Informari si comunicate
06-02-2019
Cominicat din partea AJF

In atentia delegatilor sau reprezentantilor echipelor.

detalii...
03-02-2019
Convocare instruire arbitri

Convocare si instruire arbitri

detalii...
29-01-2019
29-01-2019
25-09-2018
UEFA C

Instructiuni in vederea obtinerii licentei UEFA C.

detalii...
31-08-2018
AMANAREA CAMPIONAT

In atentia echipelor de fotbal

detalii...
31-07-2018
Curs instruire arbitri

Pregatire, testare fizica si scrisa arbitri

detalii...
02-07-2018
Hotarârea Comitetului Executiv din 02.07.2018

Comitetul Executiv al Asociației Județene de Fotbal, adoptă următoarele decizii:

detalii...
28-06-2018
Baraj Liga a 4-a

Sambata, 30-06-2018, incepand cu ora 17:00 vor avea loc jocurile de baraj pentru stabilirea echipelor promovate in liga a 4-a.

detalii...
11-06-2018
FINALA CUPEI ROMANIEI-FAZA JUDETEANA

Finala Cupei Romaniei-faza judeteana.

detalii...
toate comunicatele

CSM Fetesti


CSM  Fetesti

Localitatea Fetesti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 Baraganul Ciulnita 15 12 1 2 73-21 37p +16
2ACS Recolta Gh. Doja15113158-1436p+15
3 Victoria Mt. Buzau 15 11 1 3 54-16 34p +13
4Secunda Adancata1594249-1731p+7
5 C.F. Abatorul Slobozia 15 10 1 4 41-19 31p +10
6C.S Victoria Tandarei1591536-2328p+4
7 Spartacus Iazu 15 8 3 4 64-37 27p +3
8AS FC Urziceni1582553-1426p+2
9 Viitorul Axintele 15 8 1 6 38-33 25p +4
10CSM Fetesti1552824-2517p-7
11 Recolta Barcanesti 15 5 0 10 32-61 15p -9
12C.S. Recolta 2017 Gh. Lazar1533943-6312p-9
13 Vointa Maia 15 4 0 11 34-77 12p -9
14Unirea Grivita15221114-618p-16
15 C.S. Amara 15 2 1 12 20-80 7p -14
16Unirea Ion Roata1501145-771p-23
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexandru Florin Valentin 21-06-1996 6645
2 Alexandru Robert-Nicolas 09-11-2005 11772
3 Babaita Constantin- Cristi 18-01-2003 10741
4 Borcea Marian Florian 24-04-2000 9030
5 Bratianu Nicolae 25-11-2005 11107
6 Bucsa Fabian Auras 04-05-2000 9025
7 Bucur Daniel- Andrei 08-05-2002 9578
8 Caldararu Razvan-Alexandru 23-08-2006 11932
9 Cantar Marian Valentin 21-11-1997 8465
10 Cercel Stefan-Cristian 04-07-2005 11792
11 Cernat Vlad-Gabriel 10-07-2008 11763
12 Chivu Daniel- Andrei 07-12-1999 9473
13 Ciortan Andrei-Giorgian 23-04-2005 11770
14 Constantin Nelutu 06-05-2001 11019
15 Constantin Valentin 29-10-2000 9708
16 Cretu Robert-Andrei-Gabriel 21-02-2010 11949
17 Cretu Valentin- Roman 13-11-2004 11677
18 Cristache Marian 16-05-2004 9042
19 Dedita Razvan-Marian 21-06-2005 11762
20 Diaconovici Alexe-Stefan 01-04-2004 11930
21 Dinu Cristian-Alin 21-05-2010 11771
22 Dodonof Stefan-Andrei 29-12-2005 11791
23 Dragu Auras Catalin 14-02-1995 6847
24 Dragu George 10-06-1998 8850
25 Dragulin Vasile- Ovidiu 12-12-2002 11111
26 Drinca Romeo Gabriel 08-11-2003 11675
27 Dudu Victor- Andrei 09-02-1997 9768
28 Dumitrache Nicusor- Catalin 15-12-2002 11108
29 Dumitru Timotei 11-04-2004 11914
30 Dutu Daniel-Leonard 04-12-2007 11937
31 Gheorghe Madalin-Gabriel 29-12-2004 11943
32 Gheorghiu Marius- Andrei 15-03-2006 11761
33 Gogu Leonard 05-03-2003 11676
34 Gogu Mircea- Andrei 14-02-1998 9769
35 Gostin Madalin- Bogdan 17-10-1992 11680
36 Grigore Daniel Gabriel 21-01-1998 7536
37 Grozavu Antonio-Mihai 15-01-2010 11950
38 Iacob Stefan-Cristian 27-05-2005 11760
39 Ion Iulian-Andrei 19-10-2009 11933
40 Ispas Stefan- Andrei 20-01-2002 9510
41 Lungu Alexandru- Ionut 06-01-2004 10312
42 Lungu Andrei-Cristian 24-07-2005 11773
43 Lungu George-Mihai 04-06-2006 11938
44 Lungu Razvan Marian 10-07-2003 11674
45 Lupu Ionut Gabriel 23-05-2000 35027
46 Manea Eduardo 17-09-2004 11951
47 Manescu Valentin 22-03-1985 46704
48 Marcu Arelian-Georgian 22-04-2006 11936
49 Neacsu Gabriel-ion 06-04-1989 10739
50 Niculae Rares-Gabriel 17-06-2008 11794
51 Niculae Sebastian-Gabriel 05-11-2006 11767
52 Nita Matei 11-04-2011 11948
53 Nitu Rares-Mihai 25-07-2010 11947
54 Obrejan Cristian Raimond 15-06-1997 6642
55 Olteanu Robert-Ionut 25-11-2004 11935
56 Oprea Mihai-Rafael 07-11-2005 11768
57 PARASCHIV FLORIN LIVIU 27-07-2000 15511
58 Paraschiv Theodor-Andrei 02-07-2006 11913
59 Pastai Mihai-Alexandru 25-01-2006 11934
60 Peiu Alexandru- Marian 11-02-2003 9512
61 Petcu Miti Dorinel 04-01-2002 9038
62 Pirlitu Marian Cristian 06-01-1995 6401
63 Pislaru Marius 15-06-2002 9507
64 Radu Mihai - Andrei 19-10-2007 11793
65 Samoila Darius-Florin 21-12-2009 11940
66 Sarbu Alexandru Ionel 04-01-2002 9019
67 Serban Georgian-Bogdan 04-08-1995 11687
68 Spanu Marian 22-08-1985 9142
69 Stanculescu Florin 24-01-1996 8324
70 Stanescu Ovidiu Ciprian 01-02-1993 6644
71 Stircu Teodor-Calin 30-06-2006 11941
72 Stoian Catalin- Teodor 28-05-2001 9577
73 Stoicescu Dorel Cristian 10-09-1986 47528
74 Tanase Alberto-Valentin 23-04-2009 11931
75 Tifrea Ionut Razvan 01-07-1981 46764
76 Tonea Dragos 23-04-1985 47310
77 Tudorache Andrei 25-10-2005 11939
78 Vasile Victor-Cosmin 23-11-2005 11942
79 Visean Pompiliu Daniel 31-08-2004 9023
80 Vlad Daniel 04-04-2000 8754
81 Vlad Mario-Daniel 27-11-2008 11769
82 Vlad Valentin- Cristian 05-04-2000 10440
83 Vladila Adrian-Marian 04-08-2004 11678
84 Zaharia Nicolas-Gabriel 12-07-2009 11946
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 15
08-12-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 14
01-12-2018
ACS Recolta Gh. Doja
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 13
24-11-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 12
17-11-2018
Recolta Barcanesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 11
10-11-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 10
03-11-2018
C.S Victoria Tandarei
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 9
27-10-2018
C.S. Amara
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 8
20-10-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 7
13-10-2018
Unirea Grivita
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 6
06-10-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 5
29-09-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 4
22-09-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 3
19-09-2018
Victoria Mt. Buzau
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 2
15-09-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 1
08-09-2018
C.F. Abatorul Slobozia
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 15
08-12-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 14
01-12-2018
ACS Recolta Gh. Doja
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 13
24-11-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 12
17-11-2018
Recolta Barcanesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 11
10-11-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 10
03-11-2018
C.S Victoria Tandarei
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 9
27-10-2018
C.S. Amara
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 8
20-10-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 7
13-10-2018
Unirea Grivita
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 6
06-10-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 5
29-09-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 4
22-09-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 2
15-09-2018
CSM Fetesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 1
08-09-2018
C.F. Abatorul Slobozia
JUNIOR C-U-15(COPII NASCUTI 2004 SAU MAI MICI) Etapa 10
07-10-2018
CSM Fetesti
JUNIOR C-U-15(COPII NASCUTI 2004 SAU MAI MICI) Etapa 9
13-10-2018
ACS Activ Slobozia
JUNIOR C-U-15(COPII NASCUTI 2004 SAU MAI MICI) Etapa 8
21-10-2018
CSM Fetesti
JUNIOR C-U-15(COPII NASCUTI 2004 SAU MAI MICI) Etapa 7
28-10-2018
C.S Victoria Tandarei
JUNIOR C-U-15(COPII NASCUTI 2004 SAU MAI MICI) Etapa 6
04-11-2018
AFC Unirea '04 Slobozia
JUNIOR C-U-15(COPII NASCUTI 2004 SAU MAI MICI) Etapa 5
30-09-2018
C.S. Recolta 2017 Gh. Lazar
JUNIOR C-U-15(COPII NASCUTI 2004 SAU MAI MICI) Etapa 4
22-09-2018
CSM Fetesti
JUNIOR C-U-15(COPII NASCUTI 2004 SAU MAI MICI) Etapa 3
16-09-2018
AFC Unirea 04 Slobozia II
JUNIOR C-U-15(COPII NASCUTI 2004 SAU MAI MICI) Etapa 1
09-10-2018
CSM Fetesti
JUNIOR D (2006-2007) Etapa 3
17-11-2018
C.S.S. Slobozia
JUNIOR D (2006-2007) Etapa 1
03-11-2018
AFC Unirea '04 Slobozia
JUNIOR E (2008-2009) Etapa 5
10-11-2018
AFC Unirea '04 Slobozia
JUNIOR E (2008-2009) Etapa 4
02-11-2018
CSM Fetesti
JUNIOR E (2008-2009) Etapa 3
31-10-2018
C.S.S. Slobozia
JUNIOR E (2008-2009) Etapa 2
29-10-2018
CSM Fetesti
JUNIOR E (2008-2009) Etapa 1
27-10-2018
CSM Fetesti
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe