Meciuri arbitrate
Sambata, 26 Mai 2018, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1, etapa 22
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Sambata, 26 Mai 2018, 12:00
Teren: Vointa-Comunal / PERIS
Marti, 15 Mai 2018, 20:15
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 20
Teren: coresi / bucuresti
Marti, 15 Mai 2018, 20:15
Teren: coresi / bucuresti
Marti, 15 Mai 2018, 18:15
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 20
Teren: coresi / bucuresti
Marti, 15 Mai 2018, 18:15
Teren: coresi / bucuresti
Luni, 7 Mai 2018, 18:30
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 19
Teren: penitenciar / jilava
Luni, 7 Mai 2018, 18:30
Teren: penitenciar / jilava
Duminica, 29 Aprilie 2018, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 18
Teren: Central / Sabareni
Duminica, 29 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Central / Sabareni
Luni, 23 Aprilie 2018, 20:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 17
Teren: /
Luni, 23 Aprilie 2018, 20:00
Teren: /
Duminica, 15 Aprilie 2018, 09:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1, etapa 19
Teren: Central / AFUMATI
Duminica, 15 Aprilie 2018, 09:00
Teren: Central / AFUMATI
teren AFUMATI
Duminica, 15 Aprilie 2018, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 16
Teren: Central / Petrechioaia
Duminica, 15 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Central / Petrechioaia
Sambata, 7 Aprilie 2018, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 15
Teren: pasarea / branesti
Sambata, 7 Aprilie 2018, 12:00
Teren: pasarea / branesti
Marti, 3 Aprilie 2018, 12:15
JUNIORI E (2007-2008), etapa 23
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Marti, 3 Aprilie 2018, 12:15
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
teren BERCENI
Marti, 3 Aprilie 2018, 18:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 14
Teren: coresi / bucuresti
Marti, 3 Aprilie 2018, 18:00
Teren: coresi / bucuresti
Sambata, 31 Martie 2018, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1, etapa 14
Teren: penitenciar / jilava
Sambata, 31 Martie 2018, 12:00
Teren: penitenciar / jilava
Sambata, 17 Martie 2018, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1, etapa 12
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Sambata, 17 Martie 2018, 12:00
Teren: ,,Parc ' / BRAGADIRU
Duminica, 11 Martie 2018, 11:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 20
Teren: /
Duminica, 11 Martie 2018, 11:00
Teren: /
Teren PIPERA
Duminica, 11 Martie 2018, 13:00
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 2, etapa 14
Teren: Sinesti / VOLUNTARI
Duminica, 11 Martie 2018, 13:00
Teren: Sinesti / VOLUNTARI
Teren PIPERA
Luni, 20 Noiembrie 2017, 15:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 11
Teren: energoutilaj / bucuresti
Luni, 20 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: energoutilaj / bucuresti
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 11
Teren: Catalin Haldan / Branesti
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Catalin Haldan / Branesti
Marti, 14 Noiembrie 2017, 18:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 10
Teren: coresi / bucuresti
Marti, 14 Noiembrie 2017, 18:00
Teren: coresi / bucuresti
Marti, 14 Noiembrie 2017, 16:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 10
Teren: coresi / bucuresti
Marti, 14 Noiembrie 2017, 16:00
Teren: coresi / bucuresti
Luni, 6 Noiembrie 2017, 15:30
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 9
Teren: penitenciar / jilava
Luni, 6 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: penitenciar / jilava
Joi, 2 Noiembrie 2017, 13:30
JUNIORI E (2007-2008), etapa 16
Teren: Central / BALOTESTI
Joi, 2 Noiembrie 2017, 13:30
Teren: Central / BALOTESTI
teren BALOTESTI
Joi, 2 Noiembrie 2017, 11:00
JUNIORI B1(2001-2002)plai-off, etapa 10
Teren: buftea / buftea
Joi, 2 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: buftea / buftea
Joc AMINAT de comun ACORD(se REPROGRAMEAZA) NOTA: se REPROGRAMEAZA joi -02-11-2017 ORA 11:00 teren PIPERA.
Sambata, 28 Octombrie 2017, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1, etapa 8
Teren: Central / MAGURELE
Sambata, 28 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Central / MAGURELE
Luni, 23 Octombrie 2017, 19:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 7
Teren: /
Luni, 23 Octombrie 2017, 19:00
Teren: /
Duminica, 22 Octombrie 2017, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 7
Teren: Pescarusul / GRADISTEA
Duminica, 22 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Pescarusul / GRADISTEA
Marti, 17 Octombrie 2017, 16:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, CUPA ROMANIEI ETAPA 1 2017, etapa 1
Teren: ion tiriac / bucuresti
Marti, 17 Octombrie 2017, 16:00
Teren: ion tiriac / bucuresti
Sambata, 14 Octombrie 2017, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1, etapa 6
Teren: Central / MAGURELE
Sambata, 14 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Central / MAGURELE
Luni, 9 Octombrie 2017, 17:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 5
Teren: Central / Domnesti
Luni, 9 Octombrie 2017, 17:00
Teren: Central / Domnesti
Duminica, 8 Octombrie 2017, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 5
Teren: Central / Burias
Duminica, 8 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Central / Burias
Sambata, 7 Octombrie 2017, 16:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 10
Teren: comunal / 1decembrie
Sambata, 7 Octombrie 2017, 16:00
Teren: comunal / 1decembrie
teren 1 DECEMBRIE
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:30
JUNIORI B1(2001-2002)plai-off, etapa 8
Teren: central / chjajna
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:30
Teren: central / chjajna
teren ROSU
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:00
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, etapa 21
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:00
Teren: /
teren ROSU
Marti, 3 Octombrie 2017, 17:00
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 4
Teren: comunal / 1decembrie
Marti, 3 Octombrie 2017, 17:00
Teren: comunal / 1decembrie
Vineri, 29 Septembrie 2017, 17:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1, etapa 4
Teren: floreasca / bucuresti
Vineri, 29 Septembrie 2017, 17:00
Teren: floreasca / bucuresti
Luni, 25 Septembrie 2017, 17:30
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 3
Teren: penitenciar / jilava
Luni, 25 Septembrie 2017, 17:30
Teren: penitenciar / jilava
Duminica, 24 Septembrie 2017, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 2, etapa 3
Teren: Pescarusul / GRADISTEA
Duminica, 24 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Pescarusul / GRADISTEA
Marti, 19 Septembrie 2017, 17:30
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, etapa 2
Teren: romprim / bucuresti
Marti, 19 Septembrie 2017, 17:30
Teren: romprim / bucuresti
Sambata, 16 Septembrie 2017, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1, etapa 2
Teren: /
Sambata, 16 Septembrie 2017, 12:00
Teren: /
Duminica, 10 Septembrie 2017, 09:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 5
Teren: /
Duminica, 10 Septembrie 2017, 09:00
Teren: /
teren PIPERA
Sambata, 9 Septembrie 2017, 12:00
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1, etapa 1
Teren: Central / Domnesti
Sambata, 9 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Central / Domnesti
Miercuri, 30 August 2017, 09:00
JUNIORI C (2003-2004), etapa 3
Teren: Sinesti / VOLUNTARI
Miercuri, 30 August 2017, 09:00
Teren: Sinesti / VOLUNTARI
teren PIPERA
Duminica, 27 August 2017, 12:00
JUNIORI B1(2001-2002)plai-off, etapa 2
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
Duminica, 27 August 2017, 12:00
Teren: Teren ISLAZ / ISLAZ
teren PASAREA
Sambata, 19 August 2017, 10:00
JUNIORI B1(2001-2002)plai-off, etapa 1
Teren: Central / CERNICA
Sambata, 19 August 2017, 10:00
Teren: Central / CERNICA
CALDARARU
Miercuri, 16 August 2017, 18:00
JUNIORI E (2007-2008), etapa 1
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
Miercuri, 16 August 2017, 18:00
Teren: INTERGAZ / POPESTI-LEORDENI
TERTEN INTER GAZ