PROGRAMARE LIGA 5 SERIA 1

07 Septembrie 2021, la ora 00:25 / Publicat în Comunicate AJF / 550 vizualizări

PROGRAMARE LIGA 5 SERIA 1

                   Planificare  Liga a V-a, Seria I

 

Editia 2021-2022

 

             Echipe participante

Albesti 08, AS Cazanesti, Baraganul Ciulnita II, CS Amara II, Diana Scanteia, FC Traian, Gloria G. Ialomitei, Gloria Ograda, Ialomita Suditi, Real Cosambesti, Recolta Buiesti, Recolta Gh Lazar, Recolta Saveni, Unirea M. Kogalniceanu, Viitorul Valea Ciorii

 

Etapa 1 – 04.09.2021, ora 11:00
1. Recolta Gh Lazar - STA

2. Recolta Saveni - Viitorul Valea Ciorii   

3. AS FC Traian - Recolta Buesti   

4. Baraganul Ciulnita II - Real Cosambesti   

5. Ialomita Suditi - AS Cazanesti   

6. AS Diana Scânteia - Gloria Gura Ialomitei   

7. C.S. Amara II - Unirea M.Kogalniceanu   

8. Gloria Ograda - Albesti 08   

Etapa 2 – 11.09.2021, ora 11:00

1. Albesti 08 - STA

2. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II - Recolta Saveni   

3. Viitorul Valea Ciorii - AS FC Traian   

4. Recolta Buesti - Baraganul Ciulnita II   

5. Real Cosambesti - Ialomita Suditi   

6. AS Cazanesti - AS Diana Scânteia   

7. Gloria Gura Ialomitei - C.S. Amara II   

8. Unirea M.Kogalniceanu - Gloria Ograda   

Etapa 3 – 18.09.2021, ora 11:00

1. Recolta Saveni - STA

2. AS FC Traian - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II   

3. Baraganul Ciulnita II - Viitorul Valea Ciorii   

4. Ialomita Suditi - Recolta Buesti   

5. AS Diana Scânteia - Real Cosambesti   

6. C.S. Amara II - AS Cazanesti   

7. Gloria Ograda - Gloria Gura Ialomitei   

8. Albesti 08 - Unirea M.Kogalniceanu  

Etapa 4 – 25.09.2021, ora 11:00
1. Unirea M.Kogalniceanu - STA

2. Recolta Saveni - AS FC Traian   

3. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II - Baraganul Ciulnita II   

4. Viitorul Valea Ciorii - Ialomita Suditi   

5. Recolta Buesti - AS Diana Scânteia   

6. Real Cosambesti - C.S. Amara II   

7. AS Cazanesti - Gloria Ograda   

8. Gloria Gura Ialomitei - Albesti 08   

Etapa 5 – 02.10.2021, ora 11:00

1. FC Traian- STA

2. Baraganul Ciulnita II - Recolta Saveni   

3. Ialomita Suditi - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II   

4. AS Diana Scânteia - Viitorul Valea Ciorii    

5. C.S. Amara II - Recolta Buesti   

6. Gloria Ograda - Real Cosambesti   

7. Albesti 08 - AS Cazanesti   

8. Unirea M.Kogalniceanu - Gloria Gura Ialomitei   

Etapa 6 - 09.10.2021, ora 11:00
1.
Gloria Gura Ialomitei  - STA

2. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II - AS Diana Scânteia   

3. Recolta Saveni - Ialomita Suditi   

4. AS FC Traian - Baraganul Ciulnita II   

5. Viitorul Valea Ciorii - C.S. Amara II   

6. Recolta Buesti - Gloria Ograda   

7. Real Cosambesti - Albesti 08   

8. AS Cazanesti - Unirea M.Kogalniceanu   

Etapa 7 – 16.10.2021, ora 11:00

1. Baraganul Ciulnita II - STA

2. C.S. Amara II - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II   

3. AS Diana Scânteia - Recolta Saveni   

4. Ialomita Suditi - AS FC Traian   

5. Gloria Ograda - Viitorul Valea Ciorii   

6. Albesti 08 - Recolta Buesti   

7. Unirea M.Kogalniceanu - Real Cosambesti   

8. Gloria Gura Ialomitei - AS Cazanesti   

Etapa 8 – 23.10.2021, ora 11:00

1. AS Cazanesti    - STA

2. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II - Gloria Ograda   

3. Recolta Saveni - C.S. Amara II   

4. AS FC Traian - AS Diana Scânteia   

5. Baraganul Ciulnita II - Ialomita Suditi   

6. Real Cosambesti - Gloria Gura Ialomitei   

7. Recolta Buesti - Unirea M.Kogalniceanu   

8. Viitorul Valea Ciorii - Albesti 08   

Etapa 9 – 30.10.2021, ora 11:00

1. Ialomita Suditi - STA

2. Albesti 08 - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II   

3. Gloria Ograda - Recolta Saveni   

4. C.S. Amara II - AS FC Traian   

5. AS Diana Scânteia - Baraganul Ciulnita II   

6. Unirea M.Kogalniceanu - Viitorul Valea Ciorii   

7. Gloria Gura Ialomitei - Recolta Buesti   

8. AS Cazanesti - Real Cosambesti   

Etapa 10 – 06.11.2021, ora 11:00

1. Real Cosambesti   - STA

2. Recolta Gh. Lazar 2017 II - Unirea M.Kogalniceanu   

3. Recolta Saveni - Albesti 08   

4. AS FC Traian - Gloria Ograda   

5. Baraganul Ciulnita II - C.S. Amara II   

6. Ialomita Suditi - AS Diana Scânteia   

7. Recolta Buesti - AS Cazanesti   

8. Viitorul Valea Ciorii - Gloria Gura Ialomitei  

Etapa 11 – 13.11.2021, ora 11:00

1. AS Diana Scânteia  - STA

2. Gloria Gura Ialomitei - Recolta Gh. Lazar 2017 II   

3. Unirea M.Kogalniceanu - Recolta Saveni   

4. Albesti 08 - AS FC Traian   

5. Gloria Ograda - Baraganul Ciulnita II   

6. C.S. Amara II - Ialomita Suditi   

7. AS Cazanesti - Viitorul Valea Ciorii   

8. Real Cosambesti - Recolta Buesti   

Etapa 12 – 20.11.2021, ora 11:00

1.Recolta Buiesti - STA

2. Viitorul Valea Ciorii - Real Cosambesti   

3. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II - AS Cazanesti   

4. Recolta Saveni - Gloria Gura Ialomitei   

5. AS FC Traian - Unirea M.Kogalniceanu   

6. Baraganul Ciulnita II - Albesti 08   

7. Ialomita Suditi - Gloria Ograda   

8. AS Diana Scânteia - C.S. Amara II   

Etapa 13 – 27.11.2021, ora 11:00

1. CS Amara II- STA

2. Recolta Buesti - Viitorul Valea Ciorii   

3. Real Cosambesti - C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II   

4. AS Cazanesti - Recolta Saveni   

5. Gloria Gura Ialomitei - AS FC Traian   

6. Unirea M.Kogalniceanu - Baraganul Ciulnita II   

7. Albesti 08 - Ialomita Suditi   

8. Gloria Ograda - AS Diana Scânteia   

Etapa 14 – 04.12.2021, ora 11:00

1. Viitorul Valea Ciorii   - STA

2. C.S. Recolta Gh. Lazar 2017 II - Recolta Buesti   

3. Recolta Saveni - Real Cosambesti   

4. AS FC Traian - AS Cazanesti   

5. Baraganul Ciulnita II - Gloria Gura Ialomitei   

6. Ialomita Suditi - Unirea M.Kogalniceanu   

7. AS Diana Scânteia - Albesti 08   

8. C.S. Amara II - Gloria Ograda   

Etapa 15 – 11.12.2021, ora 11:00

1. Gloria Ograda- STA

2. Viitorul Valea Ciorii - Recolta Gh. Lazar 2017 II   

3. Recolta Buesti - Recolta Saveni   

4. Real Cosambesti - AS FC Traian   

5. AS Cazanesti - Baraganul Ciulnita II   

6. Gloria Gura Ialomitei - Ialomita Suditi   

7. Unirea M.Kogalniceanu - AS Diana Scânteia   

8. Albesti 08 - C.S. Amara II

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP