Rezultate selecție dosare grup țintă - etapa 1

10 August 2022, la ora 17:45 / Publicat în Comunicate AJF / 178 vizualizări

Rezultate selecție dosare grup țintă - etapa 1

 Urmare a Procesului Verbal încheiat în data de 09.08.2022, în urma îndeplinirii procedurii de selecţie  a dosarelor  candidaţilor pentru grupul tintă în cadrul proiectului Fotbalul este mai mult decât un joc, cod Sipoca 982, cod MySmis 150983,  recrutatorul grup tintă  a constatat că sunt îndeplinite condiţiile de participare  în grupul țintă a candidaților:

 

Nr.crt            Nume și Prenume  Nr. Dosar     Structura sportivă din care provine          Admis/ Respins

1.                 Cucoș Cătălin Dumitru     256/08.08.2022    Institutie Publică – UAT Hateg/ CSO Retezatul Hateg      Admis

2.                 Crișan Cosmin Dorel         255/08.08.2022    Institutie Publică – UAT Geoagiu/ CSO Gloria al Orașului Geoagiu        Admis

3.                 Polvrea Gelu Ioan  254/08.08.2022    Institutie Publică – UAT Criscior        Admis

4.                 Preda Erika  253/08.08.2022    Institutie Publică – UAT Petroșani/ CSM Jiul Petroșani    Admis

5.                 Grama Claudia Adela       252/08.08.2022    Institutie Publică – UAT Sântămăria Orlea/ CSC Sântămăria Orlea       Admis                 

6.                 Madoșa Zorin         251/08.08.2022    Institutie Publică – UAT ZAM    Admis

7.                 Kandut Cosmin  239/08.08.2022    ONG – ACS Școala de Fotbal Damian Militaru         Admis

8.                 Saraol Laura 240/08.08.2022    ONG – ACS Viitorul Șoimuș          Admis

9.                 Băd Florin Vasile    241/08.08.2022    ONG – AS Ponorul Vata          Admis

10.               Negoi Cosmin Lucian        242/08.08.2022    ONG – CS Inter Petrila         Admis

11.               Dubar Mirel Daniel 243/08.08.2022    ONG – ACS Șoimul Băita          Admis

12.               Verdeș Valentin     244/08.08.2022    ONG – CSA Aurul Brad          Admis

13.               Bucuci Vasile         245/08.08.2022    ONG – ACS MF Hunedoara   Admis

14.               Herczeg Leopold Attila    246/08.08.2022    ONG – ACS Agrocompany Băcia          Admis

15.               Gît Cristian Emil     247/08.08.2022    ONG – ACS ProFotbal Junior Petroșani    Admis

16.               Kovacs Călin Dan    248/08.08.2022    ACS West Deva          Admis

17.               Dumitriu Corneliu  249/08.08.2022    ACS Stars Academy Calan Admis

18.               Circo Sorin Avram  250/08.08.2022    AS Zarandul Criscior          Admis

 Contestațiile se depun până la data de 11.08.2022

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP