Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa RomanieiC4 - Juniori U19
C5 - Liga Elitelor U15C6 - Juniori U15
C7 - Juniori U13C8 - Juniori U11
C9 - Gh. OlaC10 - Gh. Ene
C11 - Cupa Unirii
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
Total
1SĂRĂCIN Andrei - Petrișor51224100000024
2BĂLEANU Cătălin13720000000022
3BALANGĂ Luis - Florică10530000000018
4FRÎNCU Mihăiță - Daniel6620400000018
5OGLINDOIU Florin8720000000017
6FULGA Marius - Petrică7800000000015
7POPESCU Daniel - Constantin7700100000015
8TRUȘCĂ Emil - Cătălin4820000000014
9GRAD Alexandru - Grigoras0107200000010
10PEAGU Marian - Mădălin2320300000010
11GHILĂ Mihăiță - Marian000400000004
12ARBANAS Alin - Bogdan000300000003
13ENOIU Costin111000000003
14GHICIULESCU Alin - Claudiu300000000003
15ANDREI Adrian - Cristian010010000002
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe