Informari si comunicate
12-02-2019
11-02-2019
Seminarul de iarnă pentru arbitri și observatori

Comisia Județeană de Arbitri Hunedoara

detalii...
08-02-2019
Sesiune de lucru

Reprezentanți ai echipelor de copii și juniori

detalii...
05-02-2019
Seminar

Seminar Psihologie sportivă/Legile Jocului

detalii...
01-02-2019
23-01-2019
16-01-2019
Curs perfecționare arbitri

Comisia Județeană de Arbitri Hunedoara

detalii...
14-01-2019
10-01-2019
Programare vize 2019

Compartiment Competiții

detalii...
07-01-2019
toate comunicatele

CSA Aurul Brad

Localitatea Brad

Staff-ul echipei
Presedinte GLAVA MIRCEA
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Gloria Proinstal 11 8 2 1 40-9 26p +11
2CSA Aurul Brad1182128-1226p+11
3 CSO Retezatul Haţeg 11 8 1 2 40-19 25p +10
4CSM Mihai Viteazu Vulcan1164135-522p+4
5 ACS Şoimul Băiţa 11 7 1 3 25-13 22p +4
6CS Inter Petrila1163234-1121p+3
7 CSM Dacia Orăştie 2010 11 5 1 5 19-20 16p -2
8ACS Minerul Uricani1141620-2213p-5
9 CNS Cetate Deva 11 2 0 9 14-53 6p -9
10CSM Jiul Petroşani1112815-335p-10
11 AS Victoria Călan 11 1 1 9 10-55 4p -14
12AS Universitatea Petroşani1110108-363p-12
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Costea Darius Silviu 21-03-1997 12886
2 Covaci Adelin 19-01-1972
3 Cristea Lucian Claudiu 21-06-1995 12811
4 Filipas Ionut 10-06-1980
5 Filipas Radu 28-03-1988
6 Gorcea Catalin 03-07-1961
7 Iga Alexandru 13-01-2003
8 Ilea Marius Nicolae 09-12-1990 9714
9 Leaha Mihai Lucian 21-01-1989 3398
10 Leucian Darius 29-04-2004
11 Lup Alexandru 08-09-1992
12 Lup Andrei 12-01-1951
13 Matei Raul 04-04-1982
14 Miclean David Alexandru 01-11-1996 11982
15 Miclean Viorel Gheorghe 20-08-1990 9662
16 Mihaila Codrut 28-05-1994
17 Mihăiesc Alexandru Marius 09-03-1998 12210
18 Nedea Raul 01-10-1991
19 Nistor Denis 12-01-2004
20 Pasca Dorian 30-03-1980
21 Sorca Alin 09-09-1979
22 Tecsi Paul 26-12-1967
23 Vagaliu Ovidiu 17-06-1988
24 Vurdea Mihai 16-10-2003
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Seniori Etapa 11
17-11-2018
AS Gloria Proinstal
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 10
11-11-2018
CSA Aurul Brad
Pauza: 1-3
Liga a IV-a, Seniori Etapa 9
24-11-2018
AS Universitatea Petroşani
Liga a IV-a, Seniori Etapa 8
27-10-2018
CSA Aurul Brad
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 7
20-10-2018
CSA Aurul Brad
Pauza: 1-2
Liga a IV-a, Seniori Etapa 6
13-10-2018
CSM Mihai Viteazu Vulcan
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 5
07-10-2018
CSA Aurul Brad
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seniori Etapa 4
29-09-2018
CS Inter Petrila
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seniori Etapa 3
23-09-2018
CSA Aurul Brad
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seniori Etapa 2
15-09-2018
ACS Minerul Uricani
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 1
09-09-2018
CSA Aurul Brad
Pauza: 2-2
Liga a IV-a, Juniori Etapa 11
17-11-2018
AS Gloria Proinstal
Liga a IV-a, Juniori Etapa 10
11-11-2018
CSA Aurul Brad
Liga a IV-a, Juniori Etapa 9
24-11-2018
AS Universitatea Petroşani
Liga a IV-a, Juniori Etapa 8
27-10-2018
CSA Aurul Brad
Liga a IV-a, Juniori Etapa 7
31-10-2018
CSA Aurul Brad
Liga a IV-a, Juniori Etapa 6
13-10-2018
CSM Mihai Viteazu Vulcan
Liga a IV-a, Juniori Etapa 5
07-10-2018
CSA Aurul Brad
Liga a IV-a, Juniori Etapa 4
29-09-2018
CS Inter Petrila
Liga a IV-a, Juniori Etapa 3
23-09-2018
CSA Aurul Brad
Liga a IV-a, Juniori Etapa 2
15-09-2018
ACS Minerul Uricani
Liga a IV-a, Juniori Etapa 1
09-09-2018
CSA Aurul Brad
CUPA ROMANIEI - Turul II Etapa 1
12-09-2018
ACS Şoimul Băiţa
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 9
04-10-2018
CSA Aurul Brad
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 8
28-09-2018
CSA Aurul Brad
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 7
21-09-2018
CSA Aurul Brad
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 6
18-09-2018
CSA Aurul Brad
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 4
13-09-2018
AS Sântămăria Orlea
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 3
08-09-2018
CS Comunal Ilia
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 2
10-09-2018
ACS Viitorul Şoimuş
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2 Etapa 1
01-09-2018
CNS Cetate Deva
Juniori C Judetean - Valea Muresului Etapa 5
22-11-2018
CS Comunal Ilia
Juniori C Judetean - Valea Muresului Etapa 4
16-11-2018
CSA Aurul Brad
Juniori C Judetean - Valea Muresului Etapa 3
09-11-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Juniori C Judetean - Valea Muresului Etapa 2
02-11-2018
CSA Aurul Brad
Juniori C Judetean - Valea Muresului Etapa 1
27-10-2018
CS Primavera Deva
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe