Comisia Judeteana de Arbitri

Alege o etapa

1011121314151617181920
Delegari Liga 4 - Secomi Travel, Liga 4 - Secomi Travel - Seniori - etapa 15     2018-12-08 , 14:00
2018-12-08  
14:00
4-1
C.S. Amara
Teren: Recolta Barcanesti
Arbitri Observatori
Piriescu Ionel (Slobozia) Nunu Ion (Urziceni)
Nitu Gile (Slobozia)  
Iftode Bogdan (Slobozia)
Detalii joc
 
Dinu Alexandru (Slobozia)
 
2018-12-08  
14:00
1-8
AS FC Urziceni
Teren: Vointa Maia
Arbitri Observatori
Raduna Ionut- Laurentiu (Slobozia) Rosu Cornel (Slobozia)
Bazac Bogdan (Perieti)  
Vulpe Mihai (Slobozia)
Detalii joc
 
 
 
2018-12-08  
14:00
4-2
C.S Victoria Tandarei
Teren: Perieti / Perieti
Arbitri Observatori
Zaharia Tudor Andrei (Slobozia) Poiana Ion (Urziceni)
Petre Georgian (Gimbasani)  
Piriescu Cristian (Slobozia)
Detalii joc
 
Stoica Alexandru (Mt.Buzau)
 
2018-12-08  
14:00
4-2
CSM Fetesti
Teren: Axintele / Axintele
Arbitri Observatori
Trifa Stelian (Slobozia) Stan Iordan (Urziceni)
Cojocaru Ionel (Grivita)  
Niculae Alexandru (Slobozia)
Detalii joc
 
 
 
2018-12-08  
14:00
6-1
Spartacus Iazu
Teren: Abatorul / Slobozia
Arbitri Observatori
Nicolae Gheorghe (Slobozia) Petrescu Vasile (Slobozia)
Rudaru Valentin- Daniel (Misleanu)  
Hagiu Mircica (Slobozia)
Detalii joc
 
Loghin Raluca (Slobozia)
 
2018-12-08  
14:00
8-2
Unirea Grivita
Teren: C.S. Recolta 2017 Gh. Lazar
Arbitri Observatori
Dinu Ionut (Urziceni) Basarab Mihai (Slobozia)
Maxim Ionut (Garbovi)  
Ionita Stelian (Urziceni)
Detalii joc
 
Sianu Alexandru (Jilavele)
 
2018-12-08  
14:00
10-0
Unirea Ion Roata
Teren: Mt. Buzau / Mt. Buzau
Arbitri Observatori
Ojog Claudiu (Fetesti) Aron Rodel (Slobozia)
Moga Iuliano (Fetesti)  
Zabava Catalin (Fetesti)
Detalii joc
 
 
 
2018-12-08  
14:00
2-1
Secunda Adancata
Teren: Baraganul Ciulnita
Arbitri Observatori
Zamfir Marian (Urziceni) Puclici Jan (Tandarei)
Dimache Ionut (Bucu)  
Calinescu Dragos- Andrei (Urziceni)
Detalii joc
 
Zamfir Catalina (Urziceni)
 
Ma abonez la newsletter

Email:

oferta portal echipe