Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga 4 - Secomi TravelC2 - Liga 5
C3 - Liga 6C4 - JUNIOR C-U-15(COPII NASCUTI 2004 SAU MAI MICI)
C5 - JUNIOR D (2006-2007)C6 - JUNIOR E (2008-2009)
C7 - Cupa Romaniei
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
Total
1Stan Tinel32217000345
2Zamfir Marian20202000345
3Piriescu Ionel16161110338
4Puscasu Ionela5254100338
5Raduna Ionut- Laurentiu10187100238
6Bucurica Alexandru01515000333
7Nicolae Gheorghe14171000032
8Trifa Stelian61410000232
9Musoiu Catalin2199000030
10Bazac Marius9145000028
11Zaharia Tudor Andrei1690000025
12Ojog Claudiu1065100123
13Dinu Ionut6113000020
14Urse Gabriel5120010018
15Dragoi Marian0123000217
16Rotea Cristian0411000217
17Rudaru Valentin- Daniel0210500017
18Borangic Adrian960000116
19Moga Iuliano536000115
20Militaru Daniel- Madalin005900014
21Nedelcu Marian085000114
22Modrea Valentin1300000013
23Zabava Catalin019200113
24Bors Ionut080100211
25Nitu Gile254000011
26Buzea Vasile34110009
27Radu Laurentiu23000027
28Dragomir Vasilica Serban02300005
29Istrate Mihai00500005
30Ion Lucian00400004
31Munteanu Madalin02200004
32Stoian Gheorghe02100003
33Hagiu Ionut00020002
34Ionita Stelian00100012
35Hagiu Mircica01000001
36Maxim Ionut00100001
37Oprea Ovidiu- Marian00010001
38Stoica Adrian00010001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe