Program competitional

Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est


Etapa 1     02-09-2018 - 17:00


1) AS Szefite Sânsimion - AS Ezüstfenyő Ciceu    1 - 1
2) AS Fisag Ciucsângiorgiu - CS Minerul Bălan    1 - 3
3) CS Bastya Lăzarea - CS Municipal VSK Gheorgheni    2 - 3
4) CS Pro Mureşul Topliţa - ACS Sândominic    1 - 1

Etapa 2     09-09-2018 - 17:00


1) CS Minerul Bălan - AS Szefite Sânsimion    0 - 3
2) CS Municipal VSK Gheorgheni - AS Fisag Ciucsângiorgiu    7 - 2
3) ACS Sândominic - CS Bastya Lăzarea    10 - 1
4) AS Ezüstfenyő Ciceu - CS Pro Mureşul Topliţa    2 - 3

Etapa 3     16-09-2018 - 17:00


1) AS Szefite Sânsimion - CS Municipal VSK Gheorgheni    3 - 1
2) AS Fisag Ciucsângiorgiu - ACS Sândominic    1 - 3
3) CS Bastya Lăzarea - CS Pro Mureşul Topliţa    1 - 5
4) CS Minerul Bălan - AS Ezüstfenyő Ciceu    5 - 3

Etapa 4     23-09-2018 - 17:00


1) ACS Sândominic - AS Szefite Sânsimion    1 - 1
2) CS Pro Mureşul Topliţa - AS Fisag Ciucsângiorgiu    2 - 1
3) AS Ezüstfenyő Ciceu - CS Bastya Lăzarea    2 - 1
4) CS Municipal VSK Gheorgheni - CS Minerul Bălan    3 - 0

Etapa 5     30-09-2018 - 16:00


1) AS Szefite Sânsimion - CS Pro Mureşul Topliţa    0 - 1
2) AS Fisag Ciucsângiorgiu - CS Bastya Lăzarea    2 - 2
3) CS Municipal VSK Gheorgheni - AS Ezüstfenyő Ciceu    3 - 2
4) CS Minerul Bălan - ACS Sândominic    1 - 1

Etapa 6     07-10-2018 - 16:00


1) CS Bastya Lăzarea - AS Szefite Sânsimion    3 - 5
2) AS Fisag Ciucsângiorgiu - AS Ezüstfenyő Ciceu    3 - 0
3) CS Pro Mureşul Topliţa - CS Minerul Bălan    1 - 2
4) ACS Sândominic - CS Municipal VSK Gheorgheni    2 - 4

Etapa 7     14-10-2018 - 16:00


1) AS Szefite Sânsimion - AS Fisag Ciucsângiorgiu    2 - 0
2) CS Minerul Bălan - CS Bastya Lăzarea    1 - 0
3) CS Municipal VSK Gheorgheni - CS Pro Mureşul Topliţa    5 - 2
4) AS Ezüstfenyő Ciceu - ACS Sândominic    3 - 2

Etapa 8     21-10-2018 - 16:00


1) AS Ezüstfenyő Ciceu - AS Szefite Sânsimion    0 - 3
2) CS Minerul Bălan - AS Fisag Ciucsângiorgiu    3 - 0
3) CS Municipal VSK Gheorgheni - CS Bastya Lăzarea    7 - 1
4) ACS Sândominic - CS Pro Mureşul Topliţa    5 - 1

Etapa 9     28-10-2018 - 16:00


1) AS Szefite Sânsimion - CS Minerul Bălan    3 - 2
2) AS Fisag Ciucsângiorgiu - CS Municipal VSK Gheorgheni    0 - 3
3) CS Bastya Lăzarea - ACS Sândominic    4 - 4
4) CS Pro Mureşul Topliţa - AS Ezüstfenyő Ciceu    6 - 1

Etapa 10     04-11-2018 - 15:00


1) CS Municipal VSK Gheorgheni - AS Szefite Sânsimion    3 - 0
2) ACS Sândominic - AS Fisag Ciucsângiorgiu    5 - 0
3) CS Pro Mureşul Topliţa - CS Bastya Lăzarea    4 - 2
4) AS Ezüstfenyő Ciceu - CS Minerul Bălan    2 - 2

Etapa 11     11-11-2018 - 15:00


1) AS Szefite Sânsimion - ACS Sândominic    2 - 1
2) AS Fisag Ciucsângiorgiu - CS Pro Mureşul Topliţa    1 - 5
3) CS Bastya Lăzarea - AS Ezüstfenyő Ciceu    1 - 2
4) CS Minerul Bălan - CS Municipal VSK Gheorgheni    2 - 1

Etapa 12     18-11-2018 - 15:00


1) CS Pro Mureşul Topliţa - AS Szefite Sânsimion    5 - 2
2) CS Bastya Lăzarea - AS Fisag Ciucsângiorgiu    3 - 0
3) AS Ezüstfenyő Ciceu - CS Municipal VSK Gheorgheni    2 - 11
4) ACS Sândominic - CS Minerul Bălan    3 - 1

Etapa 13     03-03-2019 - 15:00


1) AS Szefite Sânsimion - CS Bastya Lăzarea     -
2) AS Ezüstfenyő Ciceu - AS Fisag Ciucsângiorgiu     -
3) CS Minerul Bălan - CS Pro Mureşul Topliţa     -
4) CS Municipal VSK Gheorgheni - ACS Sândominic     -

Etapa 14     10-03-2018 - 15:00


1) AS Fisag Ciucsângiorgiu - AS Szefite Sânsimion     -
2) CS Bastya Lăzarea - CS Minerul Bălan     -
3) CS Pro Mureşul Topliţa - CS Municipal VSK Gheorgheni     -
4) ACS Sândominic - AS Ezüstfenyő Ciceu     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe