Informari si comunicate AJF
18-02-2019
16-02-2019
13-02-2019
11-02-2019
07-02-2019
Comisia de futsal

Csík- és Gyergyó körzeti bajnokság

detalii...
29-01-2019
29-01-2019
22-01-2019
Zona Ciuc - Csík körzet

Campionat Fotbal in sala - Teremtorna Rezultatele-Eredmenyek

detalii...
22-01-2019
21-01-2019

Zona Ciuc - Csík körzet


Publicat in data de 22-01-2019, la ora 09:24

Ajf. Harghita

        Comisia Ciuc

 

                                    BULETIN INTERN Nr. 2 din 21.01.2019

 

               La turneul de sala Liga 5 din 27.01.2019 care se va desfasura la Baile -Tusnad, s-au inscris 9 (noua) echipe. S-au alcatuit trei grupe, cap de serie au fost puse echipele de pe primele locuri din clasament , iar restul a fost stabili prin tragere la sorti.

       Grupa   A           Grupa  B              Grupa   C

 

GYIMESBUKK      TATROSFORRAS  AS MU SZEPVIZ

TUSNADFURDO  SZENTMIHALY      CSIKKOZMAS

SZENTKIRALY     SZENTIMRE     SZENTMARTON    

                                                                                                      

              Jocurile se vor desfasura de la ora 8,30.

      PROGRAMUL JOCURILOR DIN GRUPE :

                     

     8,30  Tusnadfurdo  -  Szentkiraly    6-0                                                                  

     8,55  Szentmihaly  -  Szentimre       0-1   

     9,20  Csikkozmas  -  Szentmarton    1-0  

     9,45  Szentkiraly   -  Gyimesbukk     1-0

    10,10 Szentimre     -  Tatrosforras      1-4

    10,35 Szepviz        -   Szentmarton     1-1

    11,00 Gyimesbukk – Tusnadfurdo      1-0

    11,25 Szentmihaly -  Tatrosforras       0-4

    11,50  Szepviz       -  Csikkozmas       1-0                                                                 

                                                           

            Echipele clasate pe locurile trei in grupe vor juca ptr.locurile  7-8-9

                  A3 Szentmihaly-B3  Szentkiraly 2-1

                 C3 Szentmarton-A3 Szentkiraly 3-0

                 C3 Szentmarton-B3 Szentmihaly 1-4

            Echipele clasate pe locurile doi in grupe vor juca ptr locurile  4-5-6

                   A2 Gyimesbukk-B2 Szentimre 1-0

                  C2 Csikkozmas-A2 Gyimesbukk 1-2

                 C2 Csikkozmas-B2 Szentimre 3-1

            Echipele clasate pe locurile unu in grupe vor juca ptr locurile 1-2-3

             A1 Tusnadfurdo-B1 Tatrosforras 2-0

             C1 Csikszepviz-A1 Tusnadfurdo 0-1

            C1 Csikszepviz-B1 Tatrosforras 2-1    

        Clasament Final: 1. Tusnadfurdo SE 

                                    2. Csikszepvizi MU   

                                    3. Tatrosforras   

                                    4. Gyimesbukk   

                                    5. Csikkozmasi Komisz 

                                    6. Szentimrei Toviske   

                                   7. Szentmihalyi Torekves   

                                   8. Szentmartoni Alcsik   

                                   9. Szentkiralyi Borsaros

                                                      

 

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe