Miercuri, 14-11-2018

niciun meci

Joi, 15-11-2018

niciun meci

Vineri, 16-11-2018

niciun meci

Sambata, 17-11-2018

1 Sageata Victoria - Edu Sporting Iași 2003 Victoria / Victoria Juniori B1 - U17, etapa 12
2 Viitorul Halaucesti - LPS Iași 2003 Halaucesti / Halaucesti Juniori B1 - U17, etapa 12
3 stă - Forza Junior Costuleni / Juniori B1 - U17, etapa 12
4 Politehnica Iași 2003 - Edu Sporting Iași 2002 / Juniori B1 - U17, etapa 12
5 CS Juniorii Nectar Iași - Politehnica Iași 2006 / Juniori D - U13, Grupa A, etapa 12
6 Didi Junior Iași - LPS Iași 2007 / Juniori D - U13, Grupa A, etapa 12
7 CS Știința Miroslava 2007 - CSȘ Pașcani / Juniori D - U13, Grupa A, etapa 12
8 C.S.M. Pașcani - CSȘ Unirea Iași / Juniori D - U13, Grupa A, etapa 12
9 Progresul Iași - ACS Spartanii Iași 2006 / Juniori D - U13, Grupa A, etapa 12
10 Steaua Magică Iași - LPS Iași 2006 / Juniori D - U13, Grupa B, etapa 12
11 Forza Junior Costuleni - Politehnica Iași 2007 / Juniori D - U13, Grupa B, etapa 12
12 Pumas Iași - A.C.S. Luceafărul Iași / Juniori D - U13, Grupa B, etapa 12
13 CS Știința Miroslava 2006 - A.S. Țuțora / Juniori D - U13, Grupa B, etapa 12
14 ACS Spartanii Iași 2007 - Unirea Ruginoasa / Juniori D - U13, Grupa B, etapa 12
15 CS Juniorii Nectar Iași - CSȘ Unirea Iași / Juniori E - U11, Grupa B, etapa 12
16 LPS Iași 2009 - LPS Iași 2008 / Juniori E - U11, Grupa B, etapa 12
17 Steaua Magică Iași - Nordika Junior Iași / Juniori E - U11, Grupa B, etapa 12
18 Politehnica Iași 2009 - CS Știinta Miroslava / Juniori E - U11, Grupa B, etapa 12
19 stă - ACS Spartanii Iași 2009 / Juniori E - U11, Grupa B, etapa 12
20 LPS Iași 2005 - Steaua Magică Iași / Juniori C - Jud. U15, etapa 4
21 Nordika Junior Iași - Viitorul Tg. Frumos / Juniori C - Jud. U15, etapa 4
22 A.C.S. Atletic Iași - Sporting Iași / Juniori C - Jud. U15, etapa 4
23 CSȘ Pașcani - Politehnica Iași 2005 / Juniori C - Jud. U15, etapa 4
24 Unirea Ruginoasa - stă Ruginoasa / Ruginoasa Juniori C - Jud. U15, etapa 4

Duminica, 18-11-2018

1 stă - Didi Junior Iași / Gh. Ola - U10 ediția 2018, etapa 26
2 Sporting Iași - CS Juniorii Nectar Iași / Gh. Ola - U10 ediția 2018, etapa 26
3 Pumas Iași - Poli Moldova Iași / Gh. Ola - U10 ediția 2018, etapa 26
4 A.C.S. Atletic Iași - Steaua Magică Iași / Gh. Ola - U10 ediția 2018, etapa 26
5 Magic Trofeo Iași - Nordika Junior Iași / Gh. Ola - U10 ediția 2018, etapa 26
6 C.S.M. Politehnica Iași - L.P.S. Iași / Gh. Ola - U10 ediția 2018, etapa 26
7 C.S. Școlar Pașcani - ACS Spartanii Iași / Gh. Ola - U10 ediția 2018, etapa 26
8 stă - Didi Junior Iași / Gh. Ola - U10, etapa 26
9 A.C.S. Atletic Iași - Steaua Magică Iași / Gh. Ola - U10, etapa 26
10 Magic Trofeo Iași - Nordika Junior Iași / Gh. Ola - U10, etapa 26
11 C.S. Școlar Pașcani - ACS Spartanii Iași / Gh. Ola - U10, etapa 26
12 A.S. Țuțora - Avântul Golăiești Tutora / Tutora Liga a V-a, Seria I, etapa 11 11:00
13 Stejarul Dobrovat - AS Star Iasi Dobrovat / Dobrovat Liga a V-a, Seria I, etapa 11 11:00
14 Unirea Țibana - Prutul Prisăcani Tibana / Tibana Liga a V-a, Seria I, etapa 11 11:00
15 Astra Răducăneni - Voința Bosia Raducaneni / Raducaneni Liga a V-a, Seria I, etapa 11 11:00
16 Fulgerul Țibănesti 2016 - Viitorul Ciortești Tibanesti / Tibanesti Liga a V-a, Seria I, etapa 11 11:00
17 Voința Voinești - sta Voinesti / Voinesti Liga a V-a, Seria I, etapa 11 11:00
18 Avântul Tătăruși - Romwatt Hărmănești Tatarusi / Tatarusi Liga a V-a, Seria III, etapa 14 11:00
19 Recolta Conțești - Voința Moțca Contesti / Contesti Liga a V-a, Seria III, etapa 14 11:00
20 Siretul Stolniceni-Prăjescu - Viitorul 2014 Hălăucești Comunal / Stolniceni-Prajescu Liga a V-a, Seria III, etapa 14 11:00
21 CSM II Pașcani - Spicul Heleșteni Siretul / Pascani Liga a V-a, Seria III, etapa 14 11:00
22 AS Todiresti - N.G. Topile Todiresti / Todiresti Liga a V-a, Seria III, etapa 14 11:00
23 Unirea Al.I.Cuza - Biruința Miroslovești Al.I.Cuza / Al.I.Cuza Liga a V-a, Seria III, etapa 14 11:00
24 Activ Valea Seaca - Viitorul Muncel Comunal / Valea Seaca Liga a V-a, Seria III, etapa 14 11:00
25 A.S.S. Zimbru Boureni - Viitorul Brăești Motca / Motca Liga a V-a, Seria III, etapa 14 11:00
26 Viitorul Hârlau - CS Știința Miroslava II Harlau / Harlau Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 12:00
27 Unirea Ruginoasa - Progresul Deleni Ruginoasa / Ruginoasa Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 12:00
28 CS Stejarul Bârnova - Stejarul Sinești Barnova / Barnova Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 12:00
29 Gloria Românești - Unirea Mircești / Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 12:00
30 Moldova Cristești - CS Tomești Cristesti / Cristesti Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 12:00
31 A.S. Poly 2014 Iași - ASC Flacăra Erbiceni Victoria / Victoria Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 12:00
32 Gloria Bălțați - Unirea Scânteia Baltati / Baltati Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 12:00
33 CS Ciurea - Victoria Lețcani Ciurea / Ciurea Liga a IV-a, Seniori, etapa 14 12:00

Luni, 19-11-2018

niciun meci

Marti, 20-11-2018

niciun meci
oferta portal echipe