Informari si comunicate
13-11-2018
FOTBAL FEMININ - Înscrieri pentru Cupa Moș Nicolae

ACS Venus Maramureș și Asociația Județeană de Fotbal Maramureș organizează Cupa Moș Nicolae la fotbal feminin.

detalii...
09-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programări

Noi meciuri au avut loc în prima ediție a Cupei Satelor în Maramureș. Prima echipă calificată la turneul final județean este cea din Ocna Șugatag.

detalii...
09-11-2018
SCOUNTING - 2 maramureșeni în selecționata regională

2 copii din Maramureș sunt printre cei mai talentați fotbaliști născuți în 2006, conform acțiunii de selecție regională care a avut loc recent în Cluj Napoca.

detalii...
06-11-2018
În 8 noiembrie începe cursul pentru arbitri

Asociația Județeană de Fotbal Maramureș, prin Comisia Județeană de Arbitri, organizează - începând de joi, 8 noiembrie - un nou curs pentru arbitri.

detalii...
05-11-2018
CUPA ROMÂNIEI - La final de săptămână, meciuri din a doua etapă

Duminică, 11 noiembrie, de la ora 14.00, au fost planificate meciuri din a doua etapă a Cupei României.

detalii...
05-11-2018
SE SCHIMBĂ ORELE! - Meciurile încep de la 12.00 și 14.00 în Liga 4

Începând din acest final de săptămână, se schimbă orele de la care încep meciurile din Liga a patra.

detalii...
02-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultatele turneului din Șișești

Al doilea turneu pentru Grupa 3 din Cupa Satelor în Maramureș a avut loc la Șișești.

detalii...
02-11-2018
”GHEORGHE ENE” - Sporting Recea a câștigat trofeul în Maramureș

Sporting Recea a cucerit locul I la Trofeul ”Gheorghe Ene” în Maramureș și va reprezenta județul la faza zonală.

detalii...
31-10-2018
CUPA SATELOR - Programarea turneelor din Maramureș

Următoarea serie de turnee din Cupa Satelor în Maramureș începe mâine, la Șișești.

detalii...
31-10-2018
”GHEORGHE OLA” - Plimob Sighetu Marmației, locul I în Maramureș

Cu 3 victorii și o înfrângere, sighetenii de la Plimob au câștigat locul I la Interliga de Iarnă - Trofeul ”Gheorghe Ola”, o competiție destinată copiilor născuți în 2009 și mai mici.

detalii...
toate comunicatele

ACS Bradul Vişeu de Sus

Localitatea Vişeu de Sus

Informatii generale
Anul infiintarii 2013
Culori alb - verde
Teren Vișeu de Sus / Vișeu de Sus
Adresa Vieșu de Sus, str. Bogdan Vodă nr. 70A
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Vasile Coman
Secretar Grigore Ciolpan
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 4, Seria Nord - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Avântul Bârsana 9 9 0 0 39-8 27p +12
2AS Zorile Moisei970231-1321p+6
3 AS Recolta Săliştea de Sus 9 7 0 2 31-17 21p +6
4ACS Plimob Sighetu Marmaţiei850340-2115p+6
5 ACS Bradul Vişeu de Sus 9 4 0 5 17-22 12p -6
6AS Metalul Bogdan Vodă930614-449p-3
7 AS Remeţi 9 2 0 7 14-25 6p -9
8AS Iza Dragomireşti911719-354p-8
9 ACS Salina Ocna Şugatag 9 1 1 7 14-34 4p -5
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andreca Gheorghe Adrian 20-06-1978 186694
2 Andreca Marius Gabriel 19-09-2000 186119
3 Andreica Paul Ioan 27-07-2003 186118
4 Barany Alexandru Florian 06-06-2003 186116
5 Bâtcor Vasile Alin 09-01-1987 180525
6 Benzar Mihai 05-04-1999 185625
7 Bodiu Șerban 29-11-1987 185614
8 Bogdan Liviu 07-05-1991 186132
9 Bora Gheorghe Petrică 29-11-1983 175898
10 Bordean Alin 05-10-1995 181152
11 Bota Mihai Bogdan 21-06-1994 182381
12 Botiș Claudiu Ioan 03-02-1999 186251
13 Brana Gheorghe Bogdan 02-03-1985 181656
14 Ciolpan Bogdan 23-04-1986 181748
15 Ciolpan Gheorghe Radu 20-05-1984 181657
16 Ciolpan Ioan Bogdan 21-06-1982 174967
17 Coman Ioan Liviu 27-03-2001 185611
18 Coman Toader 28-03-1999 184623
19 Covaci Iulian Hube 16-03-2003 186617
20 Cozma Gavrilă 11-11-2003 186612
21 Cozneac Marius Gabriel 27-05-1998 183589
22 Curac Alin 06-11-1995 183234
23 Dorohoi Emilian Nicolae 01-09-1999 185713
24 Drub Ioan 10-07-2001 186693
25 Dzițac Alexandru Mihai 24-03-2002 186616
26 Șimon Edward Denis 02-07-2002 186115
27 Șimon Ionuț Daniel 06-08-2001 185608
28 Galbin Ioan 28-04-1989 183237
29 Ivașcu Ioan Eusebiu 11-01-2001 185609
30 Jitaru Vasile Alin 31-08-1999 186252
31 Kutnic Andreas Traian 17-01-1999 185607
32 Laza Florin 28-08-1999 186021
33 Lazăr Tiberiu Alin 18-10-1983 178507
34 Leonte Teodor Andrei 23-02-1997 184577
35 Lică Octavian Liviu 12-01-1978 182708
36 Matei Cătălin 20-02-1986 185627
37 Mecleș Petru Raul 08-07-2002 186117
38 Melega Florin Alexandru 03-04-2004 186618
39 Mihali Ionuț 05-09-1999 180837
40 Moldovan Dumitru Viorel 24-10-1988 182935
41 Moroșan Ovidiu Marian 30-03-1988 14267
42 Nicolae Cosmin Daniel 03-11-1996 185613
43 Nicolae Marius 04-12-1987 185490
44 Niță Vasile Cristian 01-08-2001 186560
45 Novoselenszki Alexandru Dacian 12-06-1990 185553
46 Novoselenszki Eugen Raul 17-02-1992 186608
47 Oșan Daniel 16-10-2003 186613
48 Pașcu Marius Ionuț 06-08-2001 185610
49 Petrovan Cristian Daniel 13-02-1999 185274
50 Pop Cristian Sebastian 14-09-2004 186611
51 Pop Dănuț Viorel 24-07-2001 186545
52 Pop Hans Cosmin 30-06-2001 185612
53 Pop Ioan Cosmin 03-03-1999 183963
54 Pop Marius Emil 14-09-2004 186614
55 Pop Vasile Ciprian 06-04-2000 185606
56 Popp Grigore Viorel 27-01-1995 183318
57 Procop Florin Marian 19-05-1999 186250
58 Rad Adrian Lucian 04-05-2000 183590
59 Rad Cristian 26-03-2001 186695
60 Rad Gabriel Petru 10-01-2000 185626
61 Rad Lazăr 18-03-1980 174271
62 Rozniciuc Adrian Vasile 27-02-2004 186615
63 Rozniciuc Andrei 25-11-2003 186120
64 Smetancă Gheorghe 31-08-1994 185874
65 Stuleanec Vasile 17-01-1998 185712
66 Tkacsuk Nicolae Marian 22-08-1999 186253
67 Tomoiagă Dragoș Ionuț 08-10-2001 186732
68 Tomoiagă Vasile 02-09-1982 186791
69 Vancea Iulian Alexandru 15-02-1999 185615
70 Vasile Florin 17-01-1982 L-08474
71 Vasilovschi Iulian Radu 06-10-1996 184233
72 Veciunca Nicolae 25-06-1997 184735
73 Şimon Vasile Viorel 20-09-1998 183851
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 2
11-11-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 0-1
Cupa Romaniei Etapa 1
24-10-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 10
04-11-2018
AS Remeţi
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 9
28-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 4-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 8
21-10-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 7
14-10-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Avântul Bârsana
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
AS Iza Dragomireşti
Pauza: 1-2
Liga 4, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 0-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 10
04-11-2018
AS Remeţi
Pauza: 2-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 9
28-10-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Pauza: 0-3
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 8
21-10-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”.
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 7
14-10-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Pauza: 0-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 0-7
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
AS Zorile Moisei
Pauza: 0-1
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Avântul Bârsana
Pauza: 2-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
AS Iza Dragomireşti
Pauza: 3-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 6-2
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe