CSM Dacia Orăştie 2010

Localitatea Orăştie

Staff-ul echipei
Presedinte STEFAN MARIUS
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Gloria Proinstal 11 8 2 1 40-9 26p +11
2CSA Aurul Brad1182128-1226p+11
3 CSO Retezatul Haţeg 11 8 1 2 40-19 25p +10
4CSM Mihai Viteazu Vulcan1164135-522p+4
5 ACS Şoimul Băiţa 11 7 1 3 25-13 22p +4
6CS Inter Petrila1163234-1121p+3
7 CSM Dacia Orăştie 2010 11 5 1 5 19-20 16p -2
8ACS Minerul Uricani1141620-2213p-5
9 CNS Cetate Deva 11 2 0 9 14-53 6p -9
10CSM Jiul Petroşani1112815-335p-10
11 AS Victoria Călan 11 1 1 9 10-55 4p -14
12AS Universitatea Petroşani1110108-363p-12
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Seniori Etapa 11
17-11-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 10
11-11-2018
CSM Jiul Petroşani
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, Seniori Etapa 9
04-11-2018
ACS Minerul Uricani
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 8
28-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Pauza: 2-1
Liga a IV-a, Seniori Etapa 7
21-10-2018
AS Gloria Proinstal
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seniori Etapa 6
14-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, Seniori Etapa 5
07-10-2018
AS Universitatea Petroşani
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 4
29-09-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 3
23-09-2018
CSA Aurul Brad
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seniori Etapa 2
15-09-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, Seniori Etapa 1
08-09-2018
ACS Şoimul Băiţa
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, Juniori Etapa 11
17-11-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Liga a IV-a, Juniori Etapa 10
11-11-2018
CSM Jiul Petroşani
Liga a IV-a, Juniori Etapa 9
04-11-2018
ACS Minerul Uricani
Liga a IV-a, Juniori Etapa 8
28-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Liga a IV-a, Juniori Etapa 7
21-10-2018
AS Gloria Proinstal
Liga a IV-a, Juniori Etapa 6
14-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Liga a IV-a, Juniori Etapa 5
07-10-2018
AS Universitatea Petroşani
Liga a IV-a, Juniori Etapa 4
29-09-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Liga a IV-a, Juniori Etapa 3
23-09-2018
CSA Aurul Brad
Liga a IV-a, Juniori Etapa 2
15-09-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Liga a IV-a, Juniori Etapa 1
08-09-2018
ACS Şoimul Băiţa
CUPA ROMANIEI - Valea Muresului Etapa 1
05-09-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Observatii: Cupa Romaniei - Turul I
CUPA ROMANIEI - Turul II Etapa 1
19-09-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Pauza: 2-1, Dupa prelungiri: 4-5
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 10
12-10-2018
CS Primavera Deva
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 9
04-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 8
27-09-2018
CS Hunedoara
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 7
20-09-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 5
06-09-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 4
04-09-2018
AS Victoria Călan
Pauza: 1-2
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 3
31-08-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 1 Etapa 2
28-08-2018
CS CFR Simeria
Pauza: 0-2
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 10
09-11-2018
ACS Viitorul Veţel
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 9
01-11-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 8
28-10-2018
CS CFR Simeria
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 7
18-10-2018
ACS MF Hunedoara
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 6
12-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 5
09-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 4
29-09-2018
CS Hunedoara
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 3
23-09-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 2
15-09-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Observatii: Michael Klein 2
JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 1
09-09-2018
CS Hanzi Deva
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 14
23-11-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 13
17-11-2018
CS CFR SIMERIA 2
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 12
11-11-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 10
28-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 9
18-10-2018
ACS MF Hunedoara
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 8
13-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 7
09-10-2018
CS Hunedoara
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 6
29-09-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 5
22-09-2018
AS Victoria Călan
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 3
16-09-2018
ASS VIITORUL TELIUC
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 2
12-09-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Observatii: Teren Michael klein 2
JUNIORI D- VALEA MURESULUI - GRUPA 1 Etapa 1
10-09-2018
AS Sântămăria Orlea
Juniori C Judetean - Valea Muresului Etapa 5
24-11-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Juniori C Judetean - Valea Muresului Etapa 4
16-11-2018
CS Hunedoara
Juniori C Judetean - Valea Muresului Etapa 3
09-11-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Juniori C Judetean - Valea Muresului Etapa 2
02-11-2018
CS Comunal Ilia
Juniori C Judetean - Valea Muresului Etapa 1
27-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Trofeul Gh. Ola - Grupa Simeria Etapa 3
30-10-2018
CNS Cetate Deva
Observatii: Sala de sport Simeria
Trofeul Gh. Ola - Grupa Simeria Etapa 2
30-10-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Observatii: Sala de sport Simeria
Trofeul Gh. Ola - Grupa Simeria Etapa 1
30-10-2018
ACS Viitorul Şoimuş
Observatii: Sala de sport Simeria
Trofeul Gh. Ene - Grupa Simeria Etapa 3
01-11-2018
CNS Cetate Deva
Observatii: Sala de sport Simeria
Trofeul Gh. Ene - Grupa Simeria Etapa 2
01-11-2018
CSM Dacia Orăştie 2010
Observatii: Sala de sport Simeria
Trofeul Gh. Ene - Grupa Simeria Etapa 1
01-11-2018
ACS Viitorul Şoimuş
Observatii: Sala de sport Simeria
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe