Meciuri arbitrate
Duminica, 12 Iunie 2016, 18:00
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 30
Teren: Cosereni / Cosereni
Duminica, 12 Iunie 2016, 18:00
Teren: Cosereni / Cosereni
Sambata, 11 Iunie 2016, 18:00
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: /
Sambata, 11 Iunie 2016, 18:00
Teren: /
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Liga a-V-a, Seria I- Seniori, etapa 29
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 4 Iunie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 29
Teren: Garbovi / Garbovi
Sambata, 4 Iunie 2016, 11:00
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 29 Mai 2016, 17:30
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 28
Teren: Adancata / Adancata
Duminica, 29 Mai 2016, 17:30
Teren: Adancata / Adancata
Sambata, 28 Mai 2016, 17:30
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Axintele / Axintele
Sambata, 28 Mai 2016, 17:30
Teren: Axintele / Axintele
Duminica, 15 Mai 2016, 17:30
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 26
Teren: Brosteni / Brosteni
Duminica, 15 Mai 2016, 17:30
Teren: Brosteni / Brosteni
Sambata, 14 Mai 2016, 17:30
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 14 Mai 2016, 17:30
Teren: Victoria / Tandarei
Duminica, 8 Mai 2016, 17:30
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 25
Teren: Jilavele / Jilavele
Duminica, 8 Mai 2016, 17:30
Teren: Jilavele / Jilavele
Sambata, 7 Mai 2016, 17:30
Liga a-V-a, Seria I- Seniori, etapa 25
Teren: Saveni / Saveni
Sambata, 7 Mai 2016, 17:30
Teren: Saveni / Saveni
Sambata, 30 Aprilie 2016, 16:30
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: Spicul / Colilia
Sambata, 30 Aprilie 2016, 16:30
Teren: Spicul / Colilia
Sambata, 30 Aprilie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 24
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Sambata, 30 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Malu Rosu / Malu Rosu
Duminica, 24 Aprilie 2016, 16:30
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 23
Teren: Sălcioara / Sălcioara
Duminica, 24 Aprilie 2016, 16:30
Teren: Sălcioara / Sălcioara
Sambata, 23 Aprilie 2016, 16:30
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Amara / Amara
Sambata, 23 Aprilie 2016, 16:30
Teren: Amara / Amara
Duminica, 17 Aprilie 2016, 16:30
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 22
Teren: Dridu / Dridu
Duminica, 17 Aprilie 2016, 16:30
Teren: Dridu / Dridu
Sambata, 16 Aprilie 2016, 16:30
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Victoria / Tandarei
Sambata, 16 Aprilie 2016, 16:30
Teren: Victoria / Tandarei
Duminica, 10 Aprilie 2016, 16:00
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 21
Teren: Sălcioara / Sălcioara
Duminica, 10 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Sălcioara / Sălcioara
Sambata, 9 Aprilie 2016, 16:00
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Amara / Amara
Sambata, 9 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Amara / Amara
Duminica, 3 Aprilie 2016, 14:00
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 20
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 3 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 3 Aprilie 2016, 16:00
Liga a-VI-a, Seria a-II-a, etapa 16
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 3 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Garbovi / Garbovi
Sambata, 2 Aprilie 2016, 16:00
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: /
Sambata, 2 Aprilie 2016, 16:00
Teren: /
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 19
Teren: Orezu / Orezu
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Teren: Orezu / Orezu
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Liga a-V-a, Seria I- Seniori, etapa 19
Teren: Sb. Noua / Sb. Noua
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Teren: Sb. Noua / Sb. Noua
Sambata, 19 Martie 2016, 15:00
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Sambata, 19 Martie 2016, 15:00
Teren: Fierbinti / Fierbinti
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 17
Teren: Cosereni / Cosereni
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Teren: Cosereni / Cosereni
Sambata, 12 Martie 2016, 15:00
Liga a-V-a, Seria I- Seniori, etapa 17
Teren: Sb. Noua / Sb. Noua
Sambata, 12 Martie 2016, 15:00
Teren: Sb. Noua / Sb. Noua
Duminica, 6 Martie 2016, 15:00
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 16
Teren: Adancata / Adancata
Duminica, 6 Martie 2016, 15:00
Teren: Adancata / Adancata
Sambata, 5 Martie 2016, 15:00
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Spicul / Colilia
Sambata, 5 Martie 2016, 15:00
Teren: Spicul / Colilia
Sambata, 27 Februarie 2016, 14:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: /
Sambata, 27 Februarie 2016, 14:00
Teren: /
Sambata, 5 Decembrie 2015, 13:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: /
Sambata, 5 Decembrie 2015, 13:00
Teren: /
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 14:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Orezu / Orezu
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Orezu / Orezu
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Barcanesti / Barcanesti
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 14
Teren: Moldoveni / Moldoveni
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Moldoveni / Moldoveni
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a-VI-a, Seria I, etapa 12
Teren: Bucu / Bucu
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Bucu / Bucu
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a-V-a, Seria I- Seniori, etapa 13
Teren: Saveni / Saveni
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Saveni / Saveni
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a-VI-a, Seria I, etapa 11
Teren: /
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: /
Sambata, 31 Octombrie 2015, 14:00
Liga a-V-a, Seria I- Seniori, etapa 12
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Sambata, 31 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Liga a-VI-a, Seria a-II-a, etapa 10
Teren: Alexeni / Alexeni
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Alexeni / Alexeni
Sambata, 24 Octombrie 2015, 15:00
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Amara / Amara
Sambata, 24 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Amara / Amara
Sambata, 17 Octombrie 2015, 15:00
Liga a-V-a, Seria I- Seniori, etapa 10
Teren: Giurgeni / Giurgeni
Sambata, 17 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Giurgeni / Giurgeni
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Liga a-VI-a, Seria I, etapa 8
Teren: /
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Teren: /
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:00
Liga a-V-a, Seria I- Seniori, etapa 9
Teren: Sb. Noua / Sb. Noua
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Sb. Noua / Sb. Noua
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Liga a-VI-a, Seria a-II-a, etapa 7
Teren: Valea Macrisului / Valea Macrisului
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Valea Macrisului / Valea Macrisului
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Liga a-V-a, Seria I- Seniori, etapa 8
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Liga a-VI-a, Seria I, etapa 6
Teren: Ciochina / Ciochina
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Ciochina / Ciochina
Sambata, 26 Septembrie 2015, 17:00
Liga a-V-a, Seria I- Seniori, etapa 7
Teren: Stelnica / Stelnica
Sambata, 26 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Stelnica / Stelnica
Duminica, 20 Septembrie 2015, 17:00
Liga a-VI-a, Seria a-II-a, etapa 5
Teren: Valea Macrisului / Valea Macrisului
Duminica, 20 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Valea Macrisului / Valea Macrisului
Sambata, 19 Septembrie 2015, 17:00
Liga a-V-a, Seria I- Seniori, etapa 6
Teren: Iazu / Iazu
Sambata, 19 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Iazu / Iazu
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Liga a-VI-a, Seria a-II-a, etapa 3
Teren: /
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Teren: /
Sambata, 5 Septembrie 2015, 17:00
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Sambata, 5 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 3
Teren: Cosereni / Cosereni
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Teren: Cosereni / Cosereni
Sambata, 29 August 2015, 18:00
Liga a-V-a, Seria I- Seniori, etapa 3
Teren: Bordusani / Bordusani
Sambata, 29 August 2015, 18:00
Teren: Bordusani / Bordusani
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 2
Teren: Brosteni / Brosteni
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Teren: Brosteni / Brosteni
Sambata, 22 August 2015, 18:00
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Perieti / Perieti
Sambata, 22 August 2015, 18:00
Teren: Perieti / Perieti
Duminica, 16 August 2015, 18:00
Liga a-V-a, Seria a-II-a Seniori, etapa 1
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Duminica, 16 August 2015, 18:00
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Sambata, 15 August 2015, 18:00
Liga a- IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 15 August 2015, 18:00
Teren: Abatorul / Slobozia