Rezultate selecție dosare grup țintă - etapa 2

26 Octombrie 2022, la ora 14:06 / Publicat în Comunicate AJF de Cristian Petrean / 90 vizualizări

Rezultate selecție dosare grup țintă - etapa 2

  REZULTATE - SELECȚIE DOSARE GRUP ȚINTĂ

           Urmare a Procesului Verbal încheiat în data de 26 octombrie 2022, în urma îndeplinirii procedurii de selecţie  a dosarelor  candidaţilor pentru grupul tintă în cadrul proiectului Fotbalul este mai mult decât un joc, cod Sipoca 982, cod MySmis 150983,  recrutatorul grup tintă  a constatat că sunt îndeplinite condiţiile de participare  în grupul țintă a candidaților.

 Nr.crt Nume și Prenume  Nr. Dosar     Structura sportivă din care provine          Admis/ Respins

1.                 Ștefan Marius-Claudiu      408/24.10.2022    Instituție Publică – UAT Orăștie/ CSM Dacia Orăștie        Admis

2.                 Șoldan Răzvan       410/24.10.2022    Instituție Publică – Consiliul Județean Admis

3.                 Cimpoca Sorin        411/24.10.2022    Instituție Publică – UAT Hunedoara/CS Corvinul 1921 Hunedoara      Admis

4.                 Cherecheși Daniel 412/24.10.2022    Instituție Publică – UAT Deva/ CSM Deva     Admis

5.                 Liga Adrian Cristian         414/25.10.2022    Instituție Publică – LPS Cetate Deva  Admis

6.                 Dimulescu Rodica   393/13.10.2022    ONG - ACS Sorii Junior`s Lupeni     Admis

7.                 Scurtu Vasile          407/21.10.2022    ONG - ACS Minerul Uricani         Admis

8.                 Pălivan Victor        406/21.10.2022    ONG – ACS Sporting Lupeni         Admis

9.                 Marinca Hadrian Sorin     392/13.10.2022    ONG – ACS Școala de Fotbal Primavera Deva         Admis

10.               Bulgaru Florin        405/21.10.2022    ONG – ACS Dynamic Lupeni         Admis

11.               Duma Raul Mihai    404/21.10.2022    ONG – AS Rodostar Deva          Admis

12.               Filipaș Ioan Radu   403/21.10.2022    ONG – ACS Galaxy Brad          Admis

13.               Petrișor Raul Emilian       402/20.10.2022    ONG – AS Metalul Criscior Brad          Admis

14.               Stănuț Claudia -Iulia        401/20.10.2022    ONG – CS CFR Simeria        Admis

15.               Mardare Maria-Alina        400/20.10.2022    ONG – ACS Mardare       Admis

16.               Ciolan Călin - Teofil         399/20.10.2022    ONG - ACS Viitorul Vețel         Admis

17.               Hațegan Ioan-Petru         398/20.10.2022    ONG - ACS Viitorul Minerul Lupeni    Admis

18.               Mogoș Cristian Valentin  413/25.10.2022    ONG - ACS Fair Play Vulcan  Admis

Contestațiile se pot depune până la data de 27.10.2022

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP