Informari si comunicate
13-12-2018
Propuneri completare si modificare R.O.A.F. (Bucuresti,06-12-2018)

Text nou- 1 Jucatorii juniori cu exceptia portarului,pot juca 135 de min.in doua jocuri in decurs de 24 de ore ,daca unul din cele doua jocuri se desfasoara cel mai devreme in ziua imediat urmatoare. Comisia de Competitii A.J.F.ILFOV .

detalii...
10-12-2018
Turneul "GHEORGHE OLA " 2019

Comisia de COMPETITII pentru turneul "GHEORGHE OLA "2019 va informeaza ca asteapta CERERILE de INSCRIERE la juniori 2010/2011 si TABELELE cu jucatori VIZAT de CLUB.

detalii...
10-12-2018
VIZA 2019

Pentru VIZA 2019 sinteti asteptati cu LEGITIMATIILE.

detalii...
01-10-2018
ORGANIZARE CURSURI LICENTA C UEFA

INSCRIERILE PENTRU OBTINEREA LICENTEI C UEFA CAT SI PENTRU REINNOIREA LICENTEI C UEFA SE FAC PANA LA DATA DE 15.10.2018

detalii...
24-09-2018
Informari pentru arbitri!!!

Antrenamente & Analiza video (clipuri CCA)

detalii...
21-09-2018
INSCRIERI SCOALA ARBITRI!!!!

ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ILFOV PRIN COMISIA JUDEȚEANĂ DE ARBITRI ILFOV ORGANIZEAZĂ CURS DE FORMARE „ARBITRI DE FOTBAL”

detalii...
18-06-2018
18-06-2018
13-06-2018
Editia 2018/2019 LIGA 4 si LIGA 5

Editia 2018/2019 LIGA 4 cu juniori in deschidere si LIGA 5 fara juniori.

detalii...
07-06-2018
TRANSFERURI JUCATORI vara-toamna 2018

Perioada de TRANSFER de jucatori la A.J.F.ILFOV 11-06-2018-02-..-09-2018.Transferurile se APROBA doar pentru CLUBURILE care au depus CERERE de INSCRIERE pentru EDITIA 2018/2019 si cu situatia platilor la zi .

detalii...
toate comunicatele

CSO BRAGADIRU

Localitatea BRAGADIRU

Informatii generale
Anul infiintarii 2010
Culori Rosu - Albastru
Teren ,,Parc ' / BRAGADIRU
Adresa intr. Povernei nr.6 bl. P41 ap.17 Bragadiru
Tel/Fax 0728008061
Contact 0214480795
Staff-ul echipei
Presedinte ANTONESCU PETRE
Secretar
Vicepresedinte ZAHARIA MIHAI
Organizator de competitii
Antrenor
Antrenor copii Jarca Vasile
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS CONCORDIA CHIAJNA 16 14 1 1 77-20 43p +16
2AS SCOALA DE FOTBAL ARD SNAGOV16124071-540p+16
3 CS SPORTUL SNAGOV 16 12 3 1 62-16 39p +15
4ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA16122272-1938p+14
5 CS POPESTI LEORDENI 16 11 1 4 59-27 34p +10
6FC VOLUNTARI SA1692562-3429p+8
7 CSO BRAGADIRU 16 8 4 4 42-17 28p +1
8ACS CORBEANCA1681738-3925p+1
9 ACS FULGERUL CERNICA 16 7 3 6 40-45 24p 0
10CS OTOPENI1665544-3223p-1
11 ACS UNIREA DOBROIESTI 16 5 1 10 39-56 16p -11
12CS AFUMATI16421038-5614p-7
13 FC VOLUNTARI 2 SA 16 3 2 11 36-80 11p -13
14ACS FC ACADEMICA CLINCENI16311223-6110p-11
15 CS TUNARI 16 2 3 11 26-72 9p -18
16ACS VIITORUL DOMNESTI16131230-726p-18
17 CS BALOTESTI 16 0 0 16 25-133 0p -21
Competitii in care participa / a participat
Primavara - Toamna 2009-2010 editia 2018 - Gheorgh, Seria 2, 2019-2020
Primavara - Toamna 2009-2010 editia 2018 - Gheorgh, Seria 2, 2019-2020
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 1 U15, 2018-2019
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 3 U15, 2018-2019
JUNIORI E EDITIA 2018-2019, 2018-2019
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1, 2018-2019
LIGA 5 EDITIA 2018/2019, 2018-2019
Juniori EDITIA INTERMEDIARA 2019 martie-iunie, 2018-2019
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2, 2018-2019
C-2 juniori (2004/2005) editia 2018/2019, 2018-2019
CUPA ROMANIEI EDITIA 2018-2019, CUPA ROMANIEI TURUL 1, 2018-2019
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018, 2018-2019
JUNIORI C (2003-2004), 2017-2018
JUNIORI D (2005-2006), JUNIORI D SERIA 1, 2017-2018
JUNIORI E (2007-2008), 2017-2018
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, 2017-2018
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, LIGA A-4-A SERIA 1, 2017-2018
CUPA ROMANIEI EDITIA 2017-2018, CUPA ROMANIEI TURUL 2, 2017-2018
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, CUPA ROMANIEI ETAPA 1 2017, 2017-2018
Primavara - Toamna 2009-2010 editia 2018 - Gheorgh, Seria 2, 2017-2018
LIGA A-4-A EDITIA 2017-2018, BARAJ LIGA 3 TUR-RETUR, 2017-2018
CAMPIONAT 2008-2009 PRIMAVARA-TOAMNA 2017, 2016-2017
CUPA ROMANIEI EDITIA 2016-2017 etapa 3, 2016-2017
CUPA ROMANIEI EDITIA 2016-2017, 2016-2017
LIGA A-4-A EDITIA 2016-2017, LIGA A-4-A SERIA 1, 2016-2017
JUNIORI D EDITIA 2016-2017, JUNIORI D SERIA 1, 2016-2017
JUNIORI B1 JUDETEAN EDITIA 2016-2017, 2016-2017
JUNIORI E EDITIA 2016-2017, 2016-2017
JUNIORI C , 2015-2016, JUNJIORI C SERIA 2, 2015-2016
JUNIORI D , 2015-2016, JUNIORI D SERIA 2, 2015-2016
JUNIORI E , 2015-2016, JUNIORI E SERIA 2, 2015-2016
LIGA A 4-A , 2015-2016, SERIA 1, 2015-2016
CUPA ROMANIEI, CUPA ROMANIEI ETAPA 1, 2015-2016
CUPA ROMANIEI, SEMIFINALE, 2015-2016
JUNIORI C , 2015-2016, Juniori C Turneu locurile 7-10, 2015-2016
JUNIORI D , 2015-2016, Juniori D Turneu locurile 7-8, 2015-2016
JUNIORI E , 2015-2016, Juniori E locurile 3-4, 2015-2016
CUPA ROMANIEI, FINALA, 2015-2016
LIGA A 4-A , 2015-2016, Play-off liga a-4-a , editia 2015-2016, 2015-2016
JUNIORI C 2014-2015, SERIA 2, 2014-2015
JUNIORI E 2014-2015, 2014-2015
TURNEU JUNIORI C LOCURILE 5-6, 2014-2015
JUNIORI C EDITIA 2013-2014, 2012-2013
Juniori D, 2012-2013
Liga a 4-a, Seniori, 2011-2012 (pana in etapa 26)
Liga a 4-a, Juniori, 2011-2012
Juniori D, 2011-2012
Cupa Romaniei, 2011-2012
Cupa Romaniei, 2010-2011
Juniori E, 2010-2011
Juniori C, 2010-2011
Liga a IV-a, Seniori, 2010-2011
Liga a IV-a, Juniori, 2010-2011
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ALBU ANTONIO - MIHAIL 05-10-1986 16065
2 APOSTOL ADRIAN - FLORIN 11-07-1995 A-61
3 BADUCU ANDREI - NICOLAE 09-07-1997 B-103
4 BALAS ADRIAN 14-02-1982 15308
5 CAPALAU MIHAI - GABRIEL 15-09-1994 9528
6 CHINA VALENTIN - ALEXANDRU - VIOREL 06-04-1998 C-194
7 CHIRIAC ROBERT - MIHAI 06-10-1997 C-94
8 COCIOC DANIEL - ANDREI 19-05-1992 13457
9 CONSTANTIN ANDREI - CLAUDIU 19-12-1995 C-95
10 CONSTANTIN IONUT 05-03-1988 8352
11 CONSTANTINESCU MARIUS 03-03-1993 22194
12 COSTEA MARIAN - CLAUDIU 14-07-1991 C-91
13 CRAIOVEANU STEFAN - IULIAN 27-05-2000 C-131
14 CRISAN ALEXANDRU - MARIUS 06-11-1999 C-117
15 DIAC NICOLAE - ION - ELVIS 17-10-1983 15400
16 DINU MARIAN - COSTIN 03-05-1985 1319
17 DOOGARU TEODOR - SERGIU 06-08-1997 D-88
18 DUCA CRISTIAN 03-03-1988 5009
19 DUMITRA BOGDAN -DANIEL 09-02-1994
20 DUMITRESCU CRISTIAN - FLORENTIN 14-08-1997 D-90
21 DUMITRU CONSTANTIN - FLORIN 15-12-1993 1042
22 DUMITRU MIHAI - FLORIN 07-04-1985 1265
23 DUMITRU VIOREL - GABRIEL 07-10-2000 D-89
24 ENE FLORIN - DAN 26-07-1985 24208
25 FILIP CRISTIAN - DANIEL 18-01-2002 F-39
26 FLEFLE CRISTIAN - ALEXANDRU 22-07-1989 22101
27 GAVRIL STEFAN - IONUT 12-01-1998 G-71
28 GRIGORE SORIN 23-03-1989 9862
29 IAMANDI LEONARD - FLORIN 04-08-1987 159
30 ILIE MARIUS - CORNEL 13-08-1988 1617
31 ILIE MIREL - ANDREI 06-01-1988 I-007
32 IONESCU FLORIN 25-01-1982 13214
33 IONITA CATALIN - IONUT 1992-11-27 I-154
34 IONITA ROSSI - CONSTANTIN 26-04-1994 I-03
35 ISPAS ALEXANDRU 22-11-1993 I-12
36 LAZAR EMANUEL - ROBERTO 1993-12-21 L-20
37 LEFTER GEORGE - BOGDAN 12-01-1996 L-43
38 LINCU STEFAN - LAURENTIU 27-03-1986 30873
39 LUPU MARIUS 13-06-1996 L-22
40 MEHEDINTEANU MARIAN 04-02-1987 1874
41 MIHAI IONUT 08-02-1994 M-81
42 MIHAI IONUT - SORIN 14-11-1997 M-151
43 MOISE GEORGE - GABRIEL 03-03-1993 M-172
44 MUTIS FLORIN - ADRIAN 06-03-1997 M-86
45 NAE ANDREI 25-05-2002 N-87
46 NEACSU MIHAI - COSMIN 06-05-1997 N-90
47 NEAGU ANDREI - DANIEL 16-12-1986 2199
48 NITA MARIUS - IULIAN 25-07-1981 2335
49 OLTEANU COSTEL 05-09-1982 5331
50 PADUREANU ALEXANDRU - MARIN 16-07-1997 P-88
51 PREDA CLAUDIU - GABRIEL 10-11-1997 P-134
52 PREDA MADALIN - ANDREI 21-07-1997 P-99
53 PUTULAN ALEXANDRU - GABRIEL 19-04-2000 P-95
54 RADU CONSTANTIN - TIBERIU 10-04-1991 7743
55 RADU COSMIN - NICOLAE 03-03-1992 9987
56 RADUT ILIE - VALENTIN 23-10-1983 25000
57 SANDU GEORGE - VALENTIN 23-09-1992 S-210
58 STAN ADRIAN - GABRIEL 22-01-1999 S-168
59 STAN ALEXANDRU - IONEL 26-11-1993 S-129
60 STAN VIOREL - DANIEL 07-09-2000 S-169
61 STANCU IANIS - MIHAI 15-11-2001 S-130
62 STATE IONUT 14-07-2000 S-100
63 STEFAN ION 17-05-2001 S-128
64 STEFAN MARIAN - ROBERT 13-06-2001 S-149
65 SYED HASSAN - RAZA 30-05-2001 S-167
66 TANASE FLORIN 24-01-1996 T-67
67 TANASE IULIAN - VASILE 1993-07-22 T-93
68 TAPALAGA DANIEL 29-04-1994 T-41
69 UNGUREANU MIHAI - DRAGOS 10-09-2000 U-09
70 VALACHE VALENTIN 25-08-1972 49038
71 VLADU MARIUS - FLORIN 07-10-1982 21004
72 VOICU VALENTIN - MARIUS 17-02-2001 V-73
73 VREMES ALEXANDRU - GABRIEL 20-09-2000 V-74
74 VULPOIU PAUL - GABRIEL 22-02-1991 V-71
75 ZAMFIR GHEORGHE - FLORIN 13-02-1996 Z-07
Meciurile disputate in sezonul actual
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 1 U15 Etapa 9
07-10-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren CIOROGIRLA
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 1 U15 Etapa 8
01-09-2018
CS CONCORDIA CHIAJNA
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 1 U15 Etapa 7
29-08-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren CLINCENI
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 1 U15 Etapa 6
25-08-2018
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 1 U15 Etapa 5
16-09-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren CIOROGIRLA
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 1 U15 Etapa 4
12-09-2018
ACS VIITORUL DRAGOMIRESTI VALE
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 1 U15 Etapa 3
05-10-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren ROSU
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 1 U15 Etapa 2
03-10-2018
ACS FC ACADEMICA CLINCENI
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 1 U15 Etapa 1
29-09-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren BUFTEA
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 3 U15 Etapa 10
06-10-2018
AS VOINTA 2018 CREVEDIA
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 3 U15 Etapa 9
30-09-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren PIPERA
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 3 U15 Etapa 8
22-09-2018
CS POPESTI LEORDENI
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 3 U15 Etapa 7
15-09-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren BERCENI
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 3 U15 Etapa 6
12-09-2018
1 DECEMBRIE
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 3 U15 Etapa 4
02-09-2018
FC VOLUNTARI 2 SA
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 3 U15 Etapa 2
25-08-2018
AFC JUNIORS BERCENI 1
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT U 15 , 2018-2019 , CALIFICARI U15 ELITE, GRUPA 3 U15 Etapa 1
18-08-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren sintetic 1 DECEMBRIE
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1 Etapa 13
24-11-2018
AFC JUNIORS BERCENI
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1 Etapa 12
17-11-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren BERCENI
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1 Etapa 11
10-11-2018
FC VOLUNTARI 2 SA
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1 Etapa 10
04-11-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren SAMURCASI
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1 Etapa 9
28-10-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren PERIS
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1 Etapa 8
20-10-2018
ACS FC ACADEMICA CLINCENI
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1 Etapa 7
13-10-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren DOMNESTI
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1 Etapa 6
06-10-2018
CS AFUMATI
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1 Etapa 5
29-09-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren BUFTEA
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1 Etapa 4
23-09-2018
ACS VIITORUL DRAGOMIRESTI VALE
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1 Etapa 2
08-09-2018
AS SPERANTA SABARENI
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI D editia 2018-2019, JUNIORI D SERIA 1 Etapa 1
01-09-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren ROSU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 17
17-11-2018
AS SCOALA DE FOTBAL ARD SNAGOV
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 16
10-11-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren OTOPENI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 15
04-11-2018
CS BALOTESTI
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 14
02-11-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren BUFTEA(etapa INTERMEDIARA)
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 13
28-10-2018
ACS FC ACADEMICA CLINCENI
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 12
20-10-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren CORBEANCA
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 11
14-10-2018
CS AFUMATI
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 10
07-10-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren BERCENI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 9
05-10-2018
FC VOLUNTARI SA
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 8
30-09-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren ROSU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 7
23-09-2018
FC VOLUNTARI 2 SA
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 5
15-09-2018
ACS UNIREA DOBROIESTI
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 4
07-09-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren GHERMANESTI
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 3
05-09-2018
ACS FULGERUL CERNICA
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 2
02-09-2018
ACS VIITORUL DOMNESTI
Observatii: Teren BRAGADIRU
JUNIORI E EDITIA 2018-2019 Etapa 1
22-08-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren TUNARI
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 14
ACS VICTORIA TINGANU
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 12
25-11-2018
1 DECEMBRIE
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 11
18-11-2018
CSO BRAGADIRU
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 10
11-11-2018
CS GLINA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 9
04-11-2018
ACS DE SANATATE VOINTA BUFTEA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 8
28-10-2018
CSO BRAGADIRU
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 7
21-10-2018
AFC VIITORUL GANEASA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 6
13-10-2018
CSO BRAGADIRU
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 5
FRATIA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 4
30-09-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren CREVEDIA
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 3
23-09-2018
AS GLORIA BURIAS
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 2
13-09-2018
CSO BRAGADIRU
LIGA 5 EDITIA 2018/2019 Etapa 1
ACS CORNETU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 22
03-11-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren PANTELIMON(ultima ETAPA)
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 21
01-11-2018
CS BERCENI
Observatii: Teren BRAGADIRU(etapa INTERMEDIARA)
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 20
28-10-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren CLINCENI
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 19
20-10-2018
C.S.S.ILFOV
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 18
13-10-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren ROSU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 17
07-10-2018
CS OTOPENI 2
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 14
22-09-2018
ACADEMIA MARIAN CRISTESCU 2
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 13
15-09-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren ACADEMIE
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 12
08-09-2018
ACS CORBEANCA 2
Observatii: Teren BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 11
ACSO VIITORUL PANTELIMON
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 10
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 9
ACS FC ACADEMICA CLINCENI
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 8
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 7
CS CONCORDIA CHIAJNA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 6
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 3
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 2
FC VOLUNTARI 2 SA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, Seria 2 Etapa 1
CSO BRAGADIRU
C-2 juniori (2004/2005) editia 2018/2019 Etapa 6
25-11-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren BERCENI
C-2 juniori (2004/2005) editia 2018/2019 Etapa 5
17-11-2018
ACS VIITORUL DRAGOMIRESTI VALE
Observatii: Teren BRAGADIRU
C-2 juniori (2004/2005) editia 2018/2019 Etapa 4
10-11-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren CIOROGIRLA
C-2 juniori (2004/2005) editia 2018/2019 Etapa 3
03-11-2018
ACS FC ACADEMICA CLINCENI
Observatii: Teren BRAGADIRU
C-2 juniori (2004/2005) editia 2018/2019 Etapa 2
27-10-2018
SC FC CHITILA
Observatii: Teren BRAGADIRU
C-2 juniori (2004/2005) editia 2018/2019 Etapa 1
20-10-2018
CSO BRAGADIRU
Observatii: Teren BERCENI
CUPA ROMANIEI EDITIA 2018-2019, CUPA ROMANIEI TURUL 1 Etapa 2
CSO BRAGADIRU
CUPA ROMANIEI EDITIA 2018-2019, CUPA ROMANIEI TURUL 1 Etapa 1
10-10-2018
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 6
ACADEMIA MARIAN CRISTESCU 1
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 5
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 4
ACS CORBEANCA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 3
CSO BRAGADIRU
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 2
CS CONCORDIA CHIAJNA
CAMPIONAT 2009-2010 PRIMAVARA-TOAMNA 2018, PLAY-OFF JUNIORI F ( 2009-2010) 2018 Etapa 1
CSO BRAGADIRU
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe