Bărbuş Gheorghe
Roşiori, jud. Satu Mare
15 Iunie 1952
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Maramures
Baia Mare, Bd. Unirii 11 J
Tel: 0721-243449
Tel: -
Fax: 0362-803458
RO51RNCB0182034134530001, BCR Baia Mare
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||
Liga 4 QuickMobile, Seria Sud | Liga 4 QuickMobile, Seria Nord | Liga a V-a, Seria a II-a | ||
Antal Attila | 2 | |||
Balaj Daniel | 1 | |||
Roman Vlad | 1 | |||
Pop Andrei | 1 | |||
Chiver Sebastian | 2 | |||
Rusu Ramona | 2 | |||
Pojar David | 1 | |||
Despa Radu | 1 | |||
Homorodan Stelian | 1 | |||
Pop Ionuţ | 1 | |||
Lucaci Cristian | 1 | |||
Marchiş Dana | 2 | |||
Mare Vlad | 1 | |||
Kemenes Norbert | 1 | |||
Rujan F. | 2 | |||
Oanea Cristian | 2 | |||
Mezei Ştefan | 1 | |||
Mezei Adrian | 1 | |||
Cociş Dinu | 2 | |||
Obis Andrei | 1 | |||
Lodină Paul | 1 | |||
Balmoş Radu | 2 | |||
Paşca Mihai | 1 | |||
Mihali Florin | 2 | |||
Mureşan Bogdan | 1 | |||
Bîle Gabriel | 1 | |||
Roatiş Călin | 1 | |||
Berinde I. | 1 | |||
Farago Sandor | 1 | |||
Lung Daiana | 1 | |||
Iosif Dorin | 1 | |||
Taraszkozi Raul | 1 | |||
Necrici Răzvan | 1 | |||
Maticu Nicolae | 1 | |||
Andreicuţ Vasile | 1 | |||
Rus A. | 1 | |||
Borodi G. | 1 | |||
Şuta Adrian | 1 | |||
Mureşan Cristian | 1 | |||
Ardelean Denis | 1 | |||
Duruş Răzvan | 1 | |||
Erdei G. | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||
Liga 4 QuickMobile, Seria Sud | Liga 4 QuickMobile, Seria Nord | Liga a V-a, Seria a II-a | ||
CS Progresul Şomcuta Mare | 1 | |||
CS Fărcașa | 1 | |||
CS Gloria 1999 Chechiş | 2 | |||
AS Minerul Cavnic | 2 | |||
AFC Şişeşti | 1 | |||
AS Dumbravita | 1 | |||
AS Remeţi | 1 | |||
CS Zorile Moisei | 2 | |||
ACS Salina Ocna Şugatag | 1 | |||
CSO Bradul Vişeu | 1 | |||
ACS Avântul Bârsana | 1 | |||
Rozalina Rozavlea | 1 | |||
AS Foresta Câmpulung la Tisa | 1 | |||
Brisca Sarasău | 1 | |||
AS Luceafărul Strâmtura (vechi) | 1 | |||
Orizont Lăpuşel | 2 | |||
AS Topitorul Ferneziu | 3 | |||
ACS Gloria Sălsig | 1 | |||
AS PHP Iadăra | 2 | |||
CS Unirea Săsar | 1 | |||
CS Rapid Satu Nou de Sus | 1 | |||
AS Dinamic Grosi | 1 | |||
AS Mireşu Mare | 2 | |||
Real Săsar | 2 | |||
AS ZU Mogoşeşti | 1 |