Informari si comunicate
20-11-2018
20-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr. 13 sz. korlevel

detalii...
20-11-2018
Comitet executiv. Végrehajtó bizottság

Decizia nr. 11/2018 sz. határozat

detalii...
15-11-2018
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin nr. 22 sz. közlöny

detalii...
14-11-2018
14-11-2018
13-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 12 sz. korlevel

detalii...
13-11-2018
12-11-2018
Comisia de apel

Cazul Biro Attila

detalii...
07-11-2018
Comisia de juniori-Ifjusagi bizottsag

Programul si rezultatul Gheroghe Ene

detalii...
toate comunicatele

CS Viitorul Gheorgheni

Informatii generale
Teren
Tel/Fax 0266-361538
Email pusky_75@yahoo.com
Contact 0742-177776
Staff-ul echipei
Presedinte Puskás István
Secretar
Vicepresedinte Rokaly Attila
Organizator de competitii Buslig Iuliu
Antrenor
Antrenor secund Covrig Alin
Juniori, G 2008 - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Odorheiu Secuiesc 22 20 1 1 129-8 61p +28
2FK Csikszereda Miercurea Ciuc221831174-2257p+24
3 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 22 16 1 5 126-24 49p +16
4AFC Odorheiu Secuiesc 222150799-4545p+12
5 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 22 12 1 9 92-58 37p +4
6CS Minerul Bălan22121979-7337p+4
7 CS Pro Mureşul Topliţa 22 11 0 11 65-52 33p 0
8VSK Baraolt22821234-7126p-7
9 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3 22 8 1 13 61-82 25p -8
10CS Bastya Lăzarea22331635-9112p-21
11 CS Viitorul Gheorgheni 22 2 1 19 14-167 7p -26
12CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc2200228-2230p-33
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Angi Balázs 21-04-2005 11564
2 Angi Zoltan 27-06-2005 13324
3 Antal Bacso Daniel 13-06-2007 13346
4 Argintar Alexandru 02-07-2007 13155
5 Bálint Attila 15-01-2007 11569
6 Bakos Csaba 19-07-1985 7647
7 Balazs Szabolcs 23-01-2004 13092
8 Balint Krisztian 12-10-2010 13333
9 Balint Mustafa Faner 17-07-2005 11438
10 Barabas Apor 15-05-2009 13230
11 Barabas Gergo 25-04-2003 13217
12 Barabas Pal Marton 16-10-2009 13317
13 Barabas Robert 11-05-2003 13195
14 Barabas Tamas Vidor 02-02-2008 13290
15 Bartis Balazs 10-10-2012 13334
16 Bartis David 31-12-2009 13335
17 Bege Hunor 13171
18 Bege Zalan 23-10-2004 13222
19 Benedek Apor 19-01-2004 13225
20 Benedek Gergo 01-02-2006 13320
21 Bilibok Kristof 05-06-2009 13337
22 Blaga Sutu Alexandru 30-04-1996
23 Blaga Sutu Florin 22-06-1987 6674
24 Blaga Sutu Rares Stefan 19-02-2008 13193
25 Boros Sebastian Viorel 01-02-2007 13153
26 Borz Marius Gabriel 19-07-2002 9897
27 Botos Marius 28-08-1993 7657
28 Botos Serban 14-03-2002 9898A
29 Buta Alexandru Andrei 27-04-2007 13162
30 Butu Norbert 13-08-2010 13315
31 Campeanu Alex 01-10-1998 9741
32 Catrinos Cornea Sebastian 14-07-2009 13158
33 Covrig Alin Leonard 30-10-2008 13163
34 Csergo Gellert 17-05-2008 13228
35 Csergo Mate 03-02-2004 13150
36 Csergő Nándor 09-11-2005 11567
37 Dandu Cristian Ciprian 10-03-2008 13173
38 Darvas Marton Attila 21-11-2007 13356
39 Elekes Mark 26-03-2004 13098
40 Farkas Roland 26-04-2005 11568
41 Ferenc Tamas 24-08-2004 13090
42 Ferencz Renata 07-04-2001 13144
43 Ferenczi Norbert 02-08-2004 11570
44 Forika Attila 14-04-1978 13125
45 Forika Ferenc Botond 18-12-2003 13322
46 Gál Ferenc Ervin 28-10-1975 11622
47 Gal Marton 01-10-2008 13289
48 Gal Zsolt 08-01-2005 13140
49 Ghenci Nicolae 30-05-2000 9883
50 György Attila Gellérd 10-09-2004 11553
51 György Norbert 19-05-2004 11573
52 György Szabolcs 04-09-2005 11565
53 Gyorfi Hunor 31-07-2009 13339
54 Gyorgy Norbert 06-07-2009 13229
55 Gyorgy Romeo 28-10-2004 13142
56 Husanu Razvan Cristian 11-09-2002 9898
57 Ichim Alexandru 28-08-1997 9056
58 Ignat Tudor Valentin 13-02-2002 9896
59 Ivanescu Bostan Catalin 16-05-1994 9707
60 Jánossy Tamás 17-03-2003 11554
61 Jakab Balint Mate 12-01-2008 13254
62 Jakab Erik 09-09-2010 13342
63 Kabucz Sebestyen 24-05-2009 13231
64 Kari Zoltan 29-05-1976 4291
65 Kelemen Robert 04-02-2010 13316
66 Kemenes Zsolt 09-06-1997 9282
67 Keresztes Elod 18-02-2003 13141
68 Kis Bence 17-06-2003 13218
69 Kocsis Csongor David 15-04-2009 13194
70 Kovács Dániel 30-03-2005 11572
71 Kurko Jozsef 22-02-1979 4602
72 Lőrincz ákos 05-12-2004 11571
73 Madaras Tamas 18-09-2003 13219
74 Marc Anton Sebastian 22-06-2008 13154
75 Mathe Robert 22-07-2002 11079
76 Mazilu Andrei 06-07-1997 9136
77 Mezei Krisztian 18-11-1999 13284
78 Mezei Nandor 23-04-2004 13093
79 Micu Andrei Ciprian 11-03-2002 9890
80 Moldovan Florin Andrei 30-03-2003 9900
81 Musca Ionut 24-01-1993 7613
82 Nady Richard 10-11-2001 13097A
83 Nagy Csongor 17-01-1987 6476
84 Pal David
85 Pal Tamas 18-08-2003 13165
86 Pantea Cosmin Daniel 16-02-2002 9895
87 Pascu Robert Andrei 21-03-2007 13161
88 Peter Erno 18-02-1992 13131
89 Petreanu Flavius Stefan 13-09-2008 13172
90 Pintea Adorian 07-07-1997 9135
91 Portik Roland 02-06-2004 13223
92 Saitoc Szasz Zsolt 05-02-1980 11506
93 Santa Kristof David 20-03-2010 13340
94 Santa Richard 10-05-2008 13341
95 Savu Laurentiu 06-04-2007 13159
96 Scurtu Marius Constantin 30-04-1994 8759
97 Siklodi Kristof 15-09-2004 13094
98 Siklodi Laszlo 30-06-2008
99 Simon Balazs 22-08-2007 13321
100 Sipos Aron 27-08-2009 13227
101 Sipos Zsolt 31-01-2008 13226
102 Solyom Imre 19-04-2005 13319
103 Solyom Istvan 05-03-2007 13318
104 Solyom Ralymond 12-09-2000 13293
105 Soponaru Denis Ioan 07-01-2007 13156
106 Soponaru Sergiu Cristian 21-09-2008 13157
107 Stanciu Balla Richard 14-07-2007 13373
108 Szakacs Karoly 03-04-1971 3179
109 Szasz Lehel 30-01-2003 13166
110 Szilagyi Hunor 30-12-2004 13101
111 Tamás Tibor 16-09-1981 11623
112 Tamas Kristof 24-02-2006 13238
113 Tampea Cristian Vasilian 13-02-2008 13187
114 Tanko Ervin 01-09-2003 13345
115 Tepes Greurus Vlad Sebastian 17-02-1992 7622
116 Urzica Alexandru Adrian 08-12-2003 13097
117 Urzica Razvan Claudiu 02-09-2008 13160
118 Vagasi Daniel 27-01-2008 13271
119 Vaida David Daniel 24-09-2008 13258
120 Vaides Andrei 10-01-2003 11484
121 Vaidos Marcel Gabriel 12-09-2002 11436
122 Vaman Constantin Alexandru 27-01-2005 11566
123 Zanoaga Aura Geanina 15-03-2007 13344
124 Zsigmond Tamas 05-08-2004 13102
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori, Jun C, 2004 Etapa 6
17-11-2018
AS Ezüstfenyő Ciceu
Juniori, Jun C, 2004 Etapa 5
03-11-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun C, 2004 Etapa 4
30-10-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Juniori, Jun C, 2004 Etapa 2
20-10-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun C, 2004 Etapa 1
13-10-2018
AS Szefite Sânsimion
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 10
18-11-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 9
10-11-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 8
07-11-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 7
31-10-2018
AS Szefite Sânsimion
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 6
24-10-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 5
14-10-2018
VSK Baraolt
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 4
08-10-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 3
29-09-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 4
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 2
19-09-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 1
15-09-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 8
03-11-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 6
20-10-2018
AS Străduinţa Mihăileni
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 5
20-10-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Observatii: Toate etapa la Minerul Balan
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 4
06-10-2018
CS Bastya Lăzarea
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 3
06-10-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 2
22-09-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 1
22-09-2018
CS Viitorul Gheorgheni 2
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 10
24-11-2018
CS Bastya Lăzarea
Observatii: Toate etapa la Bastya Lazarea
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 8
10-11-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 7
10-11-2018
AS Elite Gheorgheni
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 6
27-10-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 4
13-10-2018
ACS Sandominic
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 3
13-10-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Observatii: Toate etapa la Muresul Toplita
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 2
29-09-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 1
29-09-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun G, 2010 Etapa 8
03-10-2018
AFC Odorheiu Secuiesc 2
Juniori, Jun G, 2010 Etapa 7
03-11-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Observatii: Toate etapa la Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun G, 2010 Etapa 6
20-10-2018
VSK Baraolt
Juniori, Jun G, 2010 Etapa 5
20-10-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun G, 2010 Etapa 3
06-10-2018
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
Juniori, Jun G, 2010 Etapa 2
22-09-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun G, 2010 Etapa 1
22-09-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Juniori, Jun H, 2011 Etapa 7
10-11-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Observatii: Toate etapa la AFC Odorhei
Juniori, Jun H, 2011 Etapa 6
27-10-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Observatii: Toate etapa la FK Csikszereda
Juniori, Jun H, 2011 Etapa 5
27-10-2018
AS Elite Gheorgheni
Observatii: Toate etapa la FK Csikszereda
Juniori, Jun H, 2011 Etapa 4
13-10-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Observatii: Toate etapa la VSK Baraolt
Juniori, Jun H, 2011 Etapa 3
13-10-2018
AS Sporting Odorheiu Secuiesc
Observatii: Toate etapa la VSK Baraolt
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe