Golgeteri
Fotbal | Futsal

Sezon competitional:

Liga:
 
Golgeteri Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est
1. Ilyés Róbert (CS Municipal VSK Gheorgheni)16
2. Drian Mirel (ACS Sândominic)12
3. Berecz Norbert (CS Municipal VSK Gheorgheni)10
4. Tepes Bobu Andrei (CS Municipal VSK Gheorgheni)9
5. Czikó Zsombor (AS Szefite Sânsimion)8
6. Both Armin Tamas (ACS Sândominic)8
7. Len Attila (CS Bastya Lăzarea)8
8. Mitocaru Ciprian (CS Minerul Bălan)7
9. Ujlaki Nagi Alexandru (CS Pro Mureşul Topliţa)7
10. Voda Razvan Fodor (CS Pro Mureşul Topliţa)6
11. Flesier Andrei Loredan (CS Pro Mureşul Topliţa)5
12. Obrijan Ioan (CS Minerul Bălan)5
13. Nagy Dénes Zsolt (CS Municipal VSK Gheorgheni)5
14. Silion Constantin Sebastian (ACS Sândominic)5
15. Mitocaru Alin Constantin (ACS Sândominic)5
16. Szabo Szabolcs (CS Bastya Lăzarea)5
17. Stan Marian (AS Ezüstfenyő Ciceu)4
18. Mareş Sorin (ACS Sândominic)4
19. Doltea Gabriel (AS Ezüstfenyő Ciceu)4
20. Gergely Robert (CS Municipal VSK Gheorgheni)3
21. Bojte Szilveszter (ACS Sândominic)3
22. Tararache Silviu (CS Pro Mureşul Topliţa)3
23. Gergely Alpar (AS Szefite Sânsimion)2
24. Nagy Zsolt (CS Municipal VSK Gheorgheni)2
25. Peter Imre (AS Fisag Ciucsângiorgiu)2
26. Bor Virgil (CS Pro Mureşul Topliţa)2
27. Péter Szabolcs (AS Fisag Ciucsângiorgiu)2
28. Cioata Adrian Flavius (CS Municipal VSK Gheorgheni)2
29. Kercso Ladislau (CS Pro Mureşul Topliţa)2
30. Tompos Szilárd (AS Szefite Sânsimion)2
31. Dobos Oszkár (AS Szefite Sânsimion)2
32. Boldizsár István (AS Ezüstfenyő Ciceu)2
33. Buhoi Alexandru (CS Minerul Bălan)2
34. Olariu Andrei (CS Pro Mureşul Topliţa)2
35. György Csaba (AS Ezüstfenyő Ciceu)2
36. Kelemen Attila (AS Ezüstfenyő Ciceu)2
37. Biró Attila (CS Minerul Bălan)2
38. Craciun Alin Vasilica (CS Pro Mureşul Topliţa)2
39. Cotfas Catalin Sebastian (CS Pro Mureşul Topliţa)1
40. Becze Hunor (AS Ezüstfenyő Ciceu)1
41. Szabó Levente (AS Szefite Sânsimion)1
42. Kulcsár János (AS Fisag Ciucsângiorgiu)1
43. Csergő Csaba (CS Bastya Lăzarea)1
44. Róth Róbert (AS Ezüstfenyő Ciceu)1
45. Benkes Tihamér (CS Bastya Lăzarea)1
46. Avram Ilie (CS Pro Mureşul Topliţa)1
47. Pala Sebastian (CS Minerul Bălan)1
48. Gáspár Ernő (CS Bastya Lăzarea)1
49. Tandea Cristian (CS Pro Mureşul Topliţa)1
50. Szocs Laszlo (CS Municipal VSK Gheorgheni)1
51. Boldizsar Gheorghe (CS Minerul Bălan)1
52. Kiss Szilard Ervin (CS Pro Mureşul Topliţa)1
53. Daraban Catalin (CS Minerul Bălan)1
54. Sandor Levente (CS Municipal VSK Gheorgheni)1
55. Ciocania Vasile (CS Pro Mureşul Topliţa)1
56. Baban Dan (AS Szefite Sânsimion)1
57. Kába László (AS Ezüstfenyő Ciceu)1
58. Veress Arpád (AS Szefite Sânsimion)1
59. Lorincz Cosmin (CS Minerul Bălan)1
60. Jakab Attila Csaba (AS Fisag Ciucsângiorgiu)1
61. Pal Ors (CS Municipal VSK Gheorgheni)1
62. Böythe Endre (CS Pro Mureşul Topliţa)1
63. Halmágyi Attila (AS Fisag Ciucsângiorgiu)1
64. Gall Arpad (AS Fisag Ciucsângiorgiu)1
65. Kelemen Robert (AS Ezüstfenyő Ciceu)1
66. Lukács Zsolt (AS Szefite Sânsimion)1
67. Len Kristof (CS Bastya Lăzarea)1
68. György Hunor (AS Ezüstfenyő Ciceu)1
69. László Zsolt (AS Ezüstfenyő Ciceu)1
70. Catarau Alexandru (CS Minerul Bălan)1
71. Moscu Eduard (AS Szefite Sânsimion)1
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe