Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a 4-aC2 - Liga a 5-a
C3 - Liga 6C4 - Cupa Romaniei
C5 - JunioriC6 - Cupa Satelor
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
Total
1Fodor József1510530033
2Deák Ferenc1110020023
3Lovetei Nandor910020021
4Kocsis Zoltán109000019
5Szabó Attila100720019
6Ilyes Csaba105210018
7Kiss István64700017
8Szabó Szilárd86200016
9Iaru Ciprian67010014
10Kovacs Barna84110014
11Sárkány János103100014
12Hegyi Hunor36300012
13Bálint Attila63020011
14Csíszár Ferencz0342009
15Incze Dávid4320009
16Kovacs Tamas1332009
17Nagy Zalan Denes0351009
18Ráduly István0540009
19Tifán Attila4410009
20Bíró Botond0710008
21Barabas Zoltan6200008
22Fazakas Kálmán4400008
23Jakab Tamás0170008
24Kovacs Levente0530008
25Páll Márton1223008
26Szécsi Barna0350008
27Tamási Zoltán4211008
28Bálint Hunor1400005
29Demeter Tamas0130004
30Feleki Gellert0030003
31Joo Roland0110002
32Bíró Enikő0010001
33Bajkó Barna1000001
34Csiki Attila0010001
35Duşa Silviu0100001
36Feleki Boglárka0010001
37Fiko Szilveszter0100001
38Focze Endre0010001
39Szabó Tibor0001001
40Szocs Botond0100001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe