Meciuri arbitrate
Duminica, 18 Iunie 2023, 18:00
Liga 5 Seria VEST, etapa 22
Teren: Valea Macrisului / Valea Macrisului
Duminica, 18 Iunie 2023, 18:00
Teren: Valea Macrisului / Valea Macrisului
Sambata, 17 Iunie 2023, 18:00
PLAY OUT 2023, etapa 11
Teren: Adancata / Adancata
Sambata, 17 Iunie 2023, 18:00
Teren: Adancata / Adancata
Duminica, 11 Iunie 2023, 18:00
Liga 5 Seria VEST, etapa 21
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 11 Iunie 2023, 18:00
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 11 Iunie 2023, 11:00
Cupa U15, etapa 1
Teren: Victoria / Tandarei
Duminica, 11 Iunie 2023, 11:00
Teren: Victoria / Tandarei
Duminica, 4 Iunie 2023, 18:00
Liga 5 Seria Centru, etapa 18
Teren: Amara / Amara
Duminica, 4 Iunie 2023, 18:00
Teren: Amara / Amara
Sambata, 27 Mai 2023, 18:00
Liga 5 Seria EST, etapa 17
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 27 Mai 2023, 18:00
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 27 Mai 2023, 13:00
Liga 5 Seria EST, etapa 17
Teren: Ograda / Ograda
Sambata, 27 Mai 2023, 13:00
Teren: Ograda / Ograda
Duminica, 21 Mai 2023, 18:00
Liga 5 Seria Centru, etapa 16
Teren: Bucu / Bucu
Duminica, 21 Mai 2023, 18:00
Teren: Bucu / Bucu
Sambata, 20 Mai 2023, 18:00
PLAY OFF 2023, etapa 7
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 20 Mai 2023, 18:00
Teren: Fetesti / Fetesti
Duminica, 14 Mai 2023, 18:00
Liga 5 Seria VEST, etapa 17
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 14 Mai 2023, 18:00
Teren: Garbovi / Garbovi
Sambata, 13 Mai 2023, 18:00
PLAY OUT 2023, etapa 6
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Sambata, 13 Mai 2023, 18:00
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Duminica, 7 Mai 2023, 18:00
Liga 5 Seria VEST, etapa 16
Teren: Grindu / Grindu
Duminica, 7 Mai 2023, 18:00
Teren: Grindu / Grindu
Sambata, 6 Mai 2023, 18:00
Liga 5 Seria EST, etapa 14
Teren: Saveni / Saveni
Sambata, 6 Mai 2023, 18:00
Teren: Saveni / Saveni
Duminica, 30 Aprilie 2023, 16:30
Liga 5 Seria VEST, etapa 15
Teren: Boranesti / Boranesti
Duminica, 30 Aprilie 2023, 16:30
Teren: Boranesti / Boranesti
Sambata, 29 Aprilie 2023, 16:30
PLAY OFF 2023, etapa 4
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 29 Aprilie 2023, 16:30
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Duminica, 23 Aprilie 2023, 16:30
Liga 5 Seria Centru, etapa 12
Teren: Milosesti / Milosesti
Duminica, 23 Aprilie 2023, 16:30
Teren: Milosesti / Milosesti
Sambata, 22 Aprilie 2023, 16:30
PLAY OFF 2023, etapa 3
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 22 Aprilie 2023, 16:30
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 15 Aprilie 2023, 13:00
Cupa 2022-2023, etapa 8
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 15 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 15 Aprilie 2023, 10:00
Cupa U15, etapa 1
Teren: Amara / Amara
Sambata, 15 Aprilie 2023, 10:00
Teren: Amara / Amara
Duminica, 9 Aprilie 2023, 16:30
Liga 5 Seria VEST, etapa 13
Teren: Boranesti / Boranesti
Duminica, 9 Aprilie 2023, 16:30
Teren: Boranesti / Boranesti
Sambata, 8 Aprilie 2023, 16:30
PLAY OUT 2023, etapa 2
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Sambata, 8 Aprilie 2023, 16:30
Teren: Gh.Lazar / Gh.Lazar
Duminica, 2 Aprilie 2023, 16:30
Liga 5 Seria Centru, etapa 10
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Duminica, 2 Aprilie 2023, 16:30
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Sambata, 1 Aprilie 2023, 16:30
Liga 5 Seria EST, etapa 10
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Sambata, 1 Aprilie 2023, 16:30
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Sambata, 1 Aprilie 2023, 12:30
Liga 5 Seria EST, etapa 10
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Sambata, 1 Aprilie 2023, 12:30
Teren: Gura Ialomitei / Gura Ialomitei
Sambata, 25 Martie 2023, 14:00
Cupa 2022-2023, etapa 7
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 25 Martie 2023, 14:00
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Duminica, 19 Martie 2023, 14:00
Cupa 2022-2023, etapa 6
Teren: Ion Roata / Ion Roata
Duminica, 19 Martie 2023, 14:00
Teren: Ion Roata / Ion Roata
Sambata, 18 Martie 2023, 14:00
Cupa 2022-2023, etapa 6
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 18 Martie 2023, 14:00
Teren: M. Kogalniceanu / M. Kogalniceanu
Sambata, 17 Decembrie 2022, 14:00
Liga 4 seria EST, etapa 18
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 17 Decembrie 2022, 14:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 3 Decembrie 2022, 14:00
Liga 4 seria Vest, etapa 16
Teren: Rovine / Rovine
Sambata, 3 Decembrie 2022, 14:00
Teren: Rovine / Rovine
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 14:00
Cupa 2022-2023, etapa 3
Teren: Traian / Traian
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Traian / Traian
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 14:00
Liga 4 seria EST, etapa 14
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 15:00
Liga 5 Seria VEST, etapa 11
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 15:00
Teren: Garbovi / Garbovi
Sambata, 12 Noiembrie 2022, 15:00
Liga 4 seria EST, etapa 13
Teren: Iazu / Iazu
Sambata, 12 Noiembrie 2022, 15:00
Teren: Iazu / Iazu
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 15:00
Liga 4 seria Vest, etapa 12
Teren: Adancata / Adancata
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 15:00
Teren: Adancata / Adancata
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Liga 5 Seria Centru, etapa 9
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Sambata, 29 Octombrie 2022, 16:00
Liga 4 seria Vest, etapa 11
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 29 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 23 Octombrie 2022, 16:00
Liga 5 Seria VEST, etapa 8
Teren: Alexeni / Alexeni
Duminica, 23 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Alexeni / Alexeni
Sambata, 22 Octombrie 2022, 16:00
Liga 4 seria Vest, etapa 10
Teren: Rosiori / Rosiori
Sambata, 22 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Rosiori / Rosiori
Duminica, 16 Octombrie 2022, 16:00
Liga 5 Seria EST, etapa 7
Teren: Suditi / Suditi
Duminica, 16 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Suditi / Suditi
Duminica, 9 Octombrie 2022, 17:00
Liga 5 Seria Centru, etapa 6
Teren: Traian / Traian
Duminica, 9 Octombrie 2022, 17:00
Teren: Traian / Traian
Sambata, 8 Octombrie 2022, 17:00
Liga 4 seria EST, etapa 8
Teren: Fetesti / Fetesti
Sambata, 8 Octombrie 2022, 17:00
Teren: Fetesti / Fetesti
Duminica, 2 Octombrie 2022, 17:00
Liga 5 Seria VEST, etapa 5
Teren: Dridu / Dridu
Duminica, 2 Octombrie 2022, 17:00
Teren: Dridu / Dridu
Sambata, 1 Octombrie 2022, 17:00
Liga 4 seria EST, etapa 7
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Sambata, 1 Octombrie 2022, 17:00
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
Liga 5 Seria Centru, etapa 4
Teren: Valea Ciorii / Valea Ciorii
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Valea Ciorii / Valea Ciorii
Duminica, 25 Septembrie 2022, 10:00
U15 VEST, etapa 7
Teren: Urziceni / Urziceni
Duminica, 25 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Urziceni / Urziceni
Sambata, 24 Septembrie 2022, 17:00
Liga 4 seria EST, etapa 6
Teren: Perieti / Perieti
Sambata, 24 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Perieti / Perieti
Duminica, 18 Septembrie 2022, 14:30
Liga 5 Seria Centru, etapa 3
Teren: Perieti / Perieti
Duminica, 18 Septembrie 2022, 14:30
Teren: Perieti / Perieti
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Liga 5 Seria VEST, etapa 3
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Duminica, 18 Septembrie 2022, 10:00
U15 EST, etapa 6
Teren: Amara / Amara
Duminica, 18 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Amara / Amara
Sambata, 17 Septembrie 2022, 17:00
Liga 4 seria EST, etapa 5
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Sambata, 17 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Cazanesti / Cazanesti
Vineri, 16 Septembrie 2022, 17:00
Liga 4 seria Vest, etapa 5
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Vineri, 16 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Liga 5 Seria VEST, etapa 2
Teren: Ion Roata / Ion Roata
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Ion Roata / Ion Roata
Duminica, 11 Septembrie 2022, 10:00
U15 VEST, etapa 5
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Duminica, 11 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Sambata, 10 Septembrie 2022, 17:00
Liga 4 seria Vest, etapa 4
Teren: Adancata / Adancata
Sambata, 10 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Adancata / Adancata
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
Liga 5 Seria VEST, etapa 1
Teren: Alexeni / Alexeni
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Alexeni / Alexeni
Duminica, 4 Septembrie 2022, 10:00
U15 EST, etapa 4
Teren: Bucu / Bucu
Duminica, 4 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Bucu / Bucu
Sambata, 3 Septembrie 2022, 17:00
Liga 4 seria EST, etapa 3
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 3 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Abatorul / Slobozia
Sambata, 3 Septembrie 2022, 12:00
Liga 4 seria EST, etapa 3
Teren: Scinteia / Scinteia
Sambata, 3 Septembrie 2022, 12:00
Teren: Scinteia / Scinteia
Joi, 1 Septembrie 2022, 17:30
U15 EST, etapa 3
Teren: Victoria / Tandarei
Joi, 1 Septembrie 2022, 17:30
Teren: Victoria / Tandarei
Duminica, 28 August 2022, 10:00
U15 VEST, etapa 2
Teren: Garbovi / Garbovi
Duminica, 28 August 2022, 10:00
Teren: Garbovi / Garbovi
Sambata, 27 August 2022, 18:00
Liga 4 seria EST, etapa 2
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Sambata, 27 August 2022, 18:00
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Sambata, 27 August 2022, 16:00
Liga 4 seria EST Juniori, etapa 2
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Sambata, 27 August 2022, 16:00
Teren: Ciulnita / Ciulnita
Joi, 25 August 2022, 17:30
U15 EST, etapa 1
Teren: Victoria / Tandarei
Joi, 25 August 2022, 17:30
Teren: Victoria / Tandarei
Joi, 25 August 2022, 17:30
U15 EST, etapa 1
Teren: Sb. Noua / Sb. Noua
Joi, 25 August 2022, 17:30
Teren: Sb. Noua / Sb. Noua
Sambata, 20 August 2022, 18:00
Liga 4 seria Vest, etapa 1
Teren: Rovine / Rovine
Sambata, 20 August 2022, 18:00
Teren: Rovine / Rovine
Sambata, 20 August 2022, 16:00
Liga 4 seria Vest Juniori, etapa 1
Teren: Rovine / Rovine
Sambata, 20 August 2022, 16:00
Teren: Rovine / Rovine