Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 21 Mai 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 20
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 21 Mai 2017, 17:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 21 Mai 2017, 15:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 20
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 21 Mai 2017, 15:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 14 Mai 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 19
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 14 Mai 2017, 17:00
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 14 Mai 2017, 15:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 19
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 14 Mai 2017, 15:00
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 30 Aprilie 2017, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 17
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 30 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 23 Aprilie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 13
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 23 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 23 Aprilie 2017, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 13
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 23 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 9 Aprilie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 15
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 9 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 9 Aprilie 2017, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 15
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 9 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Dragomirești / Dragomirești
Duminica, 2 Aprilie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 2 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 2 Aprilie 2017, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 14
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 2 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Sambata, 25 Martie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 10
Teren: Cavnic / Cavnic
Sambata, 25 Martie 2017, 15:00
Teren: Cavnic / Cavnic
Sambata, 25 Martie 2017, 13:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 10
Teren: Cavnic / Cavnic
Sambata, 25 Martie 2017, 13:00
Teren: Cavnic / Cavnic
Duminica, 19 Martie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 12
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Duminica, 19 Martie 2017, 15:00
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Duminica, 19 Martie 2017, 13:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 12
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Duminica, 19 Martie 2017, 13:00
Teren: Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Duminica, 30 Octombrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 10
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Duminica, 30 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Duminica, 30 Octombrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 10
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Duminica, 30 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Duminica, 23 Octombrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 9
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 23 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 23 Octombrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 9
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 23 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Satulung / Satulung
Duminica, 16 Octombrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seria Sud, etapa 8
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 16 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 16 Octombrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud, etapa 8
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 16 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 9 Octombrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 7
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 9 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 9 Octombrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 7
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 9 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Baia Borșa / Borșa
Duminica, 2 Octombrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 2 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 2 Octombrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 6
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 2 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 25 Septembrie 2016, 16:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 5
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 25 Septembrie 2016, 16:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 25 Septembrie 2016, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 5
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 25 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Remeți / Remeți
Duminica, 18 Septembrie 2016, 16:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 4
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 18 Septembrie 2016, 16:00
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 18 Septembrie 2016, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 4
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 18 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Bogdan Vodă / Bogdan Vodă
Duminica, 11 Septembrie 2016, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 3
Teren: Iadăra / Iadăra
Duminica, 11 Septembrie 2016, 16:00
Teren: Iadăra / Iadăra
Duminica, 4 Septembrie 2016, 16:00
Liga a IV-a, Seria Nord, etapa 2
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 4 Septembrie 2016, 16:00
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 4 Septembrie 2016, 14:00
Liga a IV-a, juniori, Seria Nord, etapa 2
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 4 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 21 August 2016, 16:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Salina / Ocna Șugatag
Duminica, 21 August 2016, 16:00
Teren: Salina / Ocna Șugatag