Meciuri arbitrate
Luni, 22 Aprilie 2024, 17:00
U-19, etapa 12
Teren: Cornel Orza / Iernut
Luni, 22 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
U-12, etapa 19
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Muresul / Ludus
Luni, 15 Aprilie 2024, 17:00
U-17, etapa 14
Teren: Cornel Orza / Iernut
Luni, 15 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Liga a V-a, etapa 17
Teren: Central / Haranglab
Duminica, 14 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Central / Haranglab
Duminica, 7 Aprilie 2024, 16:00
Liga a V-a, etapa 16
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Duminica, 7 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 13
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: POGACEAUA / POGACEAUA
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 17:30
U-12, etapa 15
Teren: Muresul / Ludus
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Muresul / Ludus
Amânat.
Marti, 2 Aprilie 2024, 17:00
U-19, etapa 9
Teren: Cornel Orza / Iernut
Marti, 2 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 12
Teren: Central / Valea Larga
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Valea Larga
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: Central / Delenii
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Delenii
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 10
Teren: Central / Grindeni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Grindeni
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:00
U-17, etapa 8
Teren: Cornel Orza / Iernut
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Cornel Orza / Iernut
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: Central / Deaj
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Deaj
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
U-12, etapa 8
Teren: Muresul / Ludus
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Muresul / Ludus
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 6
Teren: Central / Hadareni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Hadareni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 5
Teren: Central / Valea Larga
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Valea Larga
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Central / Delenii
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Central / Delenii
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Cecalaca / Cecalaca
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Liga a IV-a CLASIC, etapa 1
Teren: Central / Grindeni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Grindeni