Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Ciocârlan Cristian (CSM Mihai Viteazu Vulcan)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - CSO Retezatul Haţeg
Liga a IV-a, Final Four, etapa 5 | Data 2022-05-26

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 26-05-2022

Darabant Catalin Andrei (CSA Aurul Brad)

ACS Dynamic Lupeni - CSA Aurul Brad
Juniori U16, etapa 1 | Data 2022-05-05

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 20-05-2022

Muntean Bogdan Ioan (AS Victoria Călan)

AS Victoria Călan - CSM Mihai Viteazu Vulcan
Cupa României, SEMIFINALA, etapa 1 | Data 2022-05-18

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 19-05-2022

Stroia Andrei Dan (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu - ACS Şoimul Băiţa
Cupa României, SEMIFINALA, etapa 1 | Data 2022-05-18

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 19-05-2022

Sav Victor Ioan (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu - ACS Şoimul Băiţa
Cupa României, SEMIFINALA, etapa 1 | Data 2022-05-18

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 19-05-2022

Bălușă Ilie Gabriel (AS Măgura Pui 2010)

AS Măgura Pui 2010 - AS Unirea General Berthelot
LIGA 5, etapa 16 | Data 2022-05-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-05-2022

Lazar Claudiu Ioan (AS Zarandu Crişcior)

ACS Mureșul Brănișca&Real Santandrei - AS Zarandu Crişcior
LIGA 5, etapa 16 | Data 2022-05-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-05-2022

BOABA Stefan Darius (Clubul Sportiv Comunal Sântămăria Orlea)

Clubul Sportiv Comunal Sântămăria Orlea - CSM Jiul Petroşani
Juniori U19, etapa 14 | Data 2022-04-28

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 04-05-2022

Tulpea Adelin Cornel (ACS Minerul Uricani)

ACS Minerul Uricani - CSM Dacia Orăştie 2010
Liga a IV-a, Locurile 8-10, etapa 1 | Data 2022-05-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 01-05-2022

Ursut Marius Mihai (CSA Aurul Brad)

CSA Aurul Brad - AS Victoria Călan
Juniori U17, etapa 15 | Data 2022-04-18

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 21-04-2022

Paul David Trandafir (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu - CSM Mihai Viteazu Vulcan
Juniori U19, etapa 13 | Data 2022-04-21

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 21-04-2022

Grecu Denis (ACS Minerul Uricani)

CS Hunedoara - ACS Minerul Uricani
Liga a IV-a, Sezon regular, etapa 18 | Data 2022-04-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 19-04-2022

Polvrea Emil (AS Zarandu Crişcior)

AS Zarandu Crişcior - AS Ponorul Vaţa
LIGA 5, etapa 13 | Data 2022-04-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 19-04-2022

Horvath Bogdan Daniel (CS Inter Petrila)

CS Inter Petrila - CSM Mihai Viteazu Vulcan
Liga a IV-a, Sezon regular, etapa 17 | Data 2022-04-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-04-2022

Stejar Florin Iulian (ACS Minerul Uricani)

CSM Jiul Petroşani - ACS Minerul Uricani
Juniori U19, etapa 12 | Data 2022-04-13

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 14-04-2022

Corban Andrei Cosmin (AS Victoria Călan)

AS Victoria Călan - CS Hunedoara
Liga a IV-a, Sezon regular, etapa 17 | Data 2022-04-10

Abatere: musca sau scuipa pe cineva


Data inregistrarii sanctiunii : 10-04-2022

Corban Andrei Cosmin (AS Victoria Călan)

AS Victoria Călan - CS Hunedoara
Liga a IV-a, Sezon regular, etapa 17 | Data 2022-04-10

Abatere: musca sau scuipa pe cineva


Data inregistrarii sanctiunii : 10-04-2022

Stoiconi Sergiu Cătălin (AS Măgura Pui 2010)

AS Unirea General Berthelot - AS Măgura Pui 2010
LIGA 5, etapa 11 | Data 2022-04-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 07-04-2022

Buda David-Daniel (CSM Mihai Viteazu Vulcan)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - ACS Viitorul Şoimuş
Juniori U17, etapa 13 | Data 2022-04-05

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 06-04-2022

Ogneanu Teodor Tiberiu (ACS Şoimul Băiţa)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - ACS Şoimul Băiţa
Liga a IV-a, Sezon regular, etapa 16 | Data 2022-04-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-04-2022

Adam Ilie Adrian (ACS Şoimul Băiţa)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - ACS Şoimul Băiţa
Liga a IV-a, Sezon regular, etapa 16 | Data 2022-04-02

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 02-04-2022

Krafft Adrian (CSM Mihai Viteazu Vulcan)

CSM Mihai Viteazu Vulcan - ACS Şoimul Băiţa
Liga a IV-a, Sezon regular, etapa 16 | Data 2022-04-02

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 02-04-2022

Sofrone Alexandru (C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu)

CSM Jiul Petroşani - C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu
Juniori U19, etapa 10 | Data 2022-03-31

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 01-04-2022

Macavei Ovidiu Ionut (CS Inter Petrila)

CS Inter Petrila - CSO Retezatul Haţeg
Juniori U19, etapa 10 | Data 2022-03-30

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 31-03-2022

Huhu Dragos (CS Inter Petrila)

CS Inter Petrila - CSO Retezatul Haţeg
Juniori U19, etapa 10 | Data 2022-03-30

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 31-03-2022

Bucsa Laurentiu Andrei (CS Inter Petrila)

CS Inter Petrila - CSO Retezatul Haţeg
Juniori U19, etapa 10 | Data 2022-03-30

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 31-03-2022

David Andrei Titel (ACS Viitorul Hunedoara)

ACS Viitorul Hunedoara - AS Victoria Călan
Juniori U17, etapa 12 | Data 2022-03-29

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 29-03-2022

Vraciu Petru (AS Ponorul Vaţa)

AS Ponorul Vaţa - ACS Mureșul Brănișca&Real Santandrei
LIGA 5, etapa 10 | Data 2022-03-27

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 27-03-2022

Turcu Aleodor Alin (AS Măgura Pui 2010)

AS Măgura Pui 2010 - ACS Minerul Uricani
Cupa României, etapa 2 | Data 2022-03-20

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 27-03-2022

Grecu Denis (ACS Minerul Uricani)

AS Măgura Pui 2010 - ACS Minerul Uricani
Cupa României, etapa 2 | Data 2022-03-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 27-03-2022

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP