Chirla Iosif-Sorin
Sat Certeju de Sus, Com. Certeju de Sus
Deva, 11 Noiembrie 1965
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Hunedoara
Hunedoara, Deva, Str. Prelungire Oituz, nr.8
Tel: 0254219065
Tel: 0254219065
Fax: 0254219065
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a IV-a, Juniori | Liga a V-a | Juniori D play-off | Juniori E play-off | ||
Jurgiu Catalin | 11 | |||||
Bartosiu Marius | 7 | |||||
Cîrdei Alexandra | 4 | |||||
Herczeg Leopold | 10 | |||||
Danciu Marius | 2 | |||||
Glăvan Ion Nelu | 2 | |||||
Blindu Catalin | 3 | |||||
Buda Andrei | 6 | |||||
Popa Raul | 6 | |||||
Roman Daniel | 5 | |||||
Ionita Catalin | 6 | |||||
Avram Alexandru | 4 | |||||
Danciu Bogdan | 4 | |||||
Fodor Andrei | 1 | |||||
Purcea Ionut | 5 | |||||
Corpadi Sorin | 3 | |||||
Chirita Robert | 2 | |||||
Saraol Alin | 3 | |||||
Cirstoiu Corado | 2 | |||||
Sincraian Cristian | 2 | |||||
Toma Mihai | 2 | |||||
Bumb Cristian | 4 | |||||
Bic Radu | 7 | |||||
Azamfirei Rares | 1 | |||||
Hajdu Jr. Tiberiu | 1 | |||||
Cirstea Ovidiu | 1 | |||||
Konicika Marius | 1 | |||||
Huzum Cosmin | 4 | |||||
Thirt Daniel | 1 | |||||
Coroiu Flavius | 1 | |||||
Masashi Alex | 1 | |||||
Kelemen Roland | 2 | |||||
Corui Marius | 1 | |||||
Roman Florin | 2 | |||||
Badarau Raul | 4 | |||||
Maer Norbert | 1 | |||||
Harald Alexandru | 1 | |||||
Bartosiu Florin | 1 | |||||
Vladan Ioan-Mihnea | 1 | |||||
Porumbariu Alexandru-Valentin | 1 | |||||
Branea Daniel | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a IV-a, Juniori | Liga a V-a | Juniori D play-off | Juniori E play-off | ||
AS Victoria Călan | 4 | |||||
CSM Mihai Viteazu Vulcan | 4 | |||||
CSM Deva | 5 | |||||
ACS Şoimul Băiţa | 2 | |||||
CSO Retezatul Haţeg | 2 | |||||
CSM Jiul Petroşani | 3 | |||||
CS Inter Petrila | 6 | |||||
C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu | 2 | |||||
CSA Aurul Brad | 1 | |||||
AS Universitatea Petroşani | 4 | |||||
AS Foresta | 3 | |||||
AS Zarandu Crişcior | 5 | |||||
AS Victoria Dobra | 3 | |||||
AS Unirea General Berthelot | 2 | |||||
AS Santos Boz | 2 | |||||
AS Sargeţia Bretea Română | 2 | |||||
Clubul Sportiv Comunal Sântămăria Orlea | 2 | |||||
AS Măgura Pui 2010 | 3 | |||||
ACS Agrocompany Băcia | 1 | |||||
AS Ponorul Vaţa | 1 | |||||
CSM Dacia Orăştie 2010 | 4 | |||||
CS CFR Simeria | 11 | |||||
ACS Viitorul Hunedoara | 6 | |||||
ACS Scoala de Fotbal Primavera Deva | 7 | |||||
ACS Scoala de Fotbal Damian Militaru | 4 | |||||
ACS Sorii Junior`s Lupeni | 3 | |||||
CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA | 8 |