calendar competitional liga IV-a

13 Aprilie 2021, la ora 21:46 / Publicat în Comunicate AJF / 1352 vizualizări

calendar competitional liga  IV-a

 La sediul AJF Ialomița a avut loc tragerea la sorti a meciurilor din Liga a-IV-a, competitie în care s-au înscris 5 echipe după cum urmează: CS Victoria Țăndarei, AS FC Bărăganul Ciulinița, CF Abatorul Slobozia, AS Victoria Munteni Buzău, si CSM Fetești.

Echipele participante au fost introduce într-o singură grupă, iar acestea vor juca fiecare cu fiecare, sistem tur-retur, urmând ca echipa câștigătoarea va fi declarată campioana judetului Ialomița si va reprezenta judetul la barajul pentru promovarea în Liga 3.
 

Toți oficialii jocurilor (jucatori, antrenori, delegați, arbitri, observatori, asistenta medicală, ) trebuie să aibă efectuate testele Sars-Cov 2 conform noilor prevederi ale protocolui medical emis de Ministerul Sanatatii si Ministerului Tineretului si Sportului, in data 8 aprilie 2021.

Meciurile vor incepe din 17 aprilie, iar campioana va fi comunicata la FRF in data 8 mai. Programul partidelor il puteti vedea pe siteul nostru, in sectiunea rezervata ligii a-IV-a.

 

                           CALENDAR COMPETIȚIONAL EDIȚIA 2020-2021- TUR

ETAPA

PARTIDELE

 

DATA DISPUTĂRII- ORA

1

CF ABATORUL SLOBOZIA - CSM FETEȘTI

CS VICTORIA ȚĂNDĂREI -  ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA

AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU-NU JOACĂ  

          17.04.2021

16:30

2

CSM FETEȘTI - CS VICTORIA ȚĂNDĂREI

AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU - CF ABATORUL SLOBOZIA

ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA – NU JOACĂ

            18.04.2021

16:30

3

CS VICTORIA ȚĂNDĂREI - AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU

ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA - CSM FETEȘTI

CF ABATORUL SLOBOZIA – NU JOACĂ

21.04.2021

16:30

 

4

AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU - ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA

CF ABATORUL SLOBOZIA - CS VICTORIA ȚĂNDĂREI

CSM FETEȘTI – NU JOACĂ

            24.04.2021

16:30

5

ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA - CF ABATORUL SLOBOZIA

CSM FETEȘTI - AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU

CS VICTORIA ȚĂNDĂREI – NU JOACĂ

           25.04.2021

16:30

 CALENDAR COMPETIȚIONAL EDIȚIA 2020-2021- RETUR

ETAPA

PARTIDELE

 

DATA DISPUTĂRII- ORA

6

CSM FETEȘTI - CF ABATORUL SLOBOZIA

ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA  - CS VICTORIA ȚĂNDĂREI   

AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU-NU JOACĂ  

          28.04.2021

16:30

7

CS VICTORIA ȚĂNDĂREI - CSM FETEȘTI -

CF ABATORUL SLOBOZIA  - AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU -

ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA – NU JOACĂ

            01.05.2021

11:00

8

AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU - CS VICTORIA ȚĂNDĂREI  

CSM FETEȘTI - ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA -

CF ABATORUL SLOBOZIA – NU JOACĂ

04.05.2021

16:30

 

9

ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA - AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU

CS VICTORIA ȚĂNDĂREI - CF ABATORUL SLOBOZIA

CSM FETEȘTI – NU JOACĂ

           06.05.2021

16:30

10

CF ABATORUL SLOBOZIA - ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA  

AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU - CSM FETEȘTI  

CS VICTORIA ȚĂNDĂREI – NU JOACĂ

           08.05.2021

16:30

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP