Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Baiconi Andrei (AS Retezatul ,,Țara Hațegului”)

AS Universitatea Petroşani - AS Retezatul ,,Țara Hațegului”
Liga a V-a, etapa 13 | Data 2019-12-01

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 01-12-2019

Mateescu Raducu (AS Universitatea Petroşani)

AS Universitatea Petroşani - AS Retezatul ,,Țara Hațegului”
Liga a V-a, etapa 13 | Data 2019-12-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 01-12-2019

Muntean Bogdan Ioan (AS Sargeţia Bretea Română)

AS Sargeţia Bretea Română - AS Măgura Pui 2010
Liga a V-a, etapa 13 | Data 2019-12-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 01-12-2019

Pașca Florin (CSO Retezatul Haţeg)

ACS Minerul Uricani - CSO Retezatul Haţeg
Liga a IV-a, etapa 16 | Data 2019-11-30

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 30-11-2019

Grecu Denis (ACS Minerul Uricani)

ACS Minerul Uricani - CSO Retezatul Haţeg
Liga a IV-a, etapa 16 | Data 2019-11-30

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 30-11-2019

Tamasiloni Marius (CSO Retezatul Haţeg)

ACS Minerul Uricani - CSO Retezatul Haţeg
Liga a IV-a, etapa 16 | Data 2019-11-30

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 30-11-2019

Lacatus Flavius (AS Retezatul ,,Țara Hațegului”)

AS Retezatul ,,Țara Hațegului” - AS Zarandu Crişcior
Liga a V-a, etapa 12 | Data 2019-11-24

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Costesc Adrian Costin (AS Unirea General Berthelot)

AS Metalul Crişcior Brad - AS Unirea General Berthelot
Liga a V-a, etapa 12 | Data 2019-11-24

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Atanasiu Stefan (ACS Agrocompany Băcia)

ACS Agrocompany Băcia - AS Aurul Certej
Liga a V-a, etapa 12 | Data 2019-11-24

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Dobre Florin (CS Inter Petrila)

CS Inter Petrila - CSM Mihai Viteazu Vulcan
Liga a IV-a, etapa 15 | Data 2019-11-23

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 23-11-2019

Pascu Ionut Vasile (LPS Cetate Deva)

LPS Cetate Deva - ACS Şoimul Băiţa
Liga a IV-a, etapa 14 | Data 2019-11-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 17-11-2019

Bânceanu Mihail (AS Universitatea Petroşani)

AS Universitatea Petroşani - CS Comunal Ilia
Liga a V-a, etapa 11 | Data 2019-11-17

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 17-11-2019

Casalean Mircea (CS Comunal Ilia)

AS Universitatea Petroşani - CS Comunal Ilia
Liga a V-a, etapa 11 | Data 2019-11-17

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 17-11-2019

Igna Ionel (CS Comunal Ilia)

AS Universitatea Petroşani - CS Comunal Ilia
Liga a V-a, etapa 11 | Data 2019-11-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 17-11-2019

Paul Mihai Dorel (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu - LPS Cetate Deva
Juniori U19, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 10-11-2019

Bacrau Constantin (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu - LPS Cetate Deva
Juniori U19, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 10-11-2019

Sîrbu Florin (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu - LPS Cetate Deva
Juniori U19, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 10-11-2019

Dobra Dacian (LPS Cetate Deva)

C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu - LPS Cetate Deva
Juniori U19, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 10-11-2019

Meltis Daniel Emanuel (AS Ponorul Vaţa)

AS Ponorul Vaţa - AS Sargeţia Bretea Română
Liga a V-a, etapa 10 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 10-11-2019

Sandu Remus Iulian (CSM Jiul Petroşani)

CSM Jiul Petroşani - CS Inter Petrila
Liga a IV-a, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 09-11-2019

Alexoi Marius (AS Victoria Călan)

AS Victoria Călan - ACS Minerul Uricani
Liga a IV-a, etapa 12 | Data 2019-11-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 03-11-2019

Jurj Marius Gabriel (CSO Retezatul Haţeg)

LPS Cetate Deva - CSO Retezatul Haţeg
Juniori U19, etapa 12 | Data 2019-11-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 03-11-2019

Kovacs Robert Emanuel (CSO Retezatul Haţeg)

LPS Cetate Deva - CSO Retezatul Haţeg
Juniori U19, etapa 12 | Data 2019-11-03

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 03-11-2019

Ciort Gheorghe Adrian (CS Inter Petrila)

CS Inter Petrila - C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu
Liga a IV-a, etapa 11 | Data 2019-10-26

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 26-10-2019

Filipescu Andrei (CSO Retezatul Haţeg)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - CSO Retezatul Haţeg
Liga a IV-a, etapa 11 | Data 2019-10-26

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 26-10-2019

Ciocârlan Cristian (CSM Mihai Viteazu Vulcan)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - CSO Retezatul Haţeg
Liga a IV-a, etapa 11 | Data 2019-10-26

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 26-10-2019

Parvulescu Calin Ionut (CSM Mihai Viteazu Vulcan)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - CSA Aurul Brad
Liga a IV-a, etapa 9 | Data 2019-10-23

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 24-10-2019

Duță Ștefan (CSM Dacia Orăştie 2010)

CSM Dacia Orăştie 2010 - CSM Jiul Petroşani
Juniori U19, etapa 6 | Data 2019-10-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 22-10-2019

Văcar Darius (CSM Dacia Orăştie 2010)

CSM Dacia Orăştie 2010 - CSM Jiul Petroşani
Juniori U19, etapa 6 | Data 2019-10-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 22-10-2019

Dragos Flavius (AS Sântămăria Orlea)

AS Sântămăria Orlea - AS Universitatea Petroşani
Liga a V-a, etapa 7 | Data 2019-10-20

Abatere: musca sau scuipa pe cineva


Data inregistrarii sanctiunii : 20-10-2019

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP