Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Hajdó Kálmán (AS Nyiko Bisericani)

AS Nyiko Bisericani - AS Ocna de Jos
Liga 6, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Bogdán Zsolt (AS Homorod Mereşti)

AS Homorod Mereşti - AS Sporting Odorheiu Secuiesc
Liga 4, Seria Vest, etapa 6 | Data 2019-10-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-10-2019

Gál Attila (AS Andycom Avrămeşti)

AS Andycom Avrămeşti - CS Bradul Zetea
Liga 4, Seria Vest, etapa 6 | Data 2019-10-05

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 10-10-2019

Simo Janos (AS Andycom Avrămeşti)

AS Andycom Avrămeşti - CS Bradul Zetea
Liga 4, Seria Vest, etapa 6 | Data 2019-10-05

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 10-10-2019

Bokor Zoltán (AS Unirea Cristuru Secuiesc)

CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Unirea Cristuru Secuiesc
Liga 4, Seria Vest, etapa 5 | Data 2019-09-29

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 02-10-2019

Janosi Levente (AS Komisz Cozmeni)

AS Alcsik Sânmartin - AS Komisz Cozmeni
Liga 5, Zona Ciuc, etapa 3 | Data 2019-09-28

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 01-10-2019
Sanctiune pecuniara: 60 leiNeplatit !

Péter Dávid (AS Ezüstfenyő Ciceu)

AS Fisag Ciucsângiorgiu - AS Ezüstfenyő Ciceu
Liga 4, Seria Est, etapa 3 | Data 2019-09-22

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 27-09-2019
Sanctiune pecuniara: 170 leiNeplatit !

Csíki Dávid Róbert (AS Căpâlniţa 2008)

AS Medvenyelv Satu Mare - AS Căpâlniţa 2008
Cupa Romaniei, etapa 1 | Data 2019-09-21

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 4
Data inregistrarii sanctiunii : 27-09-2019
Sanctiune pecuniara: 95 leiNeplatit !

Todor Daniel (AS Radicza Sânpaul)

AS Radicza Sânpaul - AS FTK Feliceni
Cupa Romaniei, etapa 1 | Data 2019-09-21

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 27-09-2019
Sanctiune pecuniara: 95 leiNeplatit !

Fancsali Mark (AS Nyiko Bisericani)

AS Testveriseg Atid - AS Nyiko Bisericani
Liga 6, etapa 4 | Data 2019-09-22

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 27-09-2019
Sanctiune pecuniara: 55 lei Platit: 55 lei lei in data 25-09-2019 cu Factura/chitanta 3442

AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga 4, Seria Vest, etapa 4 | Data 2019-09-22

Abatere: Folosirea unui jucător neînscris în Raportul de joc.

Rezolutie: După verificări comisia decide: - Conform art. 64/2 din RD comisia anulează avertismentul primit de jucătorul Somodi Tamas şi trece la jucătorul Gagiu Zsolt, si golul marcat. -Conform art.83/13 din RD rezultatul jocului omologează cu 3-0 în favoarea echipei Unirea Cristuru Secuiesc -Conform art 20/2 din RD Clubul Sportiv Roseal Odorheiu Secuiesc se sancţionează cu penalitate sportivă de 300,00lei Echipele pot face apel în cinci zile lucrătoare. Preşedintele comisiei Somolyak Istvan


Data inregistrarii sanctiunii : 26-09-2019
Sanctiune pecuniara: 300Neplatit !

Fulop Laszlo (AS Ocna de Jos)

CS Praid - AS Ocna de Jos
Liga 6, etapa 2 | Data 2019-09-08

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 21-09-2019
Sanctiune pecuniara: 95 lei Platit: 95 lei lei in data 25-09-2019 cu Factura/chitanta 3443

Kedves Richard (ACS Sândominic)

CS Pro Mureşul Topliţa - ACS Sândominic
Liga 4, Seria Est, etapa 1 | Data 2019-09-07

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 21-09-2019
Sanctiune pecuniara: 90 leiNeplatit !

Gall Arpad (AS Fisag Ciucsângiorgiu)

AS Fisag Ciucsângiorgiu - CS Minerul Bălan
Liga 4, Seria Est, etapa 1 | Data 2019-09-08

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 21-09-2019
Sanctiune pecuniara: 170 leiNeplatit !

Sebestyen Csaba (CS Bradul Zetea)

AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Bradul Zetea
Liga 4, Seria Vest, etapa 2 | Data 2019-09-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 21-09-2019
Sanctiune pecuniara: 80 leiNeplatit !

Piroska Jeno (AS Galambfalva Porumbenii Mari)

AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Farkaslaka Lupeni
Liga 4, Seria Vest, etapa 2 | Data 2019-09-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 20-09-2019
Sanctiune pecuniara: 80 lei Platit: 80 lei lei in data 18-09-2019 cu Factura/chitanta 3437

Galfi Artur (AS Tineretul Morăreni)

AS Tineretul Morăreni - AS Sporting Odorheiu Secuiesc
Liga 4, Seria Vest, etapa 2 | Data 2019-09-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 20-09-2019
Sanctiune pecuniara: 80 lei Platit: 80 lei lei in data 22-09-2019 cu Factura/chitanta 3441

Molnár Károly (AS Forţeni)

AS Forţeni - AS Tineretul Morăreni
Liga 4, Seria Vest, etapa 1 | Data 2019-09-01

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: Suspendare


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 05-09-2019
Sanctiune pecuniara: 170 lei Platit: 170 lei lei in data 18-09-2019 cu Factura/chitanta 3438

AS Fisag Ciucsângiorgiu - CS Minerul Bălan
Liga 4, Seria Est, etapa 1 | Data 2019-09-08

Abatere: Cumul de 5 cartonase galbena la un meci

Rezolutie: Penalitate sportiva


Data inregistrarii sanctiunii : --
Sanctiune pecuniara: 120 leiNeplatit !

ACS Sândominic - CS Bastya Lăzarea
Liga 4, Seria Est, etapa 2 | Data 2019-09-15

Abatere: Gyorgy Mozes, antrenor

Rezolutie: Suspendat art 65/A


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : --
Sanctiune pecuniara: 120 leiNeplatit !

AS Ezüstfenyő Ciceu - CS Pro Mureşul Topliţa
Liga 4, Seria Est, etapa 4 | Data 2019-09-28

Abatere: Cumul de 5 cartonase galbene la un meci

Rezolutie: Penalitate sportiva


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : --
Sanctiune pecuniara: 120 leiNeplatit !

AS Unirea Lueta - CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga 4, Seria Vest, etapa 6 | Data 2019-10-06

Abatere: Cumul de 6 cartonase galbene la un meci

Rezolutie: Penalitate sportiva


Data inregistrarii sanctiunii : --
Sanctiune pecuniara: 120 leiNeplatit !

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP