Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Pataki Szabolcs Janos (A.S. VIITORUL 2002 TARNAVENI)

A.C.S. FORTA SANPAUL - A.S. VIITORUL 2002 TARNAVENI
U-15 Seria 1., etapa 1 | Data 2019-09-14

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 18-09-2019

Pamfilie Paul Simion (A.S. REAL VALEA LARGA)

A.S. REAL VALEA LARGA - C.S. IERNUT
Liga a IV-a CLASIC, etapa 2 | Data 2019-09-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 17-09-2019

Somodi Norbert (A.S. STARUINTA GALESTI)

A.S. VOINTA CHIBED - A.S. STARUINTA GALESTI
Liga a VI-a, etapa 2 | Data 2019-09-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 17-09-2019

Takacs Jozsef (A.S. STARUINTA GALESTI)

A.S. VOINTA CHIBED - A.S. STARUINTA GALESTI
Liga a VI-a, etapa 2 | Data 2019-09-15

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 17-09-2019

Musca Roland (A.S. VOINTA TARNAVENI)

L.P.S. TIRGU MURES - A.S. VOINTA TARNAVENI
U-17, etapa 1 | Data 2019-09-14

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 16-09-2019

Mocian Florin Adrian (A.C.S. SANCRAI NAZNA)

A.C.S. SANCRAI NAZNA - A.C.S. Tirnava Mica Sg.de Padure
Liga a IV-a ELITE, etapa 4 | Data 2019-09-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 16-09-2019

Salaghie Calin Sergiu (A.S. STEAUA CORNESTI)

A.S. STEAUA CORNESTI - A.C.S. MILENIUM VARGATA
Liga a VI-a, etapa 2 | Data 2019-09-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 16-09-2019

Chetan Lucian Calin (A.S. ATLETIC TIRGU MURES)

A.C.S. MURESUL RUSII- MUNTI - A.S. ATLETIC TIRGU MURES
Liga a IV-a ELITE, etapa 4 | Data 2019-09-14

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 16-09-2019

Graur Vlad Razvan (CS COMUNAL MIHESU DE CAMPIE)

AS VIITORUL GREBENIS - CS COMUNAL MIHESU DE CAMPIE
Liga a V-a Sud, etapa 1 | Data 2019-09-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 16-09-2019

Bucin Razvan Doru (A.C.S. MURESUL RUSII- MUNTI)

A.C.S. SOVATA - A.C.S. MURESUL RUSII- MUNTI
Liga a IV-a ELITE, etapa 3 | Data 2019-09-11

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 14-09-2019

Takacs Ioan Bogdan (CSM SIGHISOARA)

CSM SIGHISOARA - A.C.S. MURESUL CHIRILEU
Liga a IV-a ELITE, etapa 3 | Data 2019-09-11

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 14-09-2019

Gall Szabolcs (A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI)

A.S. ATLETIC TIRGU MURES - A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI
Liga a IV-a ELITE, etapa 3 | Data 2019-09-11

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 12-09-2019

Veres Ferenc (A.C.S. MILENIUM VARGATA)

A.C.S. MILENIUM VARGATA - A.C.S. AVANTUL MICA
Liga a VI-a, etapa 1 | Data 2019-09-08

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 10-09-2019

Keszeg Norbert (A.C.S. AVANTUL MICA)

A.C.S. MILENIUM VARGATA - A.C.S. AVANTUL MICA
Liga a VI-a, etapa 1 | Data 2019-09-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 10-09-2019

Stoica Mihai Gheorghe (A.C.S. MURESUL CUCI)

A.C.S. MURESUL CUCI - A.C.S. MURESUL CHIRILEU
Liga a IV-a ELITE, etapa 1 | Data 2019-08-31

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 09-09-2019

Trufasila Sabin Cristian (A.C.S. MURESUL CUCI)

A.C.S. MURESUL CUCI - A.C.S. MURESUL CHIRILEU
Liga a IV-a ELITE, etapa 1 | Data 2019-08-31

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 09-09-2019

Filip Silviu Zeno (A.C.S. SANCRAI NAZNA)

A.C.S. MURESUL LUDUS - A.C.S. SANCRAI NAZNA
Liga a IV-a ELITE, etapa 1 | Data 2019-09-03

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 09-09-2019

Popa Marius (A.C.S. VIITORUL UNGHENI)

CSM SIGHISOARA - A.C.S. VIITORUL UNGHENI
Liga a IV-a ELITE, etapa 1 | Data 2019-08-31

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 03-09-2019

Soanca Augustin (A.S. INTER SANGER)

A.C.S. SOVATA - A.S. INTER SANGER
Liga a IV-a ELITE, etapa 1 | Data 2019-08-31

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 03-09-2019

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP