Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa RomanieiC4 - Juniori U19
C5 - Liga Elitelor U15C6 - Juniori U15
C7 - Juniori U13C8 - Juniori U11
C9 - Gh. OlaC10 - Gh. Ene
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
Total
1SĂRĂCIN Andrei - Petrișor5122410000024
2BĂLEANU Cătălin1372000000022
3BALANGĂ Luis - Florică1053000000018
4FRÎNCU Mihăiță - Daniel662040000018
5OGLINDOIU Florin872000000017
6FULGA Marius - Petrică780000000015
7POPESCU Daniel - Constantin770010000015
8TRUȘCĂ Emil - Cătălin482000000014
9GRAD Alexandru - Grigoras010720000010
10PEAGU Marian - Mădălin232030000010
11GHILĂ Mihăiță - Marian00040000004
12ARBANAS Alin - Bogdan00030000003
13ENOIU Costin11100000003
14GHICIULESCU Alin - Claudiu30000000003
15ANDREI Adrian - Cristian01001000002
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe