Informari si comunicate
22-11-2018
Zona Ciuc-Csik korzet

Buletin inf. nr. 23 korlevel

detalii...
22-11-2018
20-11-2018
20-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr. 13 sz. korlevel

detalii...
20-11-2018
Comitet executiv. Végrehajtó bizottság

Decizia nr. 11/2018 sz. határozat

detalii...
15-11-2018
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin nr. 22 sz. közlöny

detalii...
14-11-2018
14-11-2018
13-11-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 12 sz. korlevel

detalii...
13-11-2018
toate comunicatele

CS Minerul Bălan

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Municipal VSK Gheorgheni 12 10 0 2 51-18 30p +12
2CS Pro Mureşul Topliţa1281336-2325p+7
3 AS Szefite Sânsimion 12 7 2 3 25-18 23p +5
4CS Minerul Bălan1262422-2120p+2
5 ACS Sândominic 12 5 4 3 38-20 19p +1
6AS Ezüstfenyő Ciceu1232720-4111p-7
7 CS Bastya Lăzarea 12 1 2 9 21-45 5p -13
8AS Fisag Ciucsângiorgiu12111011-384p-14
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Acretei Razvan Ionut 01-01-2004 11405
2 Alexandrescu Marian 23-04-1988 6661
3 Amagdei Ioan Daniel 16-08-2005 11400
4 Badila George 06-03-1991 15071
5 Balteanu Stefan Darius 13-05-2004 11845
6 Banu Cosmin 23-07-1998 9244
7 Barabas Elod 18-01-2010 15001
8 Bercea Remus Sergiu 30-10-1997 9502
9 Biró Attila 12-02-1997 9317
10 Bisca Bogdan 17-12-1984 11925
11 Bita Matei 08-09-2008 15007
12 Boldizsar Gheorghe 05-10-1974 7726
13 Bucica Andrei Cristian 18-10-2006 11406
14 Bucica Marian 19-05-1979 11805
15 Bucur Robert 09-05-1989 7641
16 Buhoi Alexandru 26-06-1996 15116
17 Calarasu Magda 29-06-2006 11902
18 Catarau Alexandru 01-12-1997 15115
19 Catea Wilhelm 27-08-1992 7883
20 Chifu Iulian 11-02-2003 11273
21 Chiriandru Andrei 15-03-1997 11922
22 Cioba Adrian 22-02-1977 4008
23 Cioba Raul Adrian 07-08-2003 11273B
24 Consferent Alexandru 14-11-2006 11900
25 Consferent Eduard Daniel 22-05-2004 11410
26 Daraban Catalin 16-01-1997 11274
27 Dobrin Marian Razvan 10-12-2003 11272
28 Dorcea Sebastian Cosmin 08-09-2002 11341
29 Dospinelu Gica 16-06-1989 7000
30 Dragomir Mario 08-08-2003 11038
31 Florescu Andrei Ionut 20-06-2002 9588
32 Frunza Alexandru 12-01-2005 11408
33 Gabor Mihai 26-03-2004 11411
34 Ghiurca Dragos Mihai 21-11-2002 11337
35 Ghiurca Razvan 28-03-2001 9883A
36 Grama Nicolae Ovidiu 15-11-1977 9334
37 Gyenge Csaba 22-05-1970 2638
38 Ilie Cristian 16-07-1977 11848
39 Ilie Mihai 10-04-2006 11407
40 Iojiban Victor Gheorghe 23-08-2006 11752
41 Ionescu Darius 05-07-2007 11903
42 Irache Constantin 17-09-1981 6771
43 Irimia Moise 20-12-2002 9881
44 Jipa Alexandru Iulian 11-10-2003 11271
45 Kari Jozsef Andrei 08-10-2006 11745
46 Kovács Alexandru Daniel 06-09-2002 11480
47 Lisac Ioan Mircea 22-08-2003 11846
48 Lorincz Cosmin 02-07-1997 11311
49 Malos Denis Andrei 27-10-2006 11747
50 Malos Ionut 04-01-2009 11905
51 Marariu Robert Cristian 10-06-2005 11461
52 Marian Robert 24-03-2009 11904
53 Marton Eduard 11-03-2009 12000
54 Marton Robert 12-03-2010 15003
55 Mihaies Alexandru 29-01-2009 15004
56 Mitescu Paul Ioan 07-04-2005 15072
57 Mitocaru Ciprian 13-07-1984 5497
58 Mitocaru Denis 30-12-2006 11906
59 Moise Constantin Alexandru 19-03-1994 11809A
60 Moldovan Antonio 22-12-2003 11843
61 Moldovan Paul Andrei 11-05-2005 11402
62 Munteanu Andrei 08-11-1982 5491
63 Murariu Vasile Marian 17-07-2006 11750
64 Nadejde Stefan Eugen 29-04-2008 CJ11746
65 Nahoi Adrian 29-09-1991 11933
66 Nechifor Darius Andrei 28-07-2005 11844
67 Oancea Vladut 04-06-2009 15002
68 Obrijan Ioan 10-01-1981 5489
69 Pala Sebastian 29-03-2002 11403
70 Pavel Anton 26-10-2007 11899
71 Peter Eduárd 11-01-1994 8734
72 Pinghirzac Angelo 22-09-1972 1140
73 Pinhireac Bianca 28-04-2006 11751
74 Pinhireac Eduard 07-08-2003 11037
75 Pistian Denis 14-06-2008 15073
76 Puscas Claus 25-03-2008 15205
77 Ribita Bogdan 12-04-2007 11901
78 Ribita Dragos Andrei 20-08-2003 11043
79 Riibita dRAGOS
80 Rontu Dorin Alex 27-01-1990 6979
81 Sion Constantin 28-03-1980 4999
82 Sion Daniel 25-03-1982 5490
83 Szász Csongor 29-07-2003 11462
84 Szasz Sorin 21-06-2008 15005
85 Szekely Zoltan 22-07-2002 11401
86 Timaru Ioan 25-03-1974 9579
87 Timaru Razvan Stefan 27-05-2006 11409
88 Toma Alexandru 09-06-2003 11478
89 Turcu Raul Adrian 18-10-2007 11749
90 Turcu Remus Sebastian 18-10-2007 11748
91 Vacaru Ciprian 11-07-2008 15006
92 Vasiliche Bogdan 13-11-2008 15009
93 Vlad Andrei Daniel 29-06-2005 11404
94 Vlad Cosmin Florin 10-04-1996 9311
95 Vlad Marius 24-07-1998 9313
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 12
18-11-2018
CS Minerul Bălan
Observatii: Pe terenul Balan.
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 11
10-11-2018
CS Municipal VSK Gheorgheni
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 10
04-11-2018
CS Minerul Bălan
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 9
28-10-2018
CS Minerul Bălan
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 8
20-10-2018
AS Fisag Ciucsângiorgiu
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 7
13-10-2018
CS Bastya Lăzarea
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 6
06-10-2018
CS Minerul Bălan
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 5
30-09-2018
ACS Sândominic
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 4
23-09-2018
CS Minerul Bălan
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 3
15-09-2018
AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 2
08-09-2018
AS Szefite Sânsimion
Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est Etapa 1
02-09-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 12
04-12-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 10
18-11-2018
CS Minerul Bălan
Observatii: Pe terenul Balan
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 9
10-11-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 8
07-11-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 7
02-11-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 6
20-10-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 5
13-10-2018
ASCS KSE Futsal Targu Secuiesc
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 4
06-10-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 3
28-09-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 2
23-09-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 1
15-09-2018
ACS Sandominic
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 10
17-11-2018
AS Străduinţa Mihăileni
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 9
17-11-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 7
03-11-2018
CS Viitorul Gheorgheni 2
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 6
20-10-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 5
20-10-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 4
06-10-2018
AS MÜ Frumoasa
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 3
06-10-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 2
22-09-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni Etapa 1
22-09-2018
CS Minerul Bălan
Observatii: Toate etapa la Bastya Lazarea
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe