Cupşa Valer
Baia Mare
16 Martie 1958
Delegat de joc
Asociatia Judeteana de Fotbal Maramures
Baia Mare, Bd. Unirii 11 J
Tel: 0721-243449
Tel: -
Fax: 0362-803458
RO51RNCB0182034134530001, BCR Baia Mare
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud | Liga 4 Quick Mobile, Seria Nord | Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Nord | Liga a V-a, Seria 1 | Liga a V-a, Seria 2 | Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Sud | ||
Pojar David | 3 | ||||||
Despa Radu | 2 | ||||||
Sava Ionuţ | 3 | ||||||
Oanea Cristian | 1 | ||||||
Mihali Florin | 2 | ||||||
Balmoş Radu | 2 | ||||||
Şuta Adrian | 1 | ||||||
Pop Cris | 2 | ||||||
Antal Attila | 3 | ||||||
Gurban Ovidiu | 3 | ||||||
Botos V. | 3 | ||||||
Mureşan Cristian | 1 | ||||||
Pintea Cosmin | 2 | ||||||
Mare Vlad | 1 | ||||||
Necrici Răzvan | 1 | ||||||
Husti Ionuţ | 3 | ||||||
Erdei G. | 1 | ||||||
Lazin Dorel | 2 | ||||||
Morocos A. | 1 | ||||||
Ilies Paul | 1 | ||||||
Tiplea Cosmin | 1 | ||||||
Deac Cristian | 1 | ||||||
Mezei Adrian | 1 | ||||||
Szabo Lorand | 1 | ||||||
Ardelean Denis | 1 | ||||||
Lar Daniel | 1 | ||||||
Duruş Răzvan | 1 | ||||||
Marian Alexandra | 1 | ||||||
Vasilovschi Rebeca | 1 | ||||||
Toth George | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga 4 Quick Mobile, Seria Sud | Liga 4 Quick Mobile, Seria Nord | Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Nord | Liga a V-a, Seria 1 | Liga a V-a, Seria 2 | Liga 4 Quick Mobile - juniori, Seria Sud | ||
CS Comuna Satulung | 2 | ||||||
CS Gloria 1999 Chechiş | 2 | ||||||
AS Minerul Cavnic | 2 | ||||||
CS Viitorul Ulmeni | 2 | ||||||
AFC Şişeşti | 2 | ||||||
ACS FC Lăpuşul Târgu Lăpuş | 2 | ||||||
AS Foresta Câmpulung la Tisa | 2 | ||||||
AS Remeţi | 2 | ||||||
ACS Bradul Groşii Ţibleşului | 3 | ||||||
AS Gloria Culcea | 1 | ||||||
AS Viitorul Copalnic Mănăștur | 1 | ||||||
AS Minerul 2014 Băiuț | 1 | ||||||
ACS Speranţa Cerneşti | 1 | ||||||
AS Faurul Făureşti | 1 | ||||||
AS Tractorul Satulung | 1 | ||||||
AS Topitorul Ferneziu | 2 | ||||||
AS Mireşu Mare | 1 | ||||||
AS Solaris Pribileşti | 1 | ||||||
ACS Gloria Sălsig | 1 | ||||||
AS Dinamic Grosi | 1 | ||||||
AS Nistru | 1 |