PLANIFICARE RETUR SEZONUL COMPETITIONAL 2022-2023 PENTRU U11

07 Martie 2023, la ora 12:10 / Publicat în Comunicate AJF de Gheorghe Nicolaie / 361 vizualizări

PLANIFICARE RETUR SEZONUL COMPETITIONAL 2022-2023  PENTRU U11

 RETUR

Program competitional 2022/2023- JUNIORI U-11

 

ETAPA 10/10.03.2023  ORA 16:00

 

1. UNIREA 2013-VIITORUL IALOMIȚA 

2. ABATORUL SLOBOZIA- UNIREA 04 SLOBOZIA

3. ACS ACTIV SLOBOZIA- CSM FETEȘTI

4. RECOLTA GHE. DOJA- JUNIOR ȚĂNDĂREI

5. MEDIN SLOBOZIA- ACADEMIA MT BUZĂU

 

ETAPA 11/ 17.03.2023  ORA 16:00

 

1. MEDIN SLOBOZIA- UNIREA 2013

2. ACADEMIA MT BUZĂU- RECOLTA GHE DOJA

3. JUNIOR ȚĂNDĂREI- ACTIV SLOBOZIA

4. CSM FETEȘTI- ABATORUL SLOBOZIA

5.  UNIREA 04 SLOBOZIA- VIITORUL IALOMIȚA 

 

ETAPA 12/ 24.03.2023  ORA 16:00

 

1. UNIREA 2013-UNIREA 04 SLOBOZIA

2. VIITORUL IALOMIȚA- CSM FETEȘTI

3. ABATORUL SLOBOZIA- JUNIOR ȚĂNDĂREI

4. ACTIV SLOBOZIA- ACADEMIA MT BUZĂU

5. RECOLTA GHE. DOJA- MEDIN SLOBOZIA

 

ETAPA 13/ 31.03.2023  ORA 16:00

 

1. RECOLTA GHE. DOJA- UNIREA 2013

2. MEDIN SLOBOZIA- ACTIV SLOBOZIA

3. ACADEMIA MT BUZĂU- ABATORUL SLOBOZIA

4. JUNIOR ȚĂNDĂREI- VIITORUL IALOMIȚA 

5. CSM FETEȘTI- UNIREA 04 SLOBOZIA

 

                 ETAPA 14/ 07.04.20223 ORA 16:00

 

1. UNIREA 2013- CSM FETEȘTI

2. UNIREA 04 SLOBOZIA- JUNIOR ȚĂNDĂREI

3. VIITORUL IALOMIȚA  - ACADEMIA MT BUZĂU

4. ABATORUL SLOBOZIA- MEDIN SLOBOZIA

5. ACTIV SLOBOZIA- RECOLTA GHE. DOJA

 

ETAPA 15/14.04.2023  ORA 16:00

 

1. ACTIV SLOBOZIA- UNIREA 2013

2. RECOLTA GHE. DOJA- ABATORUL SLOBOZIA

3. MEDIN SLOBOZIA- VIITORUL IALOMIȚA 

4. ACADEMIA MT BUZĂU- UNIREA 04 SLOBOZIA

5. JUNIOR ȚĂNDĂREI- CSM FETEȘTI

 

ETAPA 16/ 21.04.2023  ORA 16:00

 

1. UNIREA 2013-JUNIOR ȚĂNDĂREI

2. CSM FETEȘTI- ACADEMIA MT BUZĂU

3. UNIREA 04 SLOBOZIA- MEDIN SLOBOZIA

4. VIITORUL IALOMIȚA - RECOLTA GHE. DOJA

5. ABATORUL SLOBOZIA- ACTIV SLOBOZIA

ETAPA 17/28.04.2023  ORA 16:00

 

1. ABATORUL SLOBOZIA- UNIREA 2013

2. ACTIV SLOBOZIA- VIITORUL IALOMIȚA

3. RECOLTA GHE. DOJA- UNIREA 04 SLOBOZIA

4. MEDIN SLOBOZIA- CSM FETEȘTI

5. ACADEMIA MT BUZĂU- JUNIOR ȚĂNDĂREI

 

ETAPA 18 /05.05.2023  ORA 16:00

 

1. UNIREA 2013- ACADEMIA MT BUZĂU

2. JUNIOR ȚĂNDĂREI- MEDIN SLOBOZIA-

3. CSM FETEȘTI- RECOLTA GHE. DOJA

4. UNIREA 04 SLOBOZIA- ACTIV SLOBOZIA

5. VIITORUL IALOMIȚA  - ABATORUL SLOBOZIA

 

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP