Informari si comunicate
19-02-2019
Comunicat din partea Comisiei Tehnice Mures

21.02.2019, ora 14:00, examen de promovare a cursului de antrenor, licenta C UEFA, la baza sportivă Academica din Sancraiu de Mures

detalii...
11-02-2019
ÎN ATENŢIA ARBITRILOR ŞI OBSERVATORILOR

Testarea fizică a tuturor arbitrilor din judeţul Mureş se va desfăşura în data de 02.03.2019

detalii...
11-02-2019
VIZA ANUALA 2019

PROGRAMAREA ECHIPELOR

detalii...
06-02-2019
ÎN ATENŢIA ARBITRILOR ŞI OBSERVATORILOR

ŞEDINŢA ANUALĂ DE ANALIZĂ a activităţii arbitrilor şi observatorilor pe anul 2018, se va desfăşura în Sala de Festivităţi a Casei de Cultură a Studenților ,,MIHAI EMINESCU” din Tg. Mureş, în data de 09.02.2019, ora 10.00

detalii...
08-01-2019
IN ATENȚIA ARBITRILOR ȘI OBSERVATORILOR

În vederea reluării sezonului competițional din semestrul I a anului 2019

detalii...
24-12-2018
CRĂCIUN FERICIT ȘI LA MULȚI ANI! BOLDOG KARÁCSONYT ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET!

Colectivul Asociației Județene de Fotbal vă urează Sărbători cu bucurie și un An Nou îmbelșugat!

detalii...
21-12-2018
05-12-2018
TABEL NOMINAL

CU REZULTATELE LA EXAMENUL DE OBȚINERE A CATEGORIILOR A I-A ȘI A II-A DE CLASIFICARE SI DE ABSOLVIRE A CURSULUI DE FORMARE A ARBITRILOR DE FOTBAL – NOIEMBRIE 2018

detalii...
19-11-2018
Hotararea Comitetului de Urgenta Nr. 20/19.11.2018

Condiții meteorologice nefavorabile si starea necorespunzătoare a terenurilor de joc

detalii...
09-11-2018
Cursurile pentru Licenta C UEFA

Luni, 12.11.2018, ora 16.00 la LPS Szasz Adalbert Tg Mures

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. MURESUL LUDUS


A.C.S. MURESUL LUDUS

Localitatea Ludus

Informatii generale
Teren Muresul / Ludus ( 150 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Orosfoian Ioan
Antrenor secund Nicoara Virgil
Liga a IV-a ELITE - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSM TG MURES 13 13 0 0 83-8 39p +21
2A.C.S. MURESUL LUDUS13111154-1534p+16
3 CS UNIREA UNGHENI 2018 13 10 2 1 63-17 32p +11
4A.C.S. MURESUL RUSII- MUNTI1362538-2820p-1
5 A.S. ATLETIC TIRGU MURES 13 5 4 4 35-32 19p +1
6A.C.S. SOVATA1353521-2618p-6
7 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 13 5 3 5 21-29 18p 0
8A.C.S. MURESUL CUCI1353532-4418p-3
9 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 13 4 3 6 26-17 15p 0
10CSM SIGHISOARA1342732-3814p-7
11 A.C.S. SANCRAI NAZNA 13 4 2 7 26-33 14p -7
12A.S.C. SARMASU 20051333721-5012p-6
13 C.S. VIITORUL UNGHENI 13 2 0 11 19-64 6p -12
14A.S. GAZ-METAN DANES1300137-770p-21
Competitii in care participa / a participat
Liga a IV-a ELITE, 2018-2019
Juniori U 15, SERIA II, 2018-2019
Juniori U 11, SERIA II, 2018-2019
Juniori U 13, SERIA II, 2018-2019
SERIA I, SERIA II, 2018-2019
Liga a V-a, Seria SUD, 2018-2019
Liga a IV-a, 2017-2018
Liga a V-a, Seria SUD, 2017-2018
Juniori U15, Seria a I-a, 2017-2018
Juniori U13, Seria a I-a, 2017-2018
Juniori U11, Seria a I-a, 2017-2018
Juniori U11, Locurile 1-4, 2017-2018
LIGA IV ELITE, 2017-2018
Liga a IV-a, 2016-2017
SUPERCUPA ED.4. 2015-2016., 2016-2017
Liga a V-a, LIGA A V-A. SERIA SUD., 2016-2017
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017., 2016-2017
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017., 2016-2017
Trofeul GHEORGHE ENE 2016-2017, Trofeul GHEORGHE ENE grupa C 2016-2017, 2016-2017
Trofeul GHEORGHE OLA 2016-2017, Trofeul GHEORGHE OLA grupa A 2016-2017, 2016-2017
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 7-12, 2016-2017
Cupa Romaniei, 2016-2017
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., Locurile 5-6, 2016-2017
Copii si juniori, Juniori E, seria a II-a, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori D, seria a II-a, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori B1, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori A1, 2015-2016
Liga a IV-a, 2015-2016
Liga a IV-a, 2014-2015
Copii si juniori, Juniori A1, 2014-2015
Copii si juniori, Juniori C, 2014-2015
Copii si juniori, Juniori E seria a II-a, 2014-2015
Copii si juniori, Trofeul Gheorghe Ola, 2014-2015
Copii si juniori, Trofeul Gheorghe Ene, 2014-2015
Copii si juniori, PLAY OFF Juniori E, 2014-2015
Copii si juniori, PALMARES Juniori A, 2014-2015
LIGA a IV-a, 2013-2014
JUNIORI, "A1", 2013-2014
JUNIORI, "C" Seria a II-a, 2013-2014
JUNIORI, GHEORGHE OLA 2001, 2013-2014
JUNIORI, GHEORGHE ENE 2003, 2013-2014
CUPA ROMANIEI, 2013-2014
JUNIORI, CUPA PITICOT 2005, 2013-2014
JUNIORI, PLAY OFF JUNIORI A1, 2013-2014
JUNIORI, PAY OUT JUNIORI C seria II-a, 2013-2014
Liga a IV-a, 2012-2013
Juniori, Juniori C - seria II, 2012-2013
Juniori, Juniori D, 2012-2013
Liga a V-a, Liga a V seria a II-a, 2012-2013
Cupa Romaniei, 2012-2013
Cupa Romaniei, 2011-2012
Juniori, Juniori D, 2011-2012
Liga a IV-a, 2011-2012
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ADAM IOSIF BOGDAN 02-08-2004 51731
2 ALBERT KRISZTIAN ZSOLT 03-03-2003 45635
3 AMBRUS CALIN 09-06-1998 45243
4 Ambrus Szabolcs 05-09-2003 46422
5 Anca Tudor Valentin 13-11-2008 49097
6 Ani Bogdan Codrut 25-02-1986 34097
7 Aszalos Csaba-norbert 08-05-1998 44294
8 BABI JOZSEF 19-03-1974 1626
9 BACI IOAN 20-12-2000 44221
10 BACIU BOGDAN 17-07-1988 36361
11 Baghiu Alexandru Tudor 05-07-2000 50636
12 BAGHIU MIHAI IONUT 08-11-2005 50825
13 Balea Adrian Alin 22-11-1981 30979
14 BALEA ANDREI 01-01-1993 1153
15 Barhacs Aron 16-10-2008 50072
16 BARHACS AKOS 22-12-2006 50821
17 Belean Eduard Adrian 22-06-1998 44298
18 Benyei Adrian 29-04-2008 49920
19 Bercea Augustin Rares 20-08-2006 50891
20 Berchesan Tudor Ionut 28-12-2004 49619
21 Beretki Andrei Stefan 20-07-2004 45472
22 Bica Vasile Ionut 10-09-1996 40430
23 Birsan Sergiu 19-12-2000 47987
24 Blaga Dan Marian 21-02-2004 51068
25 BOCA SERGIU TRAIAN 04-01-1998 45901
26 Bogdan Sebastian 16-10-2008 49098
27 Boros Paul Adrian 30-03-1998 48559
28 Bosa Darius 19-07-2007 51074
29 BOSA PAUL FLORIN 31-03-1993 1966
30 BOTEZAN COSMIN 25-01-1977 1621
31 Botezan David Sorin 20-10-2005 46133
32 Breazu Ioan Raul 29-10-1981 32421
33 Brustur Dan Nicolae 12-06-1998 45834
34 Brustur Sergiu Alexandru 01-12-1983 48354
35 Bucur Bogdan Iacob 05-04-2009 50077
36 Bucur Cosmin Emil 12-05-2005 48178
37 Bucur Ioan Alexandru 15-02-2005 50293
38 Bucur Raul Cristian 25-06-2008 49921
39 Buhazi Daniel Ovidiu 10-11-2004 50295
40 Buhazi David Adrian 05-01-2006 50294
41 Bukkosi Lorand 24-11-2006 48158
42 Bunau Laurentiu 06-04-2008 50074
43 Campean Emilian Alexandru 22-12-2002 46882
44 CECALACEAN MIHAI 2337
45 CHERECHES OVIDIU 01-01-1990 173
46 Chis Edward 31-10-2007 48155
47 Cioban Raul 04-04-2006 48162
48 Ciungan Victor Alexandru 31-07-2005 49618
49 Cizmas Adrian Valentin 03-02-1997 45423
50 Coc Cornel 28-03-1995 5250
51 Cocan Beniamin 26-01-1999 48328
52 Cocioarba Calin Viorel 17-01-1986 49454
53 Covaci Horatiu Razvan 10-10-2003 49624
54 Covaci Valer-marinel 05-02-1997 43266
55 Cozac Marius 26-12-2004 51067
56 Cristea Denis Nicolae 16-07-2005 50305
57 Cristian David Mihai 23-08-2007 51293
58 Cucerzan Tudor 20-09-2002 46381
59 Dan Adrian 04-07-1997 46369
60 Danis Daniel Cristian 01-01-2009 50297
61 Detesan Marcel Dobrin 25-12-1996 46652
62 Duca Catalin Ionel 15-07-1998 47148
63 Dusa Silviu 27-11-2001 44235
64 FARIKAS ZSOLT MARK 27-05-2005 50302
65 Fodor Catalin Alin 30-01-2008 51066
66 Fulop Hunor 16-08-1994 45794
67 Gheorghies Cosmin 08-04-1986 48350
68 Gheorghies Darian Gabriel 21-02-2008 51070
69 Gherasim Norbert Attila 30-06-2005 50296
70 GINJ Flaviu Sebastian 01-09-2006 48073
71 Ginj Razvan Cristian 11-05-2009 50104
72 Greu Ionut Cristian 21-02-2004 49099
73 Gusman Toader Cossmin 15-07-1988 48892
74 Gyarmati David Eduard 06-03-2000 44225
75 Gyarmati Szilard Janos 18-06-2006 51072
76 Gyorfi Catalin Laurentiu 12-01-2005 46063
77 Hajdu David Lajos 31-10-2009 50071
78 Halmaciu Silviu Adrian 16-09-1992 42767
79 HAMBETIU MIHNEA IOAN 04-11-2003 45630
80 Harastasan Andrei Cristian 02-12-2005 46391
81 Hatiegan David 13-04-2003 45632
82 Herczeg Szilveszter Andras 05-10-2001 46380
83 HODOS BOGDAN ADRIAN 05-09-1994 44139
84 Hulpe Claudiu Cristian 22-11-1998 46815
85 IACOB IOAN CHRISTIAN 17-12-2008 50822
86 Islai Jozsef 18-09-1999 47150
87 IUORAS DANIEL GABRIEL 14-08-2003 45634
88 Iurian Radu Andrei 29-07-2006 49621
89 Jakab Ferenc Eduard 18-08-1999 50697
90 Jakab Zsolt Szilveszter 01-01-1998 45422
91 KOBLOS LUKACS OSZKAR 04-03-2004 50291
92 Koblos Roland Levente 06-12-2001 49249
93 Koncz Szilard 13-08-1991 1977
94 Kovacs Gellert Attila 09-09-2006 49620
95 Kukulovari Raul Tiberiu 04-08-2000 44231
96 Lechintan Ion Ionita 09-06-1992 42716
97 Litean Andrei Calin 05-06-1991 36350
98 Lozinschi Victor 02-09-2009 46807
99 Madac Sergiu 40812
100 Mailat Alexandru-negrea 18-01-1998 41599
101 MAN RAZVAN NICUSOR 09-08-2004 50292
102 Marcus Paul Lucian 12-03-1989 43114
103 Marginean Raul Florin 03-04-2000 48561
104 Marian Andrei Claudiu1701 03-08-1999 47712
105 Marian Bogdan Sebastian 12-08-1994 45516
106 Matca Petru Ioan 07-01-1998 43579
107 Mate Szabolcs Elemer 02-06-2000 44230
108 Matei Darius Alexandru 31-10-2000 45903
109 Maxim Cristian 18-08-2005 48153
110 Mihaiescu Alberto Gabriel 07-08-2003 50890
111 Mihut Robert Alexandru 08-01-1997 43026
112 MILASAN ANDREI 01-01-2000 44770
113 Milna Gheorghe Sorin 08-12-1995 44907
114 MIRESTEAN ALEX DARIUS 01-01-2002 46372
115 Mirica Eusebio Viorel 02-10-2008 51071
116 Moca Cristian Adrian 16-02-2002 46375
117 Mocan Remus 23-12-2004 47152
118 Mocean Florin Santiago 23-06-2009 50823
119 Moldovan Adrian Valeriu 02-07-1998 41591
120 Moldovan Laurentiu Catalin 29-10-2001 44232
121 Moldovan Radu Calin 03-11-1997 12995
122 Moldovan Rares Mircea 16-06-2005 48157
123 Moldovan Raul Andrei 17-08-2005 50304
124 Molnar Norbert 30-08-2002 50030
125 MORAR CODRIN IOAN 29-03-2001 44223
126 Morar Dragos Lucian 23-01-2007 51229
127 Muntean Catalin Mihai 29-07-1988 43660
128 Muresan Ciprian Lucian 23-07-2004 48497
129 NEMES PAUL LUCIAN 11-11-1986 50274
130 Nesan Sebastian Lucian 10-06-1996 44535
131 Nicoara Alin Alexandru 28-04-1998 47710
132 Nicoara Dragos 31-03-2006 48205
133 Nicoara Flaviu Virgil 16-05-2004 45441
134 Nicolae Filip David 10-03-2008 51073
135 Nistor Emil 05-05-2002 44968
136 Nistor Razvan Ioan 08-04-2004 46421
137 Novalyi Vlad Paul 27-03-2004 47155
138 Ober Daniel Florin 18-04-1997 41826
139 Odolean Simion Bogdan 21-12-1992 50273
140 Olariu Adelin Vasile 16-02-1999 47149
141 OLTEAN IULIAN VIOREL 05-07-1998 45985
142 Omboli Balazs 18-05-2009 50073
143 Onit Flaviu Marius 08-09-2007 49096
144 ONITA ANDREI 09-09-2001 44960
145 Onita Darius Cristian 11-07-2002 46950
146 Orban Tiberiu Karol 08-01-1985 49231
147 Orga Adrian Stelian 16-04-2008 50076
148 ORGA SEBASTIAN 15-05-1992 43041
149 Ormenisan Cosmin Ioan 23-03-2005 48070
150 Ormenisan Sergiu Andrei 16-10-2007 48072
151 Otvos Florin Claudiu 16-11-1995 42405
152 Otvos Ilie 11-10-2006 51291
153 Otvos Sergiu Gabriel 21-09-2006 51292
154 Pal Norbert 09-06-1993 46905
155 Panca David Andrei 26-03-2008 50075
156 Papp Csaba Szabolcs 28-12-1995 42395
157 Parlea Romeo Attila 11-10-2005 50300
158 Pescut Antonio Marin 15-05-2002 46134
159 PILCA MARIUS 01-01-1986 1154
160 Pop Suciu Sebastian Petru 09-11-2009 50824
161 Popa Andrei Alexadru 26-05-2003 49501
162 POPA DAVID 46881
163 Porkolab Robert 27-05-2004 46420
164 PUSZTAI DAVID 27-08-2008 50889
165 Rasinar Darius-andrei 26-11-1998 43578
166 Ratiu Adrian-sorin 07-10-2000 44224
167 Ratiu Daniel Claudiu 24-08-2005 46904
168 Revesz Tamas Norbert 11-02-2004 45442
169 Rotar Catalin 19-12-2007 48152
170 Rotar Ioan Laurentiu 03-10-2002 46481
171 ROTAR VLAD 01-01-1998 44295
172 Rotaru Roberto Cristian 19-12-1997 40429/6015
173 Rus Darius Florentin 30-12-2005 46395
174 RUS EMIL 22-07-1987 41136
175 Rus Raul Sebastian 13-05-2008 49095
176 Rusu Laurean 07-09-1987 38317
177 Sabau Razvan 22-03-1995 40426
178 Salcudean Marius Cristian 24-07-2002 46701
179 Salcudean Paul Cosmin 12-07-1987 45713
180 Sandor Lucian-mihai 01-05-1990 44837.
181 Sasa Denis Catalin 09-07-1994 7857
182 Socaci Florin Claudiu 23-08-1997 45460
183 Stan Eric Cristian 07-07-2005 46392
184 STAN IONUT RAUL 24-06-2003 45633
185 Stanciulescu Mihai Gheorghe 23-09-2004 45471
186 Stanga Marius Alin 26-10-1975 1017
187 Stoica Raul Virgil 06-04-2003 46393
188 Stroe Mihai Nicolae 23-06-2007 48150
189 Stroe Nicolae 11-05-1985 48080
190 Sukosd Alexandru 08-10-1989 40674
191 Suta Cristian Dan 16-10-1991 40215
192 Suteu Antonio Gabriel 15-10-2005 50301
193 Szanto Robert Raul 11-04-2000 44229
194 Szanto Szilard Sandor 17-09-1998 49721
195 SZARVADI SANDOR LASZLO 24-06-1992 40212
196 SZEKELY SZABOLCS ISTVAN 05-12-2005 51732
197 Szekely Szilard 09-03-2001 46371
198 SZILAGYI EDVIN 28-11-2003 45469
199 TANDEA LUCIAN DENIS 11-11-2000 44286
200 Tandea Tudor Daniel 16-11-2009 50299
201 Tandea Vlad Alexandru 16-12-2008 50298
202 Tegla Claudiu Adrian 09-10-1997 43037
203 Tegla Saul Laurentiu 05-01-2003 45869
204 Tescariu Vlad 27-02-1986 36366
205 Timocea Augustin Sebastian 29-12-1996 41597
206 TRIF NICOLAE 24-05-1991 43185
207 Trifan Raul 11-07-2004 46482
208 Turc Alex Laviniu 15-05-2005 46394
209 Turc David Raul 21-04-2007 48077
210 Turdean Tiberiu 29-06-2000 44370
211 Ujvarosi Ciocan Alexandru Mihai 12-01-2003 46484
212 Urcan Razvan Aurel 18-05-2006 50826
213 Ut Ilie Alexandru 01-07-2005 51069
214 Ut Vasile Valentin 25-01-2003 49623
215 Vancea Ciprian Grigore 05-01-1995 41214
216 VARRO TIHAMER HUNOR 03-11-1991 50267
217 Veres Claudiu Gabriel 17-06-2000 44236
218 VINTILA RAUL IONUT 48074
219 Vlad Grigore 02-12-1997 46235
220 Vlad Ionut 02-06-2000 47718
221 Voda Alexandru-claudiu 29-03-1997 41594
222 Vosloban David 27-06-2001 48052
223 Zagon Andrei Petru 14-10-2002 47156
224 Zogorean Aurelian Ioan 31-01-2008 50888
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori U 13, SERIA II Etapa 12
18-11-2018
A.C.S Academica Transilvania
Juniori U 13, SERIA II Etapa 11
11-11-2018
CSM TG MURES
Juniori U 13, SERIA II Etapa 10
03-11-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 13, SERIA II Etapa 9
27-10-2018
A.S. VOINTA GANESTI
Juniori U 13, SERIA II Etapa 8
20-10-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 13, SERIA II Etapa 7
13-10-2018
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
Juniori U 13, SERIA II Etapa 6
06-10-2018
C.S. IERNUT
Juniori U 13, SERIA II Etapa 5
29-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 13, SERIA II Etapa 4
22-09-2018
A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI
Juniori U 13, SERIA II Etapa 3
15-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 13, SERIA II Etapa 2
08-09-2018
A.C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE
Juniori U 13, SERIA II Etapa 1
01-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 11, SERIA II Etapa 9
09-11-2018
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Juniori U 11, SERIA II Etapa 8
02-11-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 11, SERIA II Etapa 7
28-10-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 11, SERIA II Etapa 6
19-10-2018
CSM TG MURES
Juniori U 11, SERIA II Etapa 5
12-10-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 11, SERIA II Etapa 4
06-10-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 11, SERIA II Etapa 3
02-10-2018
C.S. IERNUT
Juniori U 11, SERIA II Etapa 2
21-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 11, SERIA II Etapa 1
16-09-2018
A.C.S. SOVATA
Juniori U 15, SERIA II Etapa 12
17-11-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Juniori U 15, SERIA II Etapa 11
10-11-2018
A.C.S. MURESUL CUCI
Juniori U 15, SERIA II Etapa 10
04-11-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 15, SERIA II Etapa 9
27-10-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 15, SERIA II Etapa 8
21-10-2018
A.S. PAEONIA 2002 ZAU DE CAMPIE
Juniori U 15, SERIA II Etapa 7
13-10-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 15, SERIA II Etapa 6
07-10-2018
A.C.S Academica Transilvania
Juniori U 15, SERIA II Etapa 5
28-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 15, SERIA II Etapa 4
21-09-2018
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
Juniori U 15, SERIA II Etapa 3
15-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 15, SERIA II Etapa 2
08-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Juniori U 15, SERIA II Etapa 1
01-09-2018
A.S. VIITORUL 2002 TARNAVENI
Liga a IV-a ELITE Etapa 13
24-11-2018
A.C.S. SANCRAI NAZNA
Pauza: 1-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 12
17-11-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 1-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 11
10-11-2018
A.C.S. SOVATA
Pauza: 0-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 10
03-11-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 0-2
Liga a IV-a ELITE Etapa 9
26-10-2018
CSM TG MURES
Pauza: 1-3
Liga a IV-a ELITE Etapa 8
20-10-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 0-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 7
13-10-2018
A.S. ATLETIC TIRGU MURES
Pauza: 4-2
Liga a IV-a ELITE Etapa 6
06-10-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 3-5
Liga a IV-a ELITE Etapa 5
29-09-2018
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 2-0
Liga a IV-a ELITE Etapa 4
22-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 0-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 3
15-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 1-4
Liga a IV-a ELITE Etapa 2
07-09-2018
CSM SIGHISOARA
Pauza: 2-1
Liga a IV-a ELITE Etapa 1
12-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 0-3
Liga a V-a, Seria SUD Etapa 9
11-11-2018
A.H.C. ARSENAL TAURENI
Pauza: 2-1
Liga a V-a, Seria SUD Etapa 8
04-11-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 0-0
Liga a V-a, Seria SUD Etapa 7
28-10-2018
A.S. VIITORUL DELENII
Pauza: 1-0
Liga a V-a, Seria SUD Etapa 6
20-10-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 2-0
Liga a V-a, Seria SUD Etapa 4
07-10-2018
A.S. AVANTUL CHETANI
Pauza: 5-0
Liga a V-a, Seria SUD Etapa 3
29-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 3-0
Liga a V-a, Seria SUD Etapa 2
23-09-2018
AS VIITORUL GREBENIS
Pauza: 5-0
Liga a V-a, Seria SUD Etapa 1
16-09-2018
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 0-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Primaria Targu Mures
Primaria Targu Mures

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe