Informari si comunicate
05-12-2018
TABEL NOMINAL

CU REZULTATELE LA EXAMENUL DE OBȚINERE A CATEGORIILOR A I-A ȘI A II-A DE CLASIFICARE SI DE ABSOLVIRE A CURSULUI DE FORMARE A ARBITRILOR DE FOTBAL – NOIEMBRIE 2018

detalii...
19-11-2018
Hotararea Comitetului de Urgenta Nr. 20/19.11.2018

Condiții meteorologice nefavorabile si starea necorespunzătoare a terenurilor de joc

detalii...
09-11-2018
Cursurile pentru Licenta C UEFA

Luni, 12.11.2018, ora 16.00 la LPS Szasz Adalbert Tg Mures

detalii...
09-11-2018
CUPA SATELOR

Faza Judeteana a Cupei satelor judetul Mures - Editia I

detalii...
08-11-2018
06-11-2018
ANUNT CALIFICATIV FINAL

EXAMEN DE ADMITERE LICENTA C UEFA

detalii...
01-11-2018
IN ATENTIA ARBITRILOR

DELEGATI LA JOCURI IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE AJF MURES

detalii...
01-11-2018
IN ATENTIA TUTUROR DELEGATILOR ECHIPELOR DE COPII SI JUNIORI

PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE AJF MURES

detalii...
01-11-2018
In atentia antrenorilor cu LICENTA C UEFA expirata

Academia de Sport din baza Weekend in data de 05.11.2018, ora 16.00

detalii...
30-10-2018
Comunicat

AJF MURES anunta selectia pentru copii nascuti in anul 2006

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI


A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI

Localitatea Miercurea Nirajului

Informatii generale
Teren Nyarad Arena / Miercurea Nirajului
Tel/Fax 0745751324
Contact 0746573767
Staff-ul echipei
Presedinte Sandor Toth
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Vilmos Novak
Antrenor Eduard Bota
Antrenor secund Vilmos Novak
Liga a IV-a ELITE - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSM TG MURES 13 13 0 0 83-8 39p +21
2A.C.S. MURESUL LUDUS13111154-1534p+16
3 CS UNIREA UNGHENI 2018 13 10 2 1 63-17 32p +11
4A.C.S. MURESUL RUSII- MUNTI1362538-2820p-1
5 A.S. ATLETIC TIRGU MURES 13 5 4 4 35-32 19p +1
6A.C.S. SOVATA1353521-2618p-6
7 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 13 5 3 5 21-29 18p 0
8A.C.S. MURESUL CUCI1353532-4418p-3
9 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 13 4 3 6 26-17 15p 0
10CSM SIGHISOARA1342732-3814p-7
11 A.C.S. SANCRAI NAZNA 13 4 2 7 26-33 14p -7
12A.S.C. SARMASU 20051333721-5012p-6
13 C.S. VIITORUL UNGHENI 13 2 0 11 19-64 6p -12
14A.S. GAZ-METAN DANES1300137-770p-21
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Abraham David 24-01-2003 45667
2 ADORJANI KRISTOF BOTOND 15-01-2010 51280
3 Alb Paul-constantin 18-03-1997 41525
4 Arion Alexandru 11-08-2000 46614
5 Bako Roland 26-07-2003 45663
6 Bakos Bogdan Robert 02-02-2000 43845
7 Balint Zalan Leonard 19-12-2003 45664
8 BALOG ISTVAN PAL 29-01-2008 51120
9 BALUS BARABAS MATYAS 07-07-2008 51123
10 Barabas Lorant 10-03-2011 51511
11 BATAGA EMIL 30-09-1985 43314
12 BONTA DRAGOS RARES 27-01-1994 38953
13 Boros Andrei 27-05-2000 44248
14 BORZ IOAN PAUL 18-08-1983 35062
15 Bota Eduard 48122
16 BUCIN RAZVAN 42931
17 Burcsa Anton 18-08-2003 50557
18 Burian Silviu 25-04-1997 41541
19 Busoiu Williams 17-01-1999 43276
20 BUSTYA BENCE 25-06-2007 51127
21 BUTYURKA AKOS 11-07-2011 51508
22 Cimpean Viorel Sorin 30-06-2000 49228
23 Cioban Alexandru Daniel 09-10-2001 44601
24 Codarcea Tudor 21-09-1999 43803
25 Cojoc Mircea Alexandru 22-11-1999 42772?
26 Coman Ioan-aurelian 10-04-2000 42923
27 CONSTANTIN VLADUT 06-03-1991 38944
28 Cotoara Gabriel-mugurel 25-02-1997 41539
29 Csenger Andrei Florin 02-04-2000 43541
30 CSIPAN ATTILA 26-02-2008 51122
31 CSIPAN KRISTOF GYULA 27-02-2003 45671
32 CSISZER IGNAC 04-06-2012 51559
33 Csiszer Roland-hunor 25-03-1998 43613
34 CSISZER TAMAS 04-04-2010 51279
35 Csizmadia Barna 06-10-2004 50551
36 Dan Sergiu 05-05-2000 43287
37 Danguly Tibor Zoltan 07-06-2002 45736
38 DEMETER DAVID 16-02-2009 51403
39 DEMETER MARK 03-12-2010 51290
40 DORDEA COSMIN 1993 2652
41 Dragan Bogdan Andrei 12-01-1999 43616
42 Dragomir Bogdan Cristian 06-01-1990 39426
43 Farcas Vlad Andrei 15-07-1996 41892
44 Farkas Tamas 07-06-2007 50601
45 Fazakas Zalan 19-04-2007 50596
46 FAZAKAS ARPAD 11-04-2003 45734
47 FAZAKAS ATTILA 19-12-1985 6394
48 FAZAKAS DANIEL ISTVAN 10-06-2010 51278
49 FECHER ZSOMBON 05-04-1995 41397
50 FOCK NORBERT 17-03-1997 41522
51 Gall Robert Szabolcs 15-07-2003 50593
52 Gaspar Tamas 07-06-2002 45668
53 GIRBOVAN MIRCEA CRISTIAN 11-11-1998 44502
54 Graur Mihai Ionut 23-03-2000 43950
55 GYORFI ZOLTAN SZABOLCS 26-08-2008 51124
56 GYORGY PETRE 15-04-1990 35390
57 GYORGYI ARTHUR 12-03-1997 40032
58 Hodean Raul Calin 18-08-2001 44633
59 IACOB PAUL 1997 40622
60 ILYES ANDRAS VICTOR 18-08-2005 51133
61 INCZE NORBERT BOTOND 01-04-2009 51404
62 Jakab Tamas Erno 10-08-2004 50594
63 Janka Istvan 21-02-2005 50647
64 Kacso Gaspar 19-08-2004 50648
65 Kacso Robert Tibor 16-09-2006 50600
66 Kacso David 14-09-2004 48729
67 Kadar Daniel 16-07-2004 50555
68 Kakucs Balazs 14-04-2005 50598
69 Kalanyos Barna 29-05-2003 45732
70 KARACSONYI NORBERT 05-08-2002 45735
71 Kasa Botond 20-04-2003 45733
72 KASA LEHEL 1994 41407
73 Kelemen David 24-07-2011 51505
74 Kislaki Mate 27-11-2007 50581
75 KISLAKI SANDOR 26-08-2011 51509
76 Kiss Alpar Benedek 09-10-2006 50597
77 KISS BENCE 31-07-2009 51510
78 KOLOZSVARI GERGO 04-07-2011 51277
79 Korpa Balazs Jozsef 05-10-2006 50602
80 Kovacs Zsombor 23-01-2005 50605
81 KOVACS DANIEL NANDOR 23-10-2008 51134
82 Kovacs Zoran 01-02-2003 45665
83 KUTASI BALAZS BARNA 08-10-2009 51405
84 Lakatos Levente 27-04-2002 45669
85 Lako Karoly Jozsef 05-05-2005 50599
86 LAKO ARPAD LEHEL 25-12-2007 51125
87 Laszlo Botond 18-06-1995 43593
88 LASZLO GYORGY MENYHART 26-12-2002 50867
89 LUKACS ZALAN 21-06-2011 51507
90 LUNKA ARPAD LORAND 06-08-2005 49697
91 LUNKA JOZSEF 04-10-2006 44653
92 Majlath Peter 04-10-2007 50646
93 MAJLATH KAROLY DANIEL 18-09-2006 50887
94 Mare Rares 31-07-2001 46894
95 MARIAN IONEL MARIUS 21-05-1977 44306
96 MARTON ARNOLD 22-06-2005 41402
97 MAT VLAD 2001 44251
98 MATEI DARIUS CORNEL 03-02-2012 51561
99 MESAROS RAUL 1983 30598
100 MIHALY BENCE 05-01-2012 51557
101 MIHALY TAMAS 06-01-2010 51276
102 Moldovan Tamas Gellert 14-02-2005 50649
103 MOLDOVAN DRAGOS HORATIU 17-01-1997 42145
104 MOLDOVAN NARCIS 19-09-1991 37505
105 Moldovan Nutu Petrut 03-10-1997 44388
106 Moldovan Rares 06-04-1997 44788
107 Moldovan Zoltan 11-11-2003 45670
108 NAGY ALBERT 02-08-2012 51558
109 NAGY GELLERT 01-01-2008 51121
110 NAGY KITTI NIKOLETT 28-11-2009 51506
111 Negru Claudiu 14-07-2000 43859
112 Nema Nimrod Janos 21-01-2004 50756
113 NISTOR OVIDIU 02-03-1990 35537
114 Nyulas Robert 26-09-2008 50604
115 Oltean Cristian 09-10-1999 48622
116 Oprea Alexandru 19-07-1999 42293
117 Oprea Robert 10-06-1988 37240
118 OROIAN ANTONIO 19-02-1997 40889
119 Pall Botond 11-07-2000 43096
120 Pavel Calin 23-02-1999 48230
121 Peterfi Robert David 12-11-2003 50556
122 Popescu Claudiu Sergiu 13-05-2000 43778
123 Rad Tudor 19-12-2000 43244
124 Radut Gabriel-adrian 11-02-2001 44959
125 ROSCA OVIDIU-ALEXANDRU 15-11-1998 43638
126 Sandor Szabolcs 13-09-1995 40745
127 Saxon Cristian Sebastian 18-09-1999 43581
128 SIKLODI MATYAS 14-11-2011 51504
129 Simo Andras Gyozo 11-08-2003 45731
130 Simon Adrian Rares 12-06-1999 43592
131 Simon Szilard 11-05-2000 43261
132 SOCACI SERGIU 42109
133 Sofalvi Milan 05-05-2004 50558
134 Somodi Norbert 12-11-1998 43607
135 SOS GABRIEL 40766
136 Stoica Bogdan 30-08-1990 1981
137 Stoica Tudor Mihai 01-01-2000 42920
138 Sukosd Kristof 27-06-2010 51281
139 Szabo Botond Zoltan 07-08-2003 50552
140 SZILAGYI BALAZS 10-09-2008 51126
141 SZILVESZTER KRISTOF 11-07-2010 51282
142 Szocs Robert 15-11-2000 43223
143 Szoverfi Akos 27-01-2008 48574
144 TEGLAS CATALIN 1997 42919
145 Tokes Attila Benjamin 18-08-2005 48451
146 TOKES MATYAS HUNOR 23-07-2009 51452
147 Torok Balazs 07-03-2004 50606
148 Torok Szilard Imre 10-08-2005 50603
149 TOROK CSABA 14-07-2004 50965
150 Toth Sandor 07-06-1982 32896
151 Tulbure Paul 04-08-1999 42773
152 Ungur Daniel Ionut 24-05-1980 43132
153 VARGA ISTVAN VALENTIN 08-03-2012 51560
154 Varga Robert Attila 18-04-2000 45268
155 Varga Zahan 24-02-1998 43606
156 Vass Szilard 19-10-2004 50554
157 Virag Lajos Zoltan 28-08-1996 46156
158 Vultur Calin Marian 10-09-1996 40741
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori U 13, SERIA I Etapa 12
17-11-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 13, SERIA I Etapa 11
10-11-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 13, SERIA I Etapa 10
03-11-2018
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
Juniori U 13, SERIA I Etapa 9
27-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 13, SERIA I Etapa 8
20-10-2018
CSM TG MURES
Juniori U 13, SERIA I Etapa 7
13-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 13, SERIA I Etapa 6
05-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 13, SERIA I Etapa 5
29-09-2018
CS UNIREA UNGHENI 2018
Juniori U 13, SERIA I Etapa 4
22-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 13, SERIA I Etapa 3
15-09-2018
A.C.S. DEDA
Juniori U 13, SERIA I Etapa 2
08-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 13, SERIA I Etapa 1
01-09-2018
A.C.S. BEST KIDS REGHIN
Juniori U 11, SERIA II Etapa 9
09-11-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 11, SERIA II Etapa 8
02-11-2018
C.S. IERNUT
Juniori U 11, SERIA II Etapa 7
13-11-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 11, SERIA II Etapa 6
19-10-2018
A.C.S. SOVATA
Juniori U 11, SERIA II Etapa 5
14-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 11, SERIA II Etapa 4
06-10-2018
CSM TG MURES
Juniori U 11, SERIA II Etapa 3
28-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 11, SERIA II Etapa 2
21-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 11, SERIA II Etapa 1
16-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 8, SERIA I Etapa 8
05-10-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 8, SERIA I Etapa 7
05-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 8, SERIA I Etapa 5
23-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 8, SERIA I Etapa 4
23-09-2018
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
Juniori U 8, SERIA I Etapa 2
09-09-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 8, SERIA I Etapa 1
09-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 9, SERIA I Etapa 9
05-10-2018
A.C.S. SOVATA
Juniori U 9, SERIA I Etapa 8
05-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 9, SERIA I Etapa 6
23-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 9, SERIA I Etapa 5
23-09-2018
A.C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE
Juniori U 9, SERIA I Etapa 3
09-09-2018
A.C.S. SOVATA
Juniori U 9, SERIA I Etapa 2
09-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 15, SERIA I Etapa 11
10-11-2018
A.C.S. M.S.E. TIRGU MURES
Juniori U 15, SERIA I Etapa 10
03-11-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 15, SERIA I Etapa 9
27-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 15, SERIA I Etapa 8
19-10-2018
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
Juniori U 15, SERIA I Etapa 7
13-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 15, SERIA I Etapa 6
04-10-2018
A.C.S. SOVATA
Juniori U 15, SERIA I Etapa 5
01-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 15, SERIA I Etapa 4
21-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 15, SERIA I Etapa 3
15-09-2018
L.P.S. TIRGU MURES
Juniori U 15, SERIA I Etapa 2
08-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 15, SERIA I Etapa 1
01-09-2018
A.C.S. BEST KIDS REGHIN
Liga a IV-a ELITE Etapa 13
24-11-2018
CSM TG MURES
Pauza: 0-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 12
17-11-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Pauza: 1-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 11
10-11-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Pauza: 1-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 10
03-11-2018
A.S.C. SARMASU 2005
Pauza: 2-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 9
27-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Pauza: 0-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 8
20-10-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 0-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 7
13-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Pauza: 1-3
Liga a IV-a ELITE Etapa 6
06-10-2018
CSM SIGHISOARA
Pauza: 0-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 5
29-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Pauza: 1-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 4
22-09-2018
A.C.S. SANCRAI NAZNA
Pauza: 1-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 3
15-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Pauza: 2-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 2
08-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Pauza: 1-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 1
01-09-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Pauza: 1-0
MEMORIALUL GH ENE Etapa 2
31-10-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
MEMORIALUL GH ENE Etapa 1
30-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
MEMORIALUL GH ENE Etapa 1
30-10-2018
L.P.S. TIRGU MURES
MEMORIALUL GH ENE Etapa 1
30-10-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Primaria Targu Mures
Primaria Targu Mures

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe