-06-2000 9498
3 Ambrus Norbert 06-05-1998 11680
4 Avram Ilie 03-05-1997 9321
5 Böythe Endre 07-08-2001 9876
6 Böythe Zoltán Szilard 25-12-1999 9562
7 Baico Jenő 18-05-1999 9778
8 Balázs Zoltán 5294
9 Bena Laurentiu Paul 20-03-2006 11625A
10 Bene Zsombor Ervin 04-04-2009 15013
11 Bicajan Sergiu Eusebiu 03-07-2001 11642
12 Bodor Zeno 18-01-2003 11110
13 Bodric Bogdan Iancu Daniel 03-02-2009 15016
14 Bor Virgil 04-02-1987 11802
15 Buculeu David Sebastian 11-02-2008 11760
16 Bukfeyes Zsombor 11-09-1994 47095
17 Buzila Victor Sebastian 14-01-1977 11932
18 Cazan Edmond 07-08-2001 15025
19 Chiorean Razvan Claudiu 20-10-2004 15030
20 Chirila Alexandru Ionut 16-03-1999 11787
21 Ciocania Vasile 21-05-1972 7959
22 Citiriga Razvan Alexandru 01-03-2008 11764
23 Colcer Vlad Daniel 19-11-2003 11450
24 Cosarca Denis Ionut 12-04-2000 11920
25 Cosarca Sergiu 05-05-2005 11794
26 Costi Laszlo 07-08-2000 11753
27 Cotfas Catalin Sebastian 08-02-2000 11726
28 Cozma Catalin Ioan 05-12-2005 11427
29 Craciun Alin Vasilica 12-03-1998 9760
30 Crit Petru Cristian 22-09-2001 15028
31 Czuczuka Robert Eduard 12-08-2002 11723
32 Demian Darius 23-03-2004 11431
33 Dobrean Rares Stelian 23-02-2003 11639
34 Dolhescu Cristian Alexandru 30-09-1993 8975A
35 Dolhescu Cristian Alexandru 30-09-1993 8975
36 Dunca Marius 02-09-1975 4439
37 Farcas Adrian Claudiu 18-11-2002 11725
38 Flesier Andrei Loredan 07-12-1987 21777
39 Gal Vilmos 15-07-1986 9217
40 Gherasim Alexandru Stefan 30-10-2001 15060
41 Gliga Claudiu 15-03-1999 9657
42 Groza Ionita Stefan 05-01-2007 15018
43 Gruianu Bogdan Alexandru 21-04-1998 11697
44 Kercso Ladislau 14-06-1996 9076
45 Kercso Ladislau 14-06-1996 9076A
46 Kiss Szilard Ervin 12-05-2002 15034
47 Lado Hunor 19-10-2008 15015
48 leopold Andreas 20-01-2004 13360
49 Lovasz Alpar 06-02-1999 11094
50 Marin Madalin 20-06-1997 9559
51 Mascimiuc Razvan 29-12-1986 48213
52 Maximiuc Sorin Catalin 11-08-1989 7975
53 Mera Raul 18-11-1998 9235
54 Moldovan Mihai 03-08-2009 15014
55 Morar Cosmin Bogdan 02-02-1994 8976
56 Morar Vlad 13-02-2008 15061
57 Muresan Rares 05-02-2008 11762
58 Muresan Tudor 06-10-2009 15063
59 Oana Matei 06-07-2006 13362
60 Olariu Andrei 22-03-1999 9755
61 Oroian Ioan 03-11-1974 2784
62 Pascan Mihai Andrei 29-09-2003 11424
63 Peter Andrei Cristian 19-04-1996 9074
64 Petrescu Florin Cosmin 12-02-1996 9069
65 Pol Matei Bogdan 02-07-2009 15062
66 Pop Bogdan 22-05-2002 9870
67 Pop Stefan Aurelian 05-04-2001 13358
68 Psibel Andrei Iulian 30-03-1995 9075/a
69 Raita Ionut Alexandru 12-02-1999 11788
70 Riceanu Danut Pavel 15-01-2005 11429
71 Roca Daniel Alexandru 13-11-1991 9021
72 Roman Erik 26-05-2005 13361
73 Stan Razvan Gheorghe 24-07-1996 9079
74 Straia Matei 22-08-2000 9497
75 Tandea Cristian 11-01-1989 11970
76 Tararache Silviu 08-09-1983 6960
77 Tararache Tudor Dan 09-09-1989 25846
78 Taslovan Cosmin Florin 29-03-2003 15035
79 Teches Bogdan 08-02-2000 11915
80 Tifrea Alexandru 15-01-2001 15029
81 Todorita Andrei Ionut 12-05-1999 9544
82 Tokes Antoniu Sebastian 09-06-1999 11681
83 Ujlaki Nagi Alexandru 08-04-1994 8670
84 Ungureanu Paul Dumitru 27-10-1993 44659
85 Urzica Marius Costel 22-07-1967 1661
86 Varga Crisztian Alin 21-03-2007 11758
87 Varga Levente Raul 26-03-2002 15026
88 Vargyas Roland Alpar 16-07-2003 15031
89 Voda Gabriel 23-03-2006 15032
90 Voda Razvan 3947
91 Voda Razvan Fodor 23-03-1993 46971
92 Zaharia Alexandru 11-08-1995 9303
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 12
17-11-2018
AS Szefite Sânsimion
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 11
11-11-2018
CS Pro Mureşul Topliţa
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 10
03-11-2018
CS Bastya Lăzarea
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 9
27-10-2018
AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 8
21-10-2018
CS Pro Mureşul Topliţa
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 7
14-10-2018
CS Pro Mureşul Topliţa
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 6
06-10-2018
CS Minerul Bălan
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 5
30-09-2018
CS Pro Mureşul Topliţa
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 4
22-09-2018
AS Fisag Ciucsângiorgiu
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 3
15-09-2018
CS Pro Mureşul Topliţa
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 2
09-09-2018
CS Pro Mureşul Topliţa
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 1
01-09-2018
ACS Sândominic
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 8
10-11-2018
ACS Sandominic
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 7
10-11-2018
CS Pro Mureşul Topliţa
Observatii: Toate etapa la FK Csikszereda
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 6
27-10-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 5
27-10-2018
CS Pro Mureşul Topliţa
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 3
13-10-2018
AS Szefite Sânsimion
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 2
29-09-2018
CS Pro Mureşul Topliţa
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 1
29-09-2018
VSK Baraolt
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe