Popa Gheorghe
Slobozia
Jud. Cluj Com Mărgău, 12 Octombrie 1955
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Ialomita
Slobozia, Strada Sporturilor, Nr.1, Slobozia- Ialomita
Tel: 0243212249
Tel: -
Fax: 0243212249
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga 4- Secomi Travel, Seniori | Liga 4- Secomi Travel, Juniori | Liga 5, Seria 1- Seniori | Liga 5, Seria 2- Seniori | Liga 6, Seria 1 | Liga 6, Seria 2 | Cupa României | ||
Bazac Marius | 4 | |||||||
Moga Iuliano | 3 | |||||||
Ojog Claudiu | 3 | |||||||
Militaru Daniel- Madalin | 3 | |||||||
Buzoianu Dragos | 1 | |||||||
Lupu Constantin | 5 | |||||||
Bunea Alexandru | 1 | |||||||
Stan Tinel | 5 | |||||||
Rudaru Valentin- Daniel | 3 | |||||||
Stoian Valentin | 3 | |||||||
Tudor Mitel | 2 | |||||||
Puscasu Ionela | 3 | |||||||
Dunca Stefan | 1 | |||||||
Bucurica Alexandru | 1 | |||||||
Niculae Alexandru | 1 | |||||||
Scurtu Daniel | 8 | |||||||
Stoica Alexandru | 4 | |||||||
Neicu Gheorghe | 3 | |||||||
Dinu Alexandru | 2 | |||||||
Zabava Catalin | 2 | |||||||
Tudorache Petrus- Cosmin | 1 | |||||||
Oprea Ovidiu- Marian | 6 | |||||||
Nedelcu Marian | 6 | |||||||
Cristea Andrei | 4 | |||||||
Stanescu Marius | 3 | |||||||
Nita George | 1 | |||||||
Bazac Bogdan | 1 | |||||||
Hagiu Ionut Adrian | 1 | |||||||
Piriescu Ionel | 1 | |||||||
Bors Ionut | 1 | |||||||
Loghin Raluca | 1 | |||||||
Dragoi Marian | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga 4- Secomi Travel, Seniori | Liga 4- Secomi Travel, Juniori | Liga 5, Seria 1- Seniori | Liga 5, Seria 2- Seniori | Liga 6, Seria 1 | Liga 6, Seria 2 | Cupa României | ||
CSM Fetesti | 2 | |||||||
AFC Iazu | 2 | |||||||
Unirea M.Kogalniceanu | 1 | |||||||
Recolta Saveni | 4 | |||||||
Asociația Sportivă Agronomia Bucu | 2 | |||||||
Real Cosambesti | 2 | |||||||
AFC Unirea '04 Slobozia | 2 | |||||||
Albesti 08 | 2 | |||||||
Rapid Perieti | 1 | |||||||
Recolta Buesti | 1 | |||||||
FC Traian | 2 | |||||||
Gloria Gura Ialomitei | 1 | |||||||
FC Inter Stelnica | 2 | |||||||
FC Movila | 3 | |||||||
ACS Unirea Scanteia | 1 | |||||||
Vointa Reviga | 2 | |||||||
AS Cosereni | 1 | |||||||
Progresul Sf. Gheorghe | 1 | |||||||
Libertatea Salcioara | 1 | |||||||
Staruinta Brosteni | 2 | |||||||
Vointa Maia | 1 | |||||||
Dunarea Giurgeni | 1 | |||||||
Spicul Milosesti | 3 | |||||||
Viitorul Ialomita | 1 | |||||||
Fair-Play Slobozia Noua | 1 | |||||||
FC Baraganul Ciulnita II | 1 | |||||||
CS Amara II | 1 | |||||||
Viitorul Valea Ciorii | 1 | |||||||
Spicul Marculesti | 1 | |||||||
Flacara Andrasesti | 3 | |||||||
Victoria II Mt.Buzau | 1 | |||||||
Spicul Colilia | 1 | |||||||
Viitorul Rasi | 1 | |||||||
Gloria Alexeni | 1 | |||||||
Fulgerul Fierbinti | 1 |