Joi, 22-11-2018

1 CS Agyagfalvi Lendület Lutița - FK Csikszereda Miercurea Ciuc / Juniori, Jun A1 2000, B1 2002, etapa 5 15:30
2 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3 - AS Szefite Sânsimion / Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 10 19:00

Vineri, 23-11-2018

1 AFC Odorheiu Secuiesc 2 - AFC Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei, etapa 11 16:00

Sambata, 24-11-2018

1 CS Bradul Zetea - AS a-Pro Lövéte Lueta / Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei, etapa 9 09:00
2 AFC Odorheiu Secuiesc - CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 2 / Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei, etapa 9 09:00
3 AFC Odorheiu Secuiesc 2 - CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei, etapa 9 09:00
4 CS Metalul Vlăhiţa - AS Remenyseg Mărtiniş / Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei, etapa 9 09:00
5 CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc 2 - CS Bradul Zetea / Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei, etapa 10 09:00
6 CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc - AFC Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei, etapa 10 09:00
7 CS Metalul Vlăhiţa - AFC Odorheiu Secuiesc 2 / Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei, etapa 10 09:00
8 AS Remenyseg Mărtiniş - AS a-Pro Lövéte Lueta / Juniori, Jun F, 2009 Zona Odorhei, etapa 10 09:00
9 FK Csikszereda Miercurea Ciuc - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 / Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 9 09:00
10 ACS Sandominic - CS Bastya Lăzarea / Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 9 09:00
11 CS Viitorul Gheorgheni - CS Pro Mureşul Topliţa / Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 9 09:00
12 VSK Baraolt - AS Szefite Sânsimion / Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 9 09:00
13 ACS Sandominic - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 / Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 10 09:00
14 CS Viitorul Gheorgheni - CS Bastya Lăzarea / Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 10 09:00
15 VSK Baraolt - CS Pro Mureşul Topliţa / Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 10 09:00
16 AS Elite Gheorgheni - AS Szefite Sânsimion / Juniori, Jun F, 2009 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 10 09:00
17 CS Viitorul Gheorgheni - VSK Baraolt / Juniori, Jun H, 2011, etapa 9 09:00
18 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - AS Sporting Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun H, 2011, etapa 9 09:00
19 AFC Odorheiu Secuiesc - FK Csikszereda Miercurea Ciuc / Juniori, Jun H, 2011, etapa 9 09:00
20 AS Elite Gheorgheni - Sta / Juniori, Jun H, 2011, etapa 9 09:00
21 FK Csikszereda Miercurea Ciuc - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 / Juniori, Jun H, 2011, etapa 10 09:00
22 AS Elite Gheorgheni - AFC Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun H, 2011, etapa 10 09:00
23 Sta - VSK Baraolt / Juniori, Jun H, 2011, etapa 10 09:00
24 AS Szefite Sânsimion - CSŞ Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun C, 2004, etapa 4 12:00
25 AS Ezüstfenyő Ciceu - AFC Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun C, 2004, etapa 7 13:00
26 VSK Baraolt - CS Viitorul Gheorgheni / Juniori, Jun C, 2004, etapa 7 13:00
27 CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc - AS Szefite Sânsimion / Juniori, Jun C, 2004, etapa 7 13:00
28 AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc - CS Roseal Odorheiu Secuiesc / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00
29 AS FTK Feliceni - AS Homorod Mereşti / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00
30 AS Fortuna Cecheşti - AS Unirea Cristuru Secuiesc / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00
31 CS Metalul Vlăhiţa - AS Unirea Lueta / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00
32 AS Remenyseg Mărtiniş - AS Galambfalva Porumbenii Mari / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00
33 AS Ifjusag Corund - AS Farkaslaka Lupeni / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00
34 AS Elite Gheorgheni - CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei, etapa 11 15:00
35 FK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Viitorul Gheorgheni / Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 11 15:00
36 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - ACS Sandominic / Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 11 15:00
37 CS Minerul Bălan - VSK Baraolt / Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 11 15:00
38 ASCS KSE Futsal Targu Secuiesc - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3 / Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 11 15:00
39 AS Szefite Sânsimion - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 4 / Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 11 15:00

Duminica, 25-11-2018

1 CSŞ Odorheiu Secuiesc - AS Unirea Cristuru Secuiesc / Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei, etapa 11 09:00
2 AS Căpâlniţa 2008 - ACS Fotbal Korondi Junior 2017 / Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei, etapa 11 10:15
3 AS Alcsik Sânmartin - AS Fisag Ciucsângiorgiu / Cupa Romaniei, etapa 2 10:30
4 ACS Sândominic - CS Bastya Lăzarea / Cupa Romaniei, etapa 2 10:30
5 CSŞ Odorheiu Secuiesc - FK Csikszereda Miercurea Ciuc / Juniori, Jun C, 2004, etapa 7 11:30
6 AS Ifjusag Corund - AS Fortuna Cecheşti / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei, etapa 12 14:00
7 AS Ghimes Faget Lunca de Jos - AS MÜ Frumoasa / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00
8 AS Ezüstfenyő Ciceu - CS Pro Mureşul Topliţa / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00
9 AS Szefite Sânsimion - CS Minerul Bălan / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00
10 AS Nyiko Bisericani - AS Tineretul Morăreni / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00
11 ACS Uliesi - CS Agyagfalvi Lendület Lutița / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00
12 AS Voinţa Bodogoaia - AS Andycom Avrămeşti / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00
13 AS Mugeni - CS Bradul Zetea / Cupa Romaniei, etapa 2 14:00

Luni, 26-11-2018

niciun meci

Marti, 27-11-2018

1 FK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun C, 2004, etapa 6 19:00

Miercuri, 28-11-2018

niciun meci
oferta portal echipe