Meciuri arbitrate
Duminica, 8 Martie 2020, 11:00
Liga 4 - Seria A, etapa 13
Teren: AS Girov / Girov
Duminica, 8 Martie 2020, 11:00
Teren: AS Girov / Girov
Sambata, 7 Martie 2020, 11:00
Juniori D (U13), etapa 12
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Sambata, 7 Martie 2020, 11:00
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Duminica, 1 Martie 2020, 11:00
Liga 4 - Seria A, etapa 12
Teren: Comunal Bodesti / Bodesti
Duminica, 1 Martie 2020, 11:00
Teren: Comunal Bodesti / Bodesti
Duminica, 1 Decembrie 2019, 11:00
Cupa României, etapa 3
Teren: Comunal Tibucani / Tibucani
Duminica, 1 Decembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal Tibucani / Tibucani
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 11:00
Juniori C (U15), etapa 6
Teren: Bradul / Roznov
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Bradul / Roznov
AMÂNAT pentru 30.11.2019
Luni, 25 Noiembrie 2019, 15:00
Juniori D (U13), etapa 11
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Luni, 25 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
neprezentare
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Cupa României, etapa 2
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:30
Juniori D (U13), etapa 10
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:30
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Victoria / Horia
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Victoria / Horia
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Liga 4 - Seria A, etapa 11
Teren: Comunal Bodesti / Bodesti
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal Bodesti / Bodesti
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 13:00
Juniori D (U13), etapa 9
Teren: Cetatea II Tg. Neamt / Tg. Neamt
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Cetatea II Tg. Neamt / Tg. Neamt
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:00
Liga 4 - Seria A, etapa 10
Teren: Viitorul / Podoleni
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Viitorul / Podoleni
Miercuri, 30 Octombrie 2019, 15:00
Juniori C (U15), etapa 3
Teren: Bradul / Roznov
Miercuri, 30 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Bradul / Roznov
Duminica, 27 Octombrie 2019, 11:00
Liga 4 - Seria A, etapa 9
Teren: AS Girov / Girov
Duminica, 27 Octombrie 2019, 11:00
Teren: AS Girov / Girov
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:00
Liga 4 - Seria A, etapa 8
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Sambata, 19 Octombrie 2019, 12:00
Juniori E (U11), etapa 6
Teren: Baza Sugau Huisurez / Damuc
Sambata, 19 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Baza Sugau Huisurez / Damuc
Vineri, 18 Octombrie 2019, 17:00
Juniori E (U11), etapa 6
Teren: Bradul / Roznov
Vineri, 18 Octombrie 2019, 17:00
Teren: Bradul / Roznov
Duminica, 13 Octombrie 2019, 12:00
Liga 4 - Seria B, etapa 7
Teren: Comunal Valea Ursului / Valea Ursului
Duminica, 13 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Comunal Valea Ursului / Valea Ursului
Sambata, 12 Octombrie 2019, 09:00
Juniori D (U13), etapa 5
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Sambata, 12 Octombrie 2019, 09:00
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Sambata, 12 Octombrie 2019, 16:00
Juniori C (U15) - Elita, Faza eliminatorie, etapa 3
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Sambata, 12 Octombrie 2019, 16:00
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
FINALA - retur
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Liga 4 - Seria A, etapa 6
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Sambata, 5 Octombrie 2019, 09:00
Juniori D (U13), etapa 4
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Sambata, 5 Octombrie 2019, 09:00
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Liga 4 - Seria B, etapa 5
Teren: Seminarul Franciscan / Roman
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Seminarul Franciscan / Roman
Sambata, 28 Septembrie 2019, 09:30
Juniori D (U13), etapa 3
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Sambata, 28 Septembrie 2019, 09:30
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Sambata, 28 Septembrie 2019, 09:30
Juniori E (U11), etapa 3
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Sambata, 28 Septembrie 2019, 09:30
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Liga 4 - Seria A, etapa 4
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Speranta Raucesti / Raucesti
*** Meci întrerupt în minutul 19 la scorul de 2-0, pentru că echipa oaspete a rămas în 6 jucători.
Sambata, 21 Septembrie 2019, 10:00
Juniori C (U15) - Elita, Elita - Seria B, etapa 6
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Sambata, 21 Septembrie 2019, 10:00
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Duminica, 15 Septembrie 2019, 12:00
Liga 4 - Seria B, etapa 3
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 15 Septembrie 2019, 12:00
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Vineri, 13 Septembrie 2019, 16:00
Juniori C (U15) - Elita, Elita - Seria B, etapa 5
Teren: Bradul / Roznov
Vineri, 13 Septembrie 2019, 16:00
Teren: Bradul / Roznov
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 16:00
Juniori C (U15) - Elita, Elita - Seria B, etapa 4
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 16:00
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Liga 4 - Seria B, etapa 2
Teren: Bozieni / Bozieni
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Bozieni / Bozieni
Sambata, 7 Septembrie 2019, 10:00
Juniori C (U15) - Elita, Elita - Seria B, etapa 3
Teren: Bradul / Roznov
Sambata, 7 Septembrie 2019, 10:00
Teren: Bradul / Roznov
Miercuri, 4 Septembrie 2019, 16:00
Juniori C (U15) - Elita, Elita - Seria A, etapa 2
Teren: Comunal Borca / Borca
Miercuri, 4 Septembrie 2019, 16:00
Teren: Comunal Borca / Borca
Duminica, 1 Septembrie 2019, 11:00
Liga 4 - Seria A, etapa 1
Teren: AS Girov / Girov
Duminica, 1 Septembrie 2019, 11:00
Teren: AS Girov / Girov