Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 10:00
JUNIORI U10 - Retur, GRUPA 2, etapa 1
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 24 Martie 2024, 10:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Luni, 11 Martie 2024, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 13
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Luni, 11 Martie 2024, 16:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA FEMININĂ, etapa 6
Teren: POPA BENONE / ILIA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: POPA BENONE / ILIA
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 12
Teren: VICTORIA / CALAN
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:30
SUPERLIGA FEMININĂ, etapa 5
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
JUNIORI U12, GRUPA 2, etapa 11
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U13, GRUPA 1, etapa 1
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 11
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 9
Teren: /
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: /
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 10
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
JUNIORI U13, GRUPA 2, etapa 10
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U19, etapa 1
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Marti, 31 Octombrie 2023, 12:30
JUNIORI U19, etapa 10
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Marti, 31 Octombrie 2023, 12:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 8
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U13, GRUPA 1, etapa 9
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Luni, 23 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U13, GRUPA 2, etapa 8
Teren: VICTORIA / CALAN
Luni, 23 Octombrie 2023, 15:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
JUNIORI U13, GRUPA 1, etapa 8
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA FEMININĂ, etapa 4
Teren: POPA BENONE / ILIA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: POPA BENONE / ILIA
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U16, etapa 8
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 8
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Marti, 17 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U19, etapa 8
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Marti, 17 Octombrie 2023, 16:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 6
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 7
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI U11, GRUPA 1, etapa 7
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U13, GRUPA 2, etapa 7
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Joi, 12 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 7
Teren: /
Joi, 12 Octombrie 2023, 15:30
Teren: /
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 7
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, etapa 5
Teren: Santandrei / Santandrei
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Santandrei / Santandrei
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 6
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI U16, etapa 6
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U17, etapa 6
Teren: VICTORIA / CALAN
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Marti, 3 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 6
Teren: VICTORIA / CALAN
Marti, 3 Octombrie 2023, 16:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Joi, 28 Septembrie 2023, 16:30
JUNIORI U15, JUNIORI U15 - GRUPA 2, etapa 5
Teren: /
Joi, 28 Septembrie 2023, 16:30
Teren: /
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:15
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 3, etapa 3
Teren: /
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:15
Teren: /
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 3
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CIULA MARE / CIULA MARE
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:30
JUNIORI U16, etapa 4
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:30
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI U13, GRUPA 2, etapa 4
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALAN
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U11, GRUPA 1, etapa 4
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:30
JUNIORI U17, etapa 4
Teren: VICTORIA / CALAN
Joi, 21 Septembrie 2023, 16:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI U12, GRUPA 2, etapa 3
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U11, GRUPA 1, etapa 3
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI U16, etapa 2
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Joi, 7 Septembrie 2023, 16:30
JUNIORI U17, etapa 2
Teren: VICTORIA / CALAN
Joi, 7 Septembrie 2023, 16:30
Teren: VICTORIA / CALAN