Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Paul Mihai Dorel (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu - LPS Cetate Deva
Juniori U19, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 10-11-2019

Bacrau Constantin (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu - LPS Cetate Deva
Juniori U19, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 10-11-2019

Sîrbu Florin (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu - LPS Cetate Deva
Juniori U19, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 10-11-2019

Dobra Dacian (LPS Cetate Deva)

C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu - LPS Cetate Deva
Juniori U19, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 10-11-2019

Meltis Daniel Emanuel (AS Ponorul Vaţa)

AS Ponorul Vaţa - AS Sargeţia Bretea Română
Liga a V-a, etapa 10 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 10-11-2019

Sandu Remus Iulian (CSM Jiul Petroşani)

CSM Jiul Petroşani - CS Inter Petrila
Liga a IV-a, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 09-11-2019

Alexoi Marius (AS Victoria Călan)

AS Victoria Călan - ACS Minerul Uricani
Liga a IV-a, etapa 12 | Data 2019-11-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 03-11-2019

Jurj Marius Gabriel (CSO Retezatul Haţeg)

LPS Cetate Deva - CSO Retezatul Haţeg
Juniori U19, etapa 12 | Data 2019-11-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 03-11-2019

Kovacs Robert Emanuel (CSO Retezatul Haţeg)

LPS Cetate Deva - CSO Retezatul Haţeg
Juniori U19, etapa 12 | Data 2019-11-03

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 03-11-2019

Ciort Gheorghe Adrian (CS Inter Petrila)

CS Inter Petrila - C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu
Liga a IV-a, etapa 11 | Data 2019-10-26

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 26-10-2019

Filipescu Andrei (CSO Retezatul Haţeg)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - CSO Retezatul Haţeg
Liga a IV-a, etapa 11 | Data 2019-10-26

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 26-10-2019

Ciocârlan Cristian (CSM Mihai Viteazu Vulcan)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - CSO Retezatul Haţeg
Liga a IV-a, etapa 11 | Data 2019-10-26

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 26-10-2019

Parvulescu Calin Ionut (CSM Mihai Viteazu Vulcan)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - CSA Aurul Brad
Liga a IV-a, etapa 9 | Data 2019-10-23

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 24-10-2019

Duță Ștefan (CSM Dacia Orăştie 2010)

CSM Dacia Orăştie 2010 - CSM Jiul Petroşani
Juniori U19, etapa 6 | Data 2019-10-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 22-10-2019

Văcar Darius (CSM Dacia Orăştie 2010)

CSM Dacia Orăştie 2010 - CSM Jiul Petroşani
Juniori U19, etapa 6 | Data 2019-10-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 22-10-2019

Dragos Flavius (AS Sântămăria Orlea)

AS Sântămăria Orlea - AS Universitatea Petroşani
Liga a V-a, etapa 7 | Data 2019-10-20

Abatere: musca sau scuipa pe cineva


Data inregistrarii sanctiunii : 20-10-2019

Cucăilă Marius (AS Universitatea Petroşani)

AS Sântămăria Orlea - AS Universitatea Petroşani
Liga a V-a, etapa 7 | Data 2019-10-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 20-10-2019

Roman Ovidiu Ioan (AS Sargeţia Bretea Română)

AS Sargeţia Bretea Română - AS Zarandu Crişcior
Liga a V-a, etapa 7 | Data 2019-10-20

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 20-10-2019

Miclaus Daniel (AS Sargeţia Bretea Română)

AS Sargeţia Bretea Română - AS Zarandu Crişcior
Liga a V-a, etapa 7 | Data 2019-10-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 20-10-2019

Tulpea Adelin Cornel (ACS Minerul Uricani)

ACS Minerul Uricani - CSM Mihai Viteazu Vulcan
Liga a IV-a, etapa 10 | Data 2019-10-19

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 19-10-2019

Sapta Paul (LPS Cetate Deva)

CSA Aurul Brad - LPS Cetate Deva
Juniori U19, etapa 10 | Data 2019-10-19

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 19-10-2019

Nicoara Adrian Matei (CSA Aurul Brad)

CSA Aurul Brad - LPS Cetate Deva
Juniori U19, etapa 10 | Data 2019-10-19

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 19-10-2019

Sav Dragoș (CSM Dacia Orăştie 2010)

CSM Dacia Orăştie 2010 - CSM Jiul Petroşani
Liga a IV-a, etapa 6 | Data 2019-10-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2019

Sandu Remus Iulian (CSM Jiul Petroşani)

CSM Dacia Orăştie 2010 - CSM Jiul Petroşani
Liga a IV-a, etapa 6 | Data 2019-10-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 16-10-2019

Stefan Florin Alexandru (CSM Mihai Viteazu Vulcan)

CSM Dacia Orăştie 2010 - CSM Mihai Viteazu Vulcan
Juniori U19, etapa 8 | Data 2019-10-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 06-10-2019

Valean Laurentiu (CSM Dacia Orăştie 2010)

CSM Dacia Orăştie 2010 - CSM Mihai Viteazu Vulcan
Juniori U19, etapa 8 | Data 2019-10-06

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 06-10-2019

Ciocârlan Cristian (CSM Mihai Viteazu Vulcan)

CSM Dacia Orăştie 2010 - CSM Mihai Viteazu Vulcan
Liga a IV-a, etapa 8 | Data 2019-10-06

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 06-10-2019

Florescu Olimpiu (AS Unirea General Berthelot)

AS Unirea General Berthelot - AS Zarandu Crişcior
Liga a V-a, etapa 5 | Data 2019-10-06

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 06-10-2019

Lazar Razvan Cristian (ACS Agrocompany Băcia)

ACS Agrocompany Băcia - CS Comunal Ilia
Liga a V-a, etapa 5 | Data 2019-10-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 06-10-2019

Dreptate Darius Alexandru (CSM Dacia Orăştie 2010)

CSM Dacia Orăştie 2010 - CSM Mihai Viteazu Vulcan
Liga a IV-a, etapa 8 | Data 2019-10-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 06-10-2019

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP