Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Stan Alin Iulian (Unirea Ion Roata)

Viitorul Axintele - Unirea Ion Roata
Liga 4 seria Vest, etapa 6 | Data 2022-09-24

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 29-09-2022

Matei Nicu- Valentin (Victoria Rosiori)

FC 2018 Rovine - Victoria Rosiori
Liga 4 seria Vest, etapa 6 | Data 2022-09-24

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 29-09-2022

Lazarescu Cristian (FC 2018 Rovine)

FC 2018 Rovine - Victoria Rosiori
Liga 4 seria Vest, etapa 6 | Data 2022-09-24

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 29-09-2022

Neagu Gabriel- Emanuel (FC Urziceni)

Infratirea Jilavele - FC Urziceni
Liga 4 seria Vest, etapa 6 | Data 2022-09-24

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 29-09-2022

Mazilu Nicolae (FC Bărăganul Ciulnița)

Albesti 08 - FC Bărăganul Ciulnița
Liga 4 seria EST, etapa 6 | Data 2022-09-24

Abatere: comite un fault grosolan

Rezolutie: Jucătorul MAZILU NICOLAE de la echipa Bărăganul Ciulnița se sancţionează cu 2 (două) etape suspendare drept de joc conf. art 63.1.b din RD coroborat cu art. 63.2.4 RD (loveste cu piciorul un adversar) și penalitate sportivă de 100 lei conform pct.40 din Anexa RD


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 28-09-2022
Sanctiune pecuniara: 100Neplatit !

Tudor Sorinel Alexandru (Albesti 08)

Albesti 08 - FC Bărăganul Ciulnița
Liga 4 seria EST, etapa 6 | Data 2022-09-24

Abatere: comite un fault grosolan

Rezolutie: Jucătorul TUDOR SORINEL de la echipa AS Albești 08 se sancţionează cu 2 (două) etape suspendare drept de joc conf. art 63.1.b din RD coroborat cu art. 63.2.4 RD (loveste cu piciorul un adversar) și penalitate sportivă de 100 lei conform pct.40 din Anexa RD -- Acelaşi jucător se sancţionează cu 4 etape suspendare drept de joc conf. art. 65.a RD ( injurii la adresa Arbitrilor)și penalitate sportivă de 250 lei conf. art. 44 din Anexa RD- Conf. art. 45 Rd privind abaterile concurente se va aplica sancțiunea prevăzută pentru abaterea cea mai gravă( art. 65.a RD)


Etape de suspendare: 4
Data inregistrarii sanctiunii : 28-09-2022
Sanctiune pecuniara: 250 LEINeplatit !

Grigore Andrei (Cosereni)

FC Urziceni - Cosereni
Liga 4 seria Vest, etapa 5 | Data 2022-09-17

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 23-09-2022

Pentelie Stefan Florian (ACS Recolta Gh. Lazar)

FC Bărăganul Ciulnița - ACS Recolta Gh. Lazar
Liga 4 seria EST, etapa 5 | Data 2022-09-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 23-09-2022

Alexandru Adrian (Secunda Adancata)

Secunda Adancata - Victoria Rosiori
Liga 4 seria Vest, etapa 2 | Data 2022-08-27

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 21-09-2022

Chiru Razvan Ionut (Real Cosambesti)

CF Abatorul Slobozia - Real Cosambesti
Liga 4 seria EST, etapa 3 | Data 2022-09-03

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 21-09-2022

Enciu Mihail - Daniel (Secunda Adancata)

Infratirea Jilavele - Secunda Adancata
Liga 4 seria Vest, etapa 5 | Data 2022-09-17

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 18-09-2022

Stan Nicusor (Infratirea Jilavele)

Infratirea Jilavele - Secunda Adancata
Liga 4 seria Vest, etapa 5 | Data 2022-09-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-09-2022

Drezaliu Alexandru Leonard (FC Bărăganul Ciulnița)

Real Cosambesti - FC Bărăganul Ciulnița
Liga 4 seria EST, etapa 4 | Data 2022-09-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 14-09-2022

Grigore Niculae George (Unirea Ion Roata)

Secunda Adancata - Unirea Ion Roata
Liga 4 seria Vest, etapa 4 | Data 2022-09-10

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 14-09-2022

Raducan Constantin- Iulian (Recolta Barcanesti)

Recolta Barcanesti - Victoria Rosiori
Liga 4 seria Vest, etapa 4 | Data 2022-09-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 14-09-2022

Neagu Gabriel- Emanuel (FC Urziceni)

Recolta Barcanesti - FC Urziceni
Liga 4 seria Vest, etapa 2 | Data 2022-08-27

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 31-08-2022

Munteanu Dumitru Gabriel (FC Urziceni)

Recolta Barcanesti - FC Urziceni
Liga 4 seria Vest, etapa 2 | Data 2022-08-27

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 31-08-2022

Avram Catalin Marius (Recolta Barcanesti)

Recolta Barcanesti - FC Urziceni
Liga 4 seria Vest, etapa 2 | Data 2022-08-27

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 31-08-2022

Stan Nicusor (Infratirea Jilavele)

Viitorul Axintele - Infratirea Jilavele
Liga 4 seria Vest, etapa 2 | Data 2022-08-27

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 31-08-2022

Florea Catalin Daniel (Infratirea Jilavele)

Viitorul Axintele - Infratirea Jilavele
Liga 4 seria Vest, etapa 2 | Data 2022-08-27

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 31-08-2022

Dumitru Ionut George (AFC Iazu)

Real Cosambesti - AFC Iazu
Liga 4 seria EST, etapa 2 | Data 2022-08-27

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 31-08-2022

Tonea Dragos (CSM Fetesti)

CSM Fetesti - Real Cosambesti
Liga 4 seria EST, etapa 1 | Data 2022-08-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 23-08-2022

Chitoiu Marius- Ionut (ACS Recolta Gh. Lazar)

ACS Unirea Scanteia - ACS Recolta Gh. Lazar
Liga 4 seria EST, etapa 1 | Data 2022-08-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 23-08-2022

Rosu Raul- Laurentiu (Cosereni)

Cosereni - Viitorul Axintele
Liga 4 seria Vest, etapa 1 | Data 2022-08-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 23-08-2022

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP