Informari si comunicate
10-12-2018
Turneul "GHEORGHE OLA " 2019

Comisia de COMPETITII pentru turneul "GHEORGHE OLA "2019 va informeaza ca asteapta CERERILE de INSCRIERE la juniori 2010/2011 si TABELELE cu jucatori VIZAT de CLUB.

detalii...
10-12-2018
VIZA 2019

Pentru VIZA 2019 sinteti asteptati cu LEGITIMATIILE.

detalii...
01-10-2018
ORGANIZARE CURSURI LICENTA C UEFA

INSCRIERILE PENTRU OBTINEREA LICENTEI C UEFA CAT SI PENTRU REINNOIREA LICENTEI C UEFA SE FAC PANA LA DATA DE 15.10.2018

detalii...
24-09-2018
Informari pentru arbitri!!!

Antrenamente & Analiza video (clipuri CCA)

detalii...
21-09-2018
INSCRIERI SCOALA ARBITRI!!!!

ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ILFOV PRIN COMISIA JUDEȚEANĂ DE ARBITRI ILFOV ORGANIZEAZĂ CURS DE FORMARE „ARBITRI DE FOTBAL”

detalii...
18-06-2018
18-06-2018
13-06-2018
Editia 2018/2019 LIGA 4 si LIGA 5

Editia 2018/2019 LIGA 4 cu juniori in deschidere si LIGA 5 fara juniori.

detalii...
07-06-2018
TRANSFERURI JUCATORI vara-toamna 2018

Perioada de TRANSFER de jucatori la A.J.F.ILFOV 11-06-2018-02-..-09-2018.Transferurile se APROBA doar pentru CLUBURILE care au depus CERERE de INSCRIERE pentru EDITIA 2018/2019 si cu situatia platilor la zi .

detalii...
06-06-2018
ADUNARE GENERALA ORDINARA COPII SI JUNIORI

SE CONVOACA MEMBRII AFILIATI COPII SI JUNIORI PENTRU DATA DE 02-08-2018 ,ORA 18:00 ,LA SEDIUL A.J.F.ILFOV PENTRU EDITIA 2018/2019

detalii...
toate comunicatele

ACS CORBEANCA

Localitatea CORBEANCA

Informatii generale
Culori alb-rosu
Teren Central / CORBEANCA
Adresa STR SPORTULUI NR 2
Tel/Fax 021-2666031
Email cscorbeanca@yahoo.com
Contact 0212666010
Staff-ul echipei
Presedinte Marin Daniel
Secretar
Vicepresedinte MAVRODIN MARIAN
Organizator de competitii
Antrenor Mihalache Marian
Antrenor copii Mihalache Marian
Medic As.Talamete Ionelia
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACADEMIA MARIAN CRISTESCU 1 18 18 0 0 105-11 54p +27
2ACS CORBEANCA18123380-2639p+12
3 ACS FULGERUL CERNICA 18 12 1 5 53-22 37p +10
4CS OTOPENI18113477-2536p+9
5 FC VOLUNTARI SA 18 7 4 7 45-47 25p -2
6AS SCOALA DE FOTBAL ARD SNAGOV1872941-5123p-4
7 CS TUNARI 18 5 2 11 30-66 17p -10
8ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA18411317-12113p-14
9 AS VOINTA SNAGOV 18 3 3 12 30-53 12p -15
10ACS VOINTA 201018111613-694p-23
Competitii in care participa / a participat
Primavara - Toamna 2009-2010 editia 2018 - Gheorgh, Seria 1, 2019-2020
Primavara - Toamna 2009-2010 editia 2018 - Gheorgh, Seria 1, 2019-2020
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018, 2018-2019
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2, 2018-2019
JUNIORI E EDITIA 2018-2019, 2018-2019
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019, 2018-2019
LIGA 5 EDITIA 2018/2019, 2018-2019
Juniori EDITIA INTERMEDIARA 2019 martie-iunie, 2018-2019
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1, 2018-2019
JUNIORI E (2007-2008), 2017-2018
JUNIORI F (2009-2010), 2017-2018
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, 2017-2018
CAMPIONAT OLD-BOYS 2017-2018, 2017-2018
Primavara - Toamna 2009-2010 editia 2018 - Gheorgh, Seria 1, 2017-2018
JUNIORI D EDITIA 2016-2017, JUNIORI D SERIA A-2-A, 2016-2017
LIGA A-4-A EDITIA 2016-2017, LIGA A-4-A SERIA 2, 2016-2017
JUNIORI 2008-2009 EDITIA 2016-2017, 2016-2017
CUPA ROMANIEI EDITIA 2016-2017, 2016-2017
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, 2016-2017
JUNIORI E EDITIA 2016-2017, 2016-2017
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 1, 2015-2016
JUNIORI E , 2015-2016, Juniori E locurile 3-4, 2015-2016
JUNIORI D , 2015-2016, Juniori D Turneu locurile 7-8, 2015-2016
CUPA ROMANIEI, CUPA ROMANIEI ETAPA 1, 2015-2016
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 1, 2015-2016
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1, 2015-2016
JUNIORI B1 , 2015-2016, 2015-2016
Liga a IV-a, Seniori, 2012-2013
Liga a IV-a, Juniori, 2012-2013
Juniori C, 2012-2013
Juniori E, 2012-2013
PLAY-OFF LIGA A 4-A, 2012-2013
Cupa Romaniei, 2011-2012
Liga a 4-a, Seniori, 2011-2012
Liga a 4-a, Juniori, 2011-2012
Juniori D, 2011-2012
Liga a IV-a, Juniori, 2010-2011
Liga a IV-a, PlayOff Liga a IV-a, 2010-2011
Juniori E, 2010-2011
Juniori C, 2010-2011
Liga a IV-a, Seniori, 2010-2011
Cupa Romaniei, 2010-2011
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ALECU GIGI 24-07-1997 A-100
2 ALEXANDRU GABRIEL - LAURENTIU 1994-11-22 A-95
3 ANDRONE BOGDAN - STEFAN 08-06-2001 A-66
4 ANDRONE DANIEL 25-09-2000 A-83
5 ANDRONE VLADUT - MARIAN 29-06-1999 A-82
6 ANGHEL ALEXANDRU - EDUARD 13-03-2002 A-67
7 AZAMFIREI MIHAI - CLAUDIU 15-10-1993 A-84
8 BADILA CLAUDIU -MARIUS 16-08-1977 12739
9 BARBU DANIEL - GEORGE 24-03-1998 B-92
10 BARBU MIHAI - MARIAN 12-12-1996 B-93
11 BOICIUC FLORIN 22-12-1978 15342
12 BRATULESCU GEORGE - ADRIAN 01-08-1991 6141
13 CAPALAU DAN - ALEXANDRU 19-08-1991 4327
14 CEAUS BOGDAN 29-01-1986 8863
15 COCICOV LUCIAN 17-11-1979 11029
16 CONSTANTIN GHEORGHE - NICOLAE 24-08-1985 23850
17 DORCA CRISTIAN - SORIN 11-07-2002 D-166
18 DRAGOMIRESCU CRISTIAN 02-12-1998 D-110
19 DUMITRASCU GABRIEL - MARIAN 11-11-1994 D-221
20 DUMITRU DANUT - IONEL 04-07-1988 5540
21 DUMITRU GABRIEL 03-11-2002 D-140
22 DUMITRU IONUT 16-06-1992 D-103
23 FLORESCU CONSTANTIN 21-05-1986 F-35
24 FRUSINA ALIN - NICOLAE 02-10-1995 F-19
25 FRUSINA MIHAI - SEBASTIAN 2000-11-03 F-27
26 GHEORGHE ALEXANDRU - MARIAN 13-12-1987 4085
27 GHEORGHE AUREL - PETRICA 16-12-1998 G-88
28 GHEORGHE LUIS - CATALIN 06-09-1997 G-129
29 GHEORGHE MARIUS 06-09-1997 G-90
30 GHEORGHE MAURO - MARIAN 25-04-1991 5415
31 GHEORGHE NICUSOR - IULIAN 09-06-1993 G-53
32 GHITA ADRIAN 01-06-1992
33 GIGIRTU CLAUDIU - ADRIAN 08-04-1998 G-89
34 GRIGORE BOGDAN - MARIUS 11-05-1987 9874
35 IACOB ALEXANDRU - DANIEL 24-07-1987 479
36 IANOS FLORIN - IONUT 26-07-1993 I-100
37 ION ALEXANDRU - GEORGE 24-03-1999 I-162
38 ION GEORGE - CRISTIAN 31-03-1992 I-176
39 IONITA GEORGE 05-06-1994 I-56
40 IONITA IONEL 11-01-1996 I-99
41 IONITA ROBERT 23-08-1983 5996
42 IOSUB ALEXANDRU - CONSTANTIN 06-07-1993 I-07
43 IOSUB ROBERT - MARIAN 11-05-2000 I-101
44 KALTENBEK MARIUS - NICOLAE 16-04-1975 4631
45 LIXANDRU MARIAN - ANDREI 30-12-2001 L-28
46 LORENT ISIDOR - ALEXANDRU 15-01-1989 L-039
47 MACOVEI IONUT - FLORIN 08-04-1982 M-185
48 MANEA BOGDAN - IULIAN 18-06-1999 M-107
49 MARIN ANDREI - IONUT 03-10-1997 M-54
50 MARIN GEORGE - IULIAN 24-04-1999 M-149
51 MARIN VALENTIN 14-08-2000 M-156
52 MIHAI IULIAN - IONUT 18-03-2001 M-108
53 MOCANU CATALIN 25-06-1983 19627
54 MOCOFAN COSTEL - CORNEL 27-10-1984 14483
55 MURARIU ANDREI - ALEXANDRU 05-11-1990 11279
56 NAON PAUL IONUT 29-06-1996 N-27
57 NEACSU MARIUS - CRISTIAN 04-03-1997 N-75
58 NICOARA VIOREL - ALEX 29-07-1987 2747
59 NICOLAE CATALIN - ANDREI 30-03-1988 N-62
60 NICOLAE DANUT - FLORIN 13-04-1999 N-111
61 PANA BOGDAN - ANDREI 31-08-1989 P-74
62 PANA MARIUS - EMIL 12-05-1985 23661
63 POPA CATALIN - EUGEN 02-05-1995 22067
64 POTCOAVA GEORGE - CATALIN 29-06-1998 P-96
65 RADU STEFAN 01-02-1990 R-021
66 RADULESCU MARIAN 22-11-1978 R-06
67 SANDU MARIAN - DANIEL 19-08-1993 S-121
68 SNAGOVEANU CATALIN - CRISTIAN 27-09-1989 5148
69 STANCU BOGDAN - CRISTIAN 04-01-1995 S-72
70 STANCU EMIL - BOGDAN 05-06-2001 S-190
71 STANCU EMIL - MIRCEA 25-09-1996 S-124
72 STERE TINEL - IONUT 03-03-1989 S-220
73 STOICA BENIAMIN - IACOB 01-09-1985 S-157
74 STOICA GEORGE - GABRIEL 26-08-1985 22639
75 TAMARJAN ROBERT - MARIAN 01-02-1986 T-79
76 TUDOR MIHAITA - AUREL 17-02-1993 T-25
77 TUDOR NICUSOR-IULIAN-GABRIEL 29-05-1996 T-50
78 VASILCOVICI COSTIN - LIVIU 09-05-1995 V-25
79 VASILE FLORIN - CATALIN 31-03-1997 V-23
80 VINTILA NICOLAE 07-06-2000 V-46
81 VOICILA FLORIN 13-01-2000 V-47
82 VOLOACA STEFAN - CIPRIAN 25-06-1994 V-68
83 ZANFIR CATALIN - ANDREI 06-12-1999 Z-15
Meciurile disputate in sezonul actual
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 13
24-11-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren CALDARARU
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 12
18-11-2018
CS SPORTUL SNAGOV
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 11
11-11-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren PERIS
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 10
03-11-2018
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 9
28-10-2018
A.C.S. COCO Athletic BUFTEA
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 8
20-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren GHERMANESTI
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 7
14-10-2018
FC VOLUNTARI SA
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 6
07-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren BALOTESTI
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 5
30-09-2018
AFC JUNIORS BERCENI 2
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 4
22-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren PANTELIMON
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 2 Etapa 1
ACS UNIREA DOBROIESTI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 17
17-11-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren ROSU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 16
10-11-2018
FC VOLUNTARI 2 SA
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 14
01-11-2018
ACS UNIREA DOBROIESTI
Observatii: Teren CORBEANCA(etapa INTERMEDIARA)
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 13
27-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren GHERMANESTI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 12
20-10-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 11
13-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren DOMNESTI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 10
06-10-2018
CS TUNARI
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 9
05-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren GHERMANESTI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 8
29-09-2018
CS OTOPENI
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 7
23-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren BALOTESTI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 6
19-09-2018
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 5
16-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren CLINCENI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 4
08-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren CALDARARU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 3
05-09-2018
CS AFUMATI
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 2
02-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren INTER-GAZ
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 1
28-08-2018
FC VOLUNTARI SA
Observatii: Teren CORBEANCA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 15
ACS CORBEANCA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 14
ACS CORBEANCA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 13
ACSF ATHLETICO FLOREASCA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 12
FRATIA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 11
ACS CONSTRUCTORUL BOLINTIN DEAL
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 10
AS VICTORIA 2
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 9
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 8
AS PRUNDU
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 7
FC UNION
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 6
01-10-2018
ACS CORBEANCA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 5
AS VICTORIA BUCURESTI
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 4
ASSG 162
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 3
ACS CORBEANCA
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 2
DAIMON SPORT CLUB
OLD-BOYS EDITIA 2018-2019 Etapa 1
ACS CORBEANCA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 13
ACS CORBEANCA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 12
25-11-2018
CS GLINA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 11
18-11-2018
CSO BRAGADIRU
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 10
11-11-2018
ACS CORBEANCA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 9
03-11-2018
AS SPERANTA SABARENI
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 8
28-10-2018
ACS CORBEANCA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 7
20-10-2018
ACS VIITORUL DOMNESTI
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 6
14-10-2018
ACS CORBEANCA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 5
AS VOINTA DIRZA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 4
30-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren BURIAS
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 3
23-09-2018
AS NATANDI
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 2
16-09-2018
ACS CORBEANCA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 1
ACS VIITORUL VIDRA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 22
03-11-2018
ACS FULGERUL CERNICA
Observatii: Teren OSTRAT(ultima ETAPA)
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 21
01-11-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren TUNARI(etapa INTERMEDIARA)
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 19
21-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 18
13-10-2018
FC VOLUNTARI SA
Observatii: Teren OSTRAT
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 17
06-10-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren GHERMANESTI
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 16
29-09-2018
CS OTOPENI
Observatii: Teren OSTRAT
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 14
22-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren BUFTEA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 13
15-09-2018
AS SCOALA DE FOTBAL ARD SNAGOV
Observatii: Teren OSTRAT
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 12
09-09-2018
ACS CORBEANCA
Observatii: Teren CREVEDIA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 11
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 10
CS TUNARI
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 8
ACADEMIA MARIAN CRISTESCU 1
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 7
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 6
AS VOINTA SNAGOV
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 5
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 3
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 2
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 1 Etapa 1
ACS VOINTA 2010
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 6
CS CONCORDIA CHIAJNA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 5
ACADEMIA MARIAN CRISTESCU 1
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 4
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 3
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 2
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 1
CSO BRAGADIRU
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe