La sediul AJF Ialomița a avut loc tragerea la sorti a meciurilor din Liga a-IV-a, competitie în care s-au înscris 5 echipe după cum urmează: CS Victoria Țăndarei, AS FC Bărăganul Ciulinița, CF Abatorul Slobozia, AS Victoria Munteni Buzău, si CSM Fetești.
Echipele participante au fost introduce într-o singură grupă, iar acestea vor juca fiecare cu fiecare, sistem tur-retur, urmând ca echipa câștigătoarea va fi declarată campioana judetului Ialomița si va reprezenta judetul la barajul pentru promovarea în Liga 3.
Toți oficialii jocurilor (jucatori, antrenori, delegați, arbitri, observatori, asistenta medicală, ) trebuie să aibă efectuate testele Sars-Cov 2 conform noilor prevederi ale protocolui medical emis de Ministerul Sanatatii si Ministerului Tineretului si Sportului, in data 8 aprilie 2021.
Meciurile vor incepe din 17 aprilie, iar campioana va fi comunicata la FRF in data 8 mai. Programul partidelor il puteti vedea pe siteul nostru, in sectiunea rezervata ligii a-IV-a.
CALENDAR COMPETIȚIONAL EDIȚIA 2020-2021- TUR
ETAPA
|
PARTIDELE
|
DATA DISPUTĂRII- ORA
|
1
|
CF ABATORUL SLOBOZIA - CSM FETEȘTI
CS VICTORIA ȚĂNDĂREI - ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA
AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU-NU JOACĂ
|
17.04.2021
16:30
|
2
|
CSM FETEȘTI - CS VICTORIA ȚĂNDĂREI
AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU - CF ABATORUL SLOBOZIA
ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA – NU JOACĂ
|
18.04.2021
16:30
|
3
|
CS VICTORIA ȚĂNDĂREI - AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU
ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA - CSM FETEȘTI
CF ABATORUL SLOBOZIA – NU JOACĂ
|
21.04.2021
16:30
|
4
|
AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU - ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA
CF ABATORUL SLOBOZIA - CS VICTORIA ȚĂNDĂREI
CSM FETEȘTI – NU JOACĂ
|
24.04.2021
16:30
|
5
|
ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA - CF ABATORUL SLOBOZIA
CSM FETEȘTI - AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU
CS VICTORIA ȚĂNDĂREI – NU JOACĂ
|
25.04.2021
16:30
|
CALENDAR COMPETIȚIONAL EDIȚIA 2020-2021- RETUR
ETAPA
|
PARTIDELE
|
DATA DISPUTĂRII- ORA
|
6
|
CSM FETEȘTI - CF ABATORUL SLOBOZIA
ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA - CS VICTORIA ȚĂNDĂREI
AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU-NU JOACĂ
|
28.04.2021
16:30
|
7
|
CS VICTORIA ȚĂNDĂREI - CSM FETEȘTI -
CF ABATORUL SLOBOZIA - AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU -
ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA – NU JOACĂ
|
01.05.2021
11:00
|
8
|
AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU - CS VICTORIA ȚĂNDĂREI
CSM FETEȘTI - ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA -
CF ABATORUL SLOBOZIA – NU JOACĂ
|
04.05.2021
16:30
|
9
|
ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA - AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU
CS VICTORIA ȚĂNDĂREI - CF ABATORUL SLOBOZIA
CSM FETEȘTI – NU JOACĂ
|
06.05.2021
16:30
|
10
|
CF ABATORUL SLOBOZIA - ASFC BĂRĂGANUL CIULNIȚA
AS VICTORIA MUNTENI BUZĂU - CSM FETEȘTI
CS VICTORIA ȚĂNDĂREI – NU JOACĂ
|
08.05.2021
16:30
|