Informari si comunicate
06-02-2019
Cominicat din partea AJF

In atentia delegatilor sau reprezentantilor echipelor.

detalii...
03-02-2019
Convocare instruire arbitri

Convocare si instruire arbitri

detalii...
29-01-2019
29-01-2019
25-09-2018
UEFA C

Instructiuni in vederea obtinerii licentei UEFA C.

detalii...
31-08-2018
AMANAREA CAMPIONAT

In atentia echipelor de fotbal

detalii...
31-07-2018
Curs instruire arbitri

Pregatire, testare fizica si scrisa arbitri

detalii...
02-07-2018
Hotarârea Comitetului Executiv din 02.07.2018

Comitetul Executiv al Asociației Județene de Fotbal, adoptă următoarele decizii:

detalii...
28-06-2018
Baraj Liga a 4-a

Sambata, 30-06-2018, incepand cu ora 17:00 vor avea loc jocurile de baraj pentru stabilirea echipelor promovate in liga a 4-a.

detalii...
11-06-2018
FINALA CUPEI ROMANIEI-FAZA JUDETEANA

Finala Cupei Romaniei-faza judeteana.

detalii...
toate comunicatele

Secunda Adancata


Secunda Adancata

Localitatea Adancata

Informatii generale
Anul infiintarii 2009
Teren
Adresa Adincata, jud. Ialomita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 Baraganul Ciulnita 15 12 1 2 73-21 37p +16
2ACS Recolta Gh. Doja15113158-1436p+15
3 Victoria Mt. Buzau 15 11 1 3 54-16 34p +13
4Secunda Adancata1594249-1731p+7
5 C.F. Abatorul Slobozia 15 10 1 4 41-19 31p +10
6C.S Victoria Tandarei1591536-2328p+4
7 Spartacus Iazu 15 8 3 4 64-37 27p +3
8AS FC Urziceni1582553-1426p+2
9 Viitorul Axintele 15 8 1 6 38-33 25p +4
10CSM Fetesti1552824-2517p-7
11 Recolta Barcanesti 15 5 0 10 32-61 15p -9
12C.S. Recolta 2017 Gh. Lazar1533943-6312p-9
13 Vointa Maia 15 4 0 11 34-77 12p -9
14Unirea Grivita15221114-618p-16
15 C.S. Amara 15 2 1 12 20-80 7p -14
16Unirea Ion Roata1501145-771p-23
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Adam George 26-05-1987 7935
2 Adam Madalin Daniel 15-01-1995 8353
3 Albu Adrian George 12-02-1995 7944
4 Albu Alexandru- Florin 06-08-2002 10417
5 Albu George Ionut 07-03-1984 8288
6 Alexandru Adrian 09-03-1997 8367
7 Alexandru George 14-03-1991 8839
8 Androne Florin Cristian 04-01-1990 127
9 Baluta Marian- Iulian 17-08-1994 11577
10 Ban Darius- Ionut 26-09-2002 11128
11 Bander Valentin Claudiu 17-07-1988 7683
12 Barbu Georgian Florin 31-05-1987 7686
13 Barbu Ionel Catalin 22-07-1992 7684
14 Barbu Sorin Cristian 02-01-1987 7809
15 Basalau Robert Andrei 25-06-1995 8844
16 Birsan Sorin Gabriel 25-12-1997 8503
17 Bulearca Gabriel- Irinel- Bogdan 21-04-2001 10946
18 Buturuga Alexandru Daniel 20-09-1995 16692
19 Cazan Marian- Tibi 21-08-2003 11129
20 Cazan Mihai- Cristian 12-06-2000 11130
21 Cioraneanu Alexandru Madalin 24-05-2001 9453
22 Cioraneanu Gabriel Laurentiu 25-04-1988 7681
23 Constantin Catalin Adrian 30-04-2000 9014
24 Costea Vasile Marius 19-08-1986 7805
25 Craciun Madalin- Claudiu 09-04-1996 10326
26 Cringasu Costin 12-11-1989 52309
27 Cringasu Valentin Florin 29-11-1987 7799
28 Danciu Cristi 13-04-1983 49472
29 Dedu Adrian 28-02-1990 11272
30 Dicu Gheorghe- Constantin 24-10-1983 9888
31 Dinca Ionut Cristian 26-12-1997 8838
32 Dinica Cristian- Nicolae 17-11-1998 10328
33 Dinica Marian Valentin 27-06-2002 8953
34 Dinica Marius- Steluta 30-09-1968 10978
35 Dinu Alexandru Stefan 25-08-1999 10267
36 Dinu Andrei 11-06-1987 9923
37 Dinu Laurentiu Valentin 20-11-2000 10268
38 Doicila Emil 29-04-1981 46891
39 Doicila Eugen Costin 06-05-1995 8504
40 Dumitru Ionut Cristian 28-03-1990 7687
41 Ene Ionel 25-12-1983 7691
42 Ene Iulian Valentin 15-03-1976 45951
43 Ene Valentin Razvan 01-12-1992 7685
44 Facaianu Constantin- Sebastian 28-09-2000 9861
45 Ghinea Paul-Alexandru 05-03-1991 11992
46 Ghita Andrei Ionut 17-03-1993 7692
47 Goaga Codrut Nicolae 07-12-2001 8954
48 Goaga Madalin Andrei 08-06-1993 8354
49 Grigore Catalin- Valentin 07-02-2000 10327
50 Herea Alexandru Ionut 04-11-1993 5661
51 Herea Lucian 19-04-1987 3346
52 Ion Andrei Marius 03-08-1989 7689
53 Ionita Costin 02-11-1998 10945
54 Ivan Daniel 13-12-1994 10684
55 Lemnaru Cristian- Ionut 16-06-2003 9810
56 Luca Florentin-Iulian 14-04-1998 L51
57 Luca Marian-Lili 10-01-2000 50
58 Manea Alexandru 16-05-1994 8842
59 Manole Cristian George 23-12-1991 42959
60 Mares Florin- Cristian 09-06-1994 9650
61 Mares Giorgian Nelus 21-12-1988 8505
62 Maria Cristian 08-10-1999 10325
63 Mihaila Iulian 17-12-1987 49962
64 Mihalache Ciprian Ionut 07-09-1991 8584
65 Mihalache Sorin Georgian 13-07-1992 7693
66 Mitrofan Andrei 31-03-1982 21312
67 Mustatea Robert Marius 02-10-1993 8359
68 Neagu Claudiu Marius 10-04-1984 7690
69 Neagu Marius Iulian 11-06-1994 8366
70 Neagu Robert Petrisor 29-06-1998 8952
71 Nichita Silviu Decebal 21-08-1980 23819
72 Nita Ion 31-03-1988 N- 123
73 Orzaru Nicola- Razvan 25-08-2003 10742
74 Padiu Iulian Marian 05-02-1999 9417
75 Paraschiv Ovidiu Andrei 16-04-1987 40080
76 Paun Dragos- Valentin 27-08-2001 11030
77 Petre Bogdan- Andrei 20-07-2002 11640
78 Petre Daniel 01-08-1986 46707
79 Petre George Cristian 06-07-1990 8585
80 Petre Leonard Gabriel 29-08-1995 8358
81 Petre Sorin Andrei 29-11-1992 8843
82 Petre Valentin 22-09-1969 31981
83 Petre Valerica 19-07-1986 9408
84 Popa Sorin Madalin 08-12-1986 49764
85 Radu Gheorghe 30-01-1984 41657
86 Salcianu Andrei Nicolae 15-01-1996 8840
87 Salcianu Costin Daniel 25-01-1989 7680
88 Salcianu George- Iulian 20-06-2006 11639
89 Serban Andrei- Laurentiu 12-07-2001 9800
90 Sisila Marian- Alexandru 27-08-1999 10424
91 Spirea Madalin- Alexandru 30-09-1991 24379
92 Stan Bogdan Florin 07-12-1986 39775
93 Stan Dragos Madalin 25-03-1992 8841
94 Stancu Florentin- Marius 31-10-2002 10329
95 Stancu Mircea- Vasile 07-11-1990 51280
96 Stoica Marius Adrian 24-11-1997 8147
97 Toma Daniel George 25-05-1994 8355
98 Tudor Mihai Stefan 30-01-1988 45953
99 Vica Costin Mirel 16-01-1998 8613
100 Voinea Costin- Catalin 30-05-1990 54158
101 Zamfir Constantin 07-06-1993 49843
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 15
08-12-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 14
01-12-2018
Victoria Mt. Buzau
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 13
24-11-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 12
17-11-2018
C.F. Abatorul Slobozia
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 11
10-11-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 10
03-11-2018
ACS Recolta Gh. Doja
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 9
27-10-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 8
20-10-2018
Recolta Barcanesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 7
13-10-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 6
06-10-2018
C.S Victoria Tandarei
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 5
29-09-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 4
22-09-2018
Spartacus Iazu
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 3
19-09-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 2
15-09-2018
Unirea Ion Roata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori Etapa 1
08-09-2018
C.S. Amara
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 15
08-12-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 14
01-12-2018
Victoria Mt. Buzau
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 13
24-11-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 12
17-11-2018
C.F. Abatorul Slobozia
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 11
10-11-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 10
03-11-2018
ACS Recolta Gh. Doja
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 9
27-10-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 8
20-10-2018
Recolta Barcanesti
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 7
13-10-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 6
06-10-2018
C.S Victoria Tandarei
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 5
29-09-2018
Secunda Adancata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 4
22-09-2018
Spartacus Iazu
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 2
15-09-2018
Unirea Ion Roata
Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Juniori Etapa 1
08-09-2018
C.S. Amara
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe