Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Angyal Laszlo Elemer (C.S. IERNUT)

C.S. IERNUT - A.C.S. SOVATA
Liga a IV-a ELITE, etapa 15 | Data 2019-11-23

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Muntean Richard Tihamer (A.C.S. VIITORUL UNGHENI)

A.C.S. VIITORUL UNGHENI - C.S. IERNUT
U-19, etapa 5 | Data 2019-11-18

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 19-11-2019

Angyal David Mirel (C.S. IERNUT)

A.C.S. VIITORUL UNGHENI - C.S. IERNUT
U-19, etapa 5 | Data 2019-11-18

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 19-11-2019

Bucur Cristian-Adrian (C.S. IERNUT)

A.C.S. MURESUL RUSII- MUNTI - C.S. IERNUT
Liga a IV-a ELITE, etapa 14 | Data 2019-11-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 19-11-2019

Bucur Cristian-Adrian (C.S. IERNUT)

A.C.S. MURESUL RUSII- MUNTI - C.S. IERNUT
Liga a IV-a ELITE, etapa 14 | Data 2019-11-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 19-11-2019

Andrus Septimiu Mihaita (CS COMUNAL MIHESU DE CAMPIE)

CS COMUNAL MIHESU DE CAMPIE - A.C.S. MURESUL LUDUS
Liga a V-a Sud, etapa 9 | Data 2019-11-10

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 12-11-2019

Oprea Robert (A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI)

A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI - A.S. INTER SANGER
Liga a IV-a ELITE, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 12-11-2019

Scortanu Remus (A.S.F.K.KORONKA CORUNCA)

A.S.F.K.KORONKA CORUNCA - A.S. GAZ-METAN DANES
Liga a IV-a CLASIC, etapa 10 | Data 2019-11-09

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 12-11-2019

Szantho Botond Iuliu (A.C.S. AVANTUL MICA)

A.C.S. AVANTUL MICA - A.S. PROGRESUL DUMBRAVIOARA
Liga a VI-a, etapa 11 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 12-11-2019

Stefan Razvan Iosif (A.C.S. SANCRAI NAZNA)

A.C.S. SANCRAI NAZNA - A.C.S. SOVATA
Liga a IV-a ELITE, etapa 13 | Data 2019-11-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Bucur Virgil Ovidiu (A.C.S. Tirnava Mica Sg.de Padure)

A.C.S. Tirnava Mica Sg.de Padure - A.C.S. MURESUL LUDUS
Liga a IV-a ELITE, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Bucur Virgil Ovidiu (A.C.S. Tirnava Mica Sg.de Padure)

A.C.S. Tirnava Mica Sg.de Padure - A.C.S. MURESUL LUDUS
Liga a IV-a ELITE, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Panci Adrian (A.C.S. SPORTING GORNESTI)

A.C.S. SPORTING GORNESTI - A.S. PAEONIA 2002 ZAU DE CAMPIE
Liga a IV-a CLASIC, etapa 10 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Pop Solovastru Adrian Ilie (C.S. IERNUT)

C.S. IERNUT - A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI
Liga a IV-a ELITE, etapa 13 | Data 2019-11-09

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Fazakas Zalan (A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI)

A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI - A.C.S.JEDD LIVEZENI
U-13 Seria 3., etapa 9 | Data 2019-11-10

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Tampla Paul Vladut (C.S. IERNUT)

C.S. IERNUT - A.C.S. VIITORUL JABENITA
Liga a IV-a CLASIC, etapa 10 | Data 2019-11-10

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Gliga Stefan Dumitru (A.C.S. VIITORUL JABENITA)

C.S. IERNUT - A.C.S. VIITORUL JABENITA
Liga a IV-a CLASIC, etapa 10 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Moldovan Cornel Cristian (A.S. REAL VALEA LARGA)

A.S. CAMPIA RICIU - A.S. REAL VALEA LARGA
Liga a IV-a CLASIC, etapa 10 | Data 2019-11-09

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Galit Darius (CSM TG MURES)

A.S. VOINTA TARNAVENI - CSM TG MURES
U-17, etapa 9 | Data 2019-11-09

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Kiss Sandor (A.S. BAILE SARATE IDECIU DE JOS)

A.S. BAILE SARATE IDECIU DE JOS - A.S. ZORILE LUIERIU
Liga a V-a Nord, etapa 9 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Suteu Rares (C.S. IERNUT)

C.S. IERNUT - A.S.C. SARMASU 2005
U-19, etapa 6 | Data 2019-11-06

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Matei Alexandru Alin (A.S. NYARAD EREMITU)

A.S. NYARAD EREMITU - A.S. VOINTA CHIHER
Liga a V-a Nord, etapa 9 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Todor Ioan Alexandru (A.S. VOINTA TARNAVENI)

A.S. VOINTA TARNAVENI - A.S.C. SARMASU 2005
U-19, etapa 5 | Data 2019-10-30

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 06-11-2019

LUCACI BOGDAN (A.S. STEAUA CORNESTI)

A.C.S. Pescarii Santioana de Mures - A.S. STEAUA CORNESTI
Liga a VI-a, etapa 10 | Data 2019-11-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 05-11-2019

Varga Catalin Nicolae (A.S. VOINTA TARNAVENI)

C.S. IERNUT - A.S. VOINTA TARNAVENI
U-19, etapa 4 | Data 2019-10-21

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 05-11-2019

Cismas Sandor Adrian (A.S. VOINTA CHIBED)

A.S. FAREL ROTENI - A.S. VOINTA CHIBED
Liga a VI-a, etapa 10 | Data 2019-11-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 05-11-2019

Filip David (A.S. ATLETIC TIRGU MURES)

A.S. ATLETIC TIRGU MURES - A.S.C. SARMASU 2005
Liga a IV-a ELITE, etapa 12 | Data 2019-11-02

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 04-11-2019

Bobis Ciprian Bogdan (A.S.C. SARMASU 2005)

A.S. ATLETIC TIRGU MURES - A.S.C. SARMASU 2005
Liga a IV-a ELITE, etapa 12 | Data 2019-11-02

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 04-11-2019

Vaidean Alexandru (A.S. VIITORUL DELENII)

A.S. VIITORUL DELENII - AS VIITORUL GREBENIS
Liga a V-a Sud, etapa 8 | Data 2019-11-03

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 04-11-2019

Iurian Alexandru-catalin (A.S. PAEONIA 2002 ZAU DE CAMPIE)

A.S. PAEONIA 2002 ZAU DE CAMPIE - A.S.F.K.KORONKA CORUNCA
Liga a IV-a CLASIC, etapa 9 | Data 2019-11-02

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 04-11-2019

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP