Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga 4 - Secomi TravelC2 - Liga 5
C3 - Liga 6C4 - JUNIOR C-U-15(COPII NASCUTI 2004 SAU MAI MICI)
C5 - JUNIOR D (2006-2007)C6 - JUNIOR E (2008-2009)
C7 - Cupa Romaniei
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
Total
1Stan Tinel32217000042
2Zamfir Marian20202000042
3Raduna Ionut- Laurentiu10187100036
4Piriescu Ionel16161110035
5Puscasu Ionela5254100035
6Nicolae Gheorghe14171000032
7Bucurica Alexandru01515000030
8Musoiu Catalin2199000030
9Trifa Stelian61410000030
10Bazac Marius9145000028
11Zaharia Tudor Andrei1690000025
12Ojog Claudiu1065100022
13Dinu Ionut6113000020
14Urse Gabriel5120010018
15Rudaru Valentin- Daniel0210500017
16Borangic Adrian960000015
17Dragoi Marian0123000015
18Rotea Cristian0411000015
19Militaru Daniel- Madalin005900014
20Moga Iuliano536000014
21Modrea Valentin1300000013
22Nedelcu Marian085000013
23Zabava Catalin019200012
24Nitu Gile254000011
25Bors Ionut08010009
26Buzea Vasile34110009
27Dragomir Vasilica Serban02300005
28Istrate Mihai00500005
29Radu Laurentiu23000005
30Ion Lucian00400004
31Munteanu Madalin02200004
32Stoian Gheorghe02100003
33Hagiu Ionut00020002
34Hagiu Mircica01000001
35Ionita Stelian00100001
36Maxim Ionut00100001
37Oprea Ovidiu- Marian00010001
38Stoica Adrian00010001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe